Nagidos - rozmowy o świecie i nie tylko.

eVlGEhR.jpg
tak jest, tylko jeszcze o murkach powinieneś napisać :D

Walicie mnie w 10 od początku świata, gdzie gram w sumie aktywnie tylko z Justyną i macie problem, że sojusznicy mi pomagają :D No popróbujcie samemu to też sam będę odpowiadać :D
 
tak jest, tylko jeszcze o murkach powinieneś napisać :D

Walicie mnie w 10 od początku świata, gdzie gram w sumie aktywnie tylko z Justyną i macie problem, że sojusznicy mi pomagają :D No popróbujcie samemu to też sam będę odpowiadać :D
no jeżeli pomoc sojuszników polega na wysyłaniu dziesiątek ataków po 1 mancie albo 8 ogniach to gratuluję:)
Ciekawe tylko czy sojusznicy zdają sobie sprawę ze wysyłaja fejki za to że cie poczyściłam czy wierzą w bajki o moim fejkowaniu ciebie:) straszna ta urażona męska duma nie? :)
 
tak jest, tylko jeszcze o murkach powinieneś napisać :D

Walicie mnie w 10 od początku świata, gdzie gram w sumie aktywnie tylko z Justyną i macie problem, że sojusznicy mi pomagają :D No popróbujcie samemu to też sam będę odpowiadać :D

Chcesz grać za murkiem, to graj, nie interesuje mnie to i nie mam z tym problemu.
Kilka nocek nie reagowałem na Twoje zaczepki, bo nie mam problemu ze wstawaniem do grepo, ale jak w końcu oddałem, to zacząłeś wysyłać po kilkanaście ataków z jednego miasta. Jak ja zrobiłem to samo, to nagle okazało się, że fejkuję...
Jak masz problem z reagowaniem rano lub w pracy, to nie lataj w nocy, proste. Nie oszukujmy się, jak się kogoś trafi i padnie hasło "padlina", to zawsze jest poszukiwanie pw.
Reasumując, nie mam problemu, że sojusznicy Ci pomagają, ale już razi mnie Twoja hipokryzja i o ile cenię Cię jako gracza, o tyle jako osoba dałeś się tutaj poznać z tej gorszej strony.
 
no jeżeli pomoc sojuszników polega na wysyłaniu dziesiątek ataków po 1 mancie albo 8 ogniach to gratuluję:)
Ciekawe tylko czy sojusznicy zdają sobie sprawę ze wysyłaja fejki za to że cie poczyściłam czy wierzą w bajki o moim fejkowaniu ciebie:) straszna ta urażona męska duma nie? :)
pokaż rapki z czyszczenia :D 200 kuca ubiłaś, więcej dobry gniew ubija :D
 
pokaż rapki z czyszczenia :D 200 kuca ubiłaś, więcej dobry gniew ubija :D
Nie muszę podnosić swojego ego wklejając rapki - wyczyściłam tyle ile wyczyściłam - złapałam cię nieaktywnego rano po tym jak fejkowałes mnie kolejną noc i wjechałam kolonem - tak jak i wczoraj ale wczoraj niestety zagapiłam się i nie zdążył sie wykręcić slocik. Poza tym sam sobie teraz zaprzeczasz - 200 koni fejkami ubiłam??? To się w końcu zdecyduj czy cię fejkowałam czy czyściłam bo ludzie się w końcu zdenerwują że im wciskasz kit:)
 
Jak mam wstawić rapki z ataków które cofałaś? Chłopacy na dc w sumie słyszeli jak tam wyje potusek w tle :d
Z tego co wiem to jesteś fejkowana jako rozgrzewka za te ataki po 5 harpii, które wysyłasz na wszystkich czerwonych w zasięgu ale pewnie mnie okłamują i to dlatego, że jesteś taka szczególna.
 
200 koni można ubić jednym kociakiem. Kociaki takie silne są :rolleyes:
Wiesz ja nie muszę się tłumaczyć i wklejać rapków, bo zależy mi tylko na opinii ludzi których znam, a ci którzy mnie znają wiedzą jakie mam zasady w tej grze, ale właśnie Królik na górze wkleił moje rapki - widać ze szedł sprawdzający atak a potem przy braku reakcji normalny.....więc kto tu ściemnia o fejkach? Nie może przeżyć ze w nocy mnie nie moze złapać a w dzień ja go czyszcze bo śpi

Jak mam wstawić rapki z ataków które cofałaś? Chłopacy na dc w sumie słyszeli jak tam wyje potusek w tle :d
Z tego co wiem to jesteś fejkowana jako rozgrzewka za te ataki po 5 harpii, które wysyłasz na wszystkich czerwonych w zasięgu ale pewnie mnie okłamują i to dlatego, że jesteś taka szczególna.
Owszem wysyłam ale nie 30 tak jak ty ale 1 żeby sprawdzić czy gracz reaguje. Cofam atak tylko wtedy jak gracz pokaże że jest. No chyba ze wczoraj w nocy, fakt - jak ty wysyłałes ataki i cofałeś to robiłam dokładnie to samo.
Ja wczoraj jeden atak a ty 30 fejków -Mnie wystarczy jeden zeby spradzić czy gracz na grze jest - ty potrzebujesz az 30 - no coż i tak bywa
 
Wiesz ja nie muszę się tłumaczyć i wklejać rapków, bo zależy mi tylko na opinii ludzi których znam, a ci którzy mnie znają wiedzą jakie mam zasady w tej grze, ale właśnie Królik na górze wkleił moje rapki - widać ze szedł sprawdzający atak a potem przy braku reakcji normalny.....więc kto tu ściemnia o fejkach? Nie może przeżyć ze w nocy mnie nie moze złapać a w dzień ja go czyszcze bo śpi
ja tylko mówie, że żeby zbić 200 koni, można wysłać takie "nic"... a sama byłam odbiorcą Twoich ataków..... :rolleyes:
 
ja tylko mówie, że żeby zbić 200 koni, można wysłać takie "nic"... a sama byłam odbiorcą Twoich ataków..... :rolleyes:
owszem byłaś - więc mam pytanie - wysyłałam do ciebie 30 fejków czy jeden mały sprawdzający atak? - zresztą wasi gracze dokładnie w taki sam sposób sprawdzają czy jestem o co nie mam zresztą najmniejszych pretencji
 
Do góry