Nagidos - rozmowy o świecie i nie tylko.

DeletedUser25960

Guest
Jak na świecie co słychać
Może TV Turek by coś zapodał
Długo nie było żadnych wiadomości
Ciekawe czemu taka cisza
 

DeletedUser31082

Guest
Mądrego czasami miło poczytać.
Ja piszący o tym jak sie broniles i traciles miasta codziennie a ten pisze o mnie gdy mnie nie ma i wrecz trace 10 miast jednego dnia.

No dokladnie ta sama sytuacja. Przypomne tylko, ze siedzieliscie pod kamieniami caly swiat i puszczaliscie raz na ruski rok kolona bez skucesu. Wypełzliście gdy nie bylo mnie i sie tym jaracie.

Wrocilbym do aktywnej gry i spowrotem pod kamien tak to juz jest w naszych walkach.

Na razie korzystajcie z mojej nieobecnosci i dzielnie podbijajcie niebroniace sie miasta to dopiero trzeba miec umiejetnosci.

A tak w ogole to ja juz czasem nie powinienem dawno zrobic szaraka wedlug waszych zapowiedzi? 2 miesiace minely. Ba nawet stracilem duzo miast pod nieobecnosc wielu dni. Gdzie te moje szaraki?

Dzis sobie wszedlem pod wieczor patrze leci gejron najodwazniejszy z najodwazniejszych. Wystarczylo wyslac na pale troche deffa i tyle z jego kolona. Zreszta tak juz wiele razy nawet ledwo zywy bronie tych kolonow. Kronika nawet nie sle synchra bo wie, ze mnie nie ma to na luzaku.

No ale brawa dla kroniki jak przez ponad 2 miesiace siedzieli pod kamieniem i nie udalo im sie nic podbic gdy bronilem miast tak chociaz odnosza sukcesy w podbojach niebroniacych sie miast. To tez jednak trzeba miec offa by rozwalic deff nie? takze bijemy brawa.

Oczywiscie kazde miasta trzeba podbijac gdy jest okazja ale robienie z tego sukcesu i porownywanie do traconych miast gdy sie broniles to jest smieszne.

Wyczekujcie kolejnych sukcesow bo ja raz na jakis czas wchodze na gp;p
 
dzień dobry
57eaaeb1ce0462c0113ef35ecc1c06ef.png
 

DeletedUser31082

Guest
Nie czytam tego, bo wiem co będzie.
Podziwiam tylko, że masz czelność po kolejnym serwerze gdzie zostałeś zlany znowu wyjść z nory i coś pieprzyć.
Krąg życia Turka zatoczył koło.
Nara - nie pozdrawiam.View attachment 11745
No juz udowodnione, ze ta grafika jest sciema. Do rozbiorki sie nie wrzucilem, szarakow nie zrobilem i mimo malej aktywnosci gram nadal a jak jestem to nadal was topie. Takze popros kolege by grafike zmienil na jakas aktualna. Jedno sie zgadza i tu musze przyznac ci racje i sami to przyznajecie. Poki jestem i bronie to nie potraficie mi wstawic kolona. Choc w jednym sie zgadzamy i nie ma watpliwosci, ze jest to prawda :D
 
Do góry