Pegas - rozmowy o świecie i nie tylko.

DeletedUser9588

Guest
Na szybkim świecie złoto nie daje wielkiej przewagi bardziej potrzebna jest aktywność ;)
bzdury piszesz, gram od lambdy czyli ok. 10 lat bez złota jedynie premka:) na początku serwera nawet jak jest szybki świat nic nie zdziałasz, szybki rozwój polis, kolon na click, ognie, wojo, ewenty itp. Choć nie powiem, grałem z grajkami gdzie była aktywność non stop 24h, messenger, tel., discord i mega mózgi w koordynacji def/off do tego synchro i się nosa ucierało:)
 
bzdury piszesz, gram od lambdy czyli ok. 10 lat bez złota jedynie premka:) na początku serwera nawet jak jest szybki świat nic nie zdziałasz, szybki rozwój polis, kolon na click, ognie, wojo, ewenty itp. Choć nie powiem, grałem z grajkami gdzie była aktywność non stop 24h, messenger, tel., discord i mega mózgi w koordynacji def/off do tego synchro i się nosa ucierało:)
To chyba nie grasz za dobrze skoro takie bzdury piszesz. Na x4 po ochronce bez wydawania złota masz rozwinięte polis + pełną pake offa, a jak jeszcze miałeś szczęście z palikami to możesz mieć kolejne 2 miasta gdzie możesz postawić trochę defa do obrony albo offa jak nie masz duzego zagrożenia. A event ? to już zależy od jego typu np. dając taką próbę procarzy to na spokojnie jesteś bez złota stawiać z niej paki defa do obrony albo mitów i to już na początku.
 
bzdury piszesz, gram od lambdy czyli ok. 10 lat bez złota jedynie premka:) na początku serwera nawet jak jest szybki świat nic nie zdziałasz, szybki rozwój polis, kolon na click, ognie, wojo, ewenty itp. Choć nie powiem, grałem z grajkami gdzie była aktywność non stop 24h, messenger, tel., discord i mega mózgi w koordynacji def/off do tego synchro i się nosa ucierało:)
Już wyjaśniam co miałem na myśli :)
Tak jak mówisz click kolona lub budynku przyspiesza rozwój i gracze z goldem są w stanie szybciej się rozwijać. Na świecie 1x kolon buduje się 14h a gospoda na 45 22h gdzie na świecie 4x czas budowy kolona to 3h i gospody 5h. Za tą samą ilość golda jesteś w stanie więcej czasu zaoszczędzić na wolnym świecie niż na szybkim. Dysproporcja między złotnikiem a normalnym graczem jest dużo większa na wolnym świecie niż na szybkim.
Wielokrotnie udawało mi się być w topce nie używając złota jedynie premki. Grałem aktywnie i nie było z tym problemów. Na takim świecie jak olous nie jesteś w stanie być wysoko w rankingach bez używania złota.

Zgadzam się z Tobą że nie ma nic lepszego od utarcia nosa takiemu złotnikowi :D
 

DeletedUser9588

Guest
no teraz wypada mi odpowiedzieć:
najpierw Pan Gołomp- nigdy nigdzie nie napisałem że umiem grać, stwierdziłem jedynie co myślę o złoceniu (takim konkretnym) i na luźno pomyślałem jakby wyglądała sytuacja na serwerze bez golda, dodam jeszcze że przez te wszystkie lata nie straciłem wiochy będąc aktywny na grze.

teraz Garudoo- zgadzam się z Tobą, piszesz podobnie tak jak Pan Gołomp i obaj macie racje:)
PS. Sory za początek mojej nie kulturalnej wypowiedzi "bzdury piszesz" ;)
Taki luźny wpis odnośnie golda a tu taki odzew:rolleyes:
 
Podobno nie lubisz operować mała ilością miast to akurat do marca trochę ich nazbierasz :)
Widzisz, bo grepo dzieli się na kilka etapów pod względem ilości miast.
Np. 1-10 - ten jest nudny
10-30- dalej nudnawo
50-75 - zaczyna się rozkręcać już jest ciekawe.
75-150 zabawa w najlepsze
itd.
Ale jest jeszcze etap, o którym wszyscy zapominają, a jest to najlepszy z najlepszych etapów.
Mowa o etapie, kiedy tych miast masz równiutko 0.
 
Do góry