Nagidos - rozmowy o świecie i nie tylko.

Tak to jest jak słupki z oślej i fobii sobie nie radzą xd
Fejki nie pomogły, zamulanie nie pomogło to szukali ratunku gdzie indziej spamując.

A skąd wiesz czy to nie ktoś z futerek albo VVV ?
No tak wasze standardy

Słupkiem to może jesteś Ty ( telefonicznym dla przykładu ) jak siedzisz ciągle na telefonie i Ci koledzy muszą info dawać, że czujka Ci padła albo masz kolona
 
Internety rządzą się swoimi prawami, kuksańce słowne, prężenie muskułów sprzed klawiatury, ale przestaje być śmiesznie, gdy ktoś jednym kliknięciem niweczy 2 miesiące poświęconego czasu.
Siepacze możecie skończyć z tym błazeństwem ? Jak mój miesiąc poświęconego czasu został zniweczony przez was bo tak sobie ktoś wymyślił
i coś to jakoś was to nie raziło . Kacper chyba dostał info za co .
 
Te kiedyś było przed świętami ? Bo tak jakoś tel zmieniłam :p
Ale tak ogólnie to ja pisałam skąd niby wie, że go zgłosiła ośla albo fobia a nie na przykład futerka.
Nie mówiąc ,że pojedynczy gracz to nie sojusz .:)
 
Siepacze możecie skończyć z tym błazeństwem ? Jak mój miesiąc poświęconego czasu został zniweczony przez was bo tak sobie ktoś wymyślił
i coś to jakoś was to nie raziło . Kacper chyba dostał info za co .
Buahaha, Ty do końca serwera będziesz to przeżywać, że zostałaś wyrzucona? Czy może jeszcze kolejnych kilka lat będziesz to nam wypominać? Moim zdaniem to nawet za późno Oszczep podjął tą decyzje, toksycznych ludzi, siejących ferment w soju trzeba pozbywać się natychmiastowo.
Z tego co mi wiadomo to grasz na tym serwerze i masz się całkiem dobrze, podbijasz miasta, znalazłaś przytulne schronienie w Fobii, więc o jakim zniweczonym czasie opowiadasz?
 
Do góry