Nagidos - rozmowy o świecie i nie tylko.

Dobra plus o kontrakcie podpisanym przez Davida Alabe z Realem Madryt, który świetnie będzie pasował do składu i będzie w huk uniwersalnym graczem czy to w oboronie czy w środku pola
 

DeletedUser32386

Guest
Nie wiem o czym Ty mówisz. Ja jestem spokojnym graczem to ty wysyłasz 3h ataki po 11-12 ogni i latasz offem po całej wyspie wiedząc, że czuwam. Jak Twoje offy? Stałeczka z Kosałki wleciała?

Poniżej rapki. Widać kto się bunkruje es. A co do stałeczki na noc wstawione zaledwie 150 birek, które już wycofałem bo off w połowie odrobiony.
Więc głupotą by było zostawiać miasto puste jak off został ubity a i tak cieńka ta kronika bo miasta mi nie podbiła :)
 

Załączniki

  • 333.jpg
    333.jpg
    218,3 KB · Wyświetlenia: 42
  • 444.jpg
    444.jpg
    222 KB · Wyświetlenia: 42
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser32386

Guest
No to klasyczek wleciał, stawka podbita bo zaledwie 1k bierm wystarczy aby futra nie odbiły same
No to klasyczek wleciał, stawka podbita bo zaledwie 1k bierm wystarczy aby futra nie odbiły same
futerka nie przyjmują tak jak kronika xd. Już tego nie widzicie jak przyjmujecie graczy z różowych świnek czy od nas co odeszli... No ale cóż, nie pamięta wół jak cielęciem był..
 
Sam zaczynasz prowokacje i potem zdziwienie, że ktoś odpowiada.

To nie pierwsze jego prowokacje. On się tak napina. prowokuje, wypisuje na PV. Się wkurza jak mu offa zbijesz i potem lata Ci nieudolnie i zdziwko, że taka sama odp. a potem Ci przyjdzie na FO i będzie pisać, że to Ty zacząłeś.
I On robi , bo to Ty robisz.
Prawdziwy szeryf grepo.
 
To nie pierwsze jego prowokacje. On się tak napina. prowokuje, wypisuje na PV. Się wkurza jak mu offa zbijesz i potem lata Ci nieudolnie i zdziwko, że taka sama odp. a potem Ci przyjdzie na FO i będzie pisać, że to Ty zacząłeś.
I On robi , bo to Ty robisz.
Prawdziwy szeryf grepo.
Czyli jakby nie patrzeć jest po dobrej stronie barykady es :cool:
 
Do góry