Nagidos - rozmowy o świecie i nie tylko.

DeletedUser32386

Guest
Gratuluję, błędy przeciwnika trzeba wykorzystywać.
otóż to, zasługujesz na like. Trzeba było nie latać po mnie tyczy się to moniksoniks i amarangolda to i ty byś dunkier nie miał kolona. A tak to możesz im podziękować. Przynajmniej dwie wioski na wyspie będę miał, no chyba że polecicie odbijać to też zapraszamy serdecznie.
 
otóż to, zasługujesz na like. Trzeba było nie latać po mnie tyczy się to moniksoniks i amarangolda to i ty byś dunkier nie miał kolona. A tak to możesz im podziękować. Przynajmniej dwie wioski na wyspie będę miał, no chyba że polecicie odbijać to też zapraszamy serdecznie.
Jak już mowa o dziękowaniu to veni nie zapomnij podziękować bo byś na 0 tylko wyszedł dzisiaj
 
otóż to, zasługujesz na like. Trzeba było nie latać po mnie tyczy się to moniksoniks i amarangolda to i ty byś dunkier nie miał kolona. A tak to możesz im podziękować. Przynajmniej dwie wioski na wyspie będę miał, no chyba że polecicie odbijać to też zapraszamy serdecznie.
Kolona bym nie miał, gdybym miał inny rozkład dnia i bym pomyślał trochę :p Albo miałbym jakąś szansę na obronę. Tak czy siak po wiosce.
 

DeletedUser23929

Guest
otóż to, zasługujesz na like. Trzeba było nie latać po mnie tyczy się to moniksoniks i amarangolda to i ty byś dunkier nie miał kolona. A tak to możesz im podziękować. Przynajmniej dwie wioski na wyspie będę miał, no chyba że polecicie odbijać to też zapraszamy serdecznie.

Nie wiem o czym Ty mówisz. Ja jestem spokojnym graczem to ty wysyłasz 3h ataki po 11-12 ogni i latasz offem po całej wyspie wiedząc, że czuwam. Jak Twoje offy? Stałeczka z Kosałki wleciała?
 

Załączniki

  • Zrzut ekranu 2021-01-2 o 23.58.05.png
    Zrzut ekranu 2021-01-2 o 23.58.05.png
    325,8 KB · Wyświetlenia: 49
Do góry