Nagidos - rozmowy o świecie i nie tylko.

Ty tak, ale nie tylko ty to czytasz, pomimo że inni zazwyczaj tu się nie udzielają przez poziom tego forum :>

Oj Króliczku Króliczku bardzo chciałbyś być takim słupem jak ja…może wtedy zamiast wymyślać niestworzone bajki na mój temat potrafiłbyś po nocnych atakach przypilnować swoich miast, a nie dawałbyś się czyścić jak dziecko. - pokaż rapki z czyszczenia, swoje wielka wojowniczko. Nie tłumacz się, że nie musisz wrzucać nic na forum tylko pokaż co osiągnęłaś próbując co rano od długiego czasu, tak żeby poprzeć to co piszesz. Tylko nie pojedynczy rapek z kilkuset, które mi codziennie nabijacie a te konkretne czyszczenie.


Okłamałeś ludzi że cię nagminnie fejkuję i zrobiłeś wielki nocny Sajgon „koalicja na Cahe”….. hmmm, chyba jednak coś nie pykło…… Z całej wielkiej koalicji w sądną noc poleciało 7 osób…. Ciekawe dlaczego? Może nie mogłeś przedstawić wystarczających dowodów i ci nie uwierzyli? - powtórzę, nie dostajesz fejków tylko za mnie ale nabijanie nam rapków na stałce przelało szalę goryczy. Obrywasz za siedzenie 3 wyspy od frontu i słanie 5 harpii/ jednego gryfa na większość osób z mojego sojuszu(jutro zbierzemy rapki i pokażemy jeśli będzie taka potrzeba). Ale fakt, fejkujesz, kiedy się Ciebie atakuje pierwsza zaczynasz wysyłać wszystkie wojska w mieście w minimalnych atakach i cofać je przed dotarciem. Nie pamiętam, czy zapisałem ruchy tamtej nocy czy nie ale znając życie komuś je wysłałem i jak będzie mi się nudzić to je znajdę. I słanie jednego gryfa to dla mnie fejk.


Po pierwsze nie jestem zielonym graczem ale gram w grepo od 11 lat - nie jestem topowym graczem rzucającym się w oczy, szalejącym w rankingach, ale wielu mnie kojarzy – zarówno czerwoni jak i zieloni i wiedzą że nie budzę złośliwie z nocy (chyba ze ktoś zacznie) nie graduję (chyba ze ktoś zacznie), nie kłócę się, ni obrażam, nie strzelam fochów, nie wspomagam sie niedozwolonymi programami i wiele wiele innych rzeczy. Nawet nie wiesz ile ludzi po twojej nagonce na mnie napisało do mnie o co chodzi – bo przecież wiedzą jak gram i ze nie budzę złośliwie. - Nika też gra 11 lat i też nigdy nie fejkuje. Nie wiem ile osób do Ciebie napisało, wiem ile osób pisało do mnie o co chodzi i im pokazałem zarówno ruchy jak i rapki.

Po drugie jeśli grasz w taką grę to bądź przygotowany że będziesz atakowany – na tym ta gra polega - więc w czym problem? Atakujesz, jesteś atakowana i tyle.

Po trzecie jeśli nie potrafisz pilnować miast po nieprzespanej nocy to nie atakuj przeciwników bo potem będziesz płakał na forum - Wskaż miejsce, w którym płaczę po stracie wioski rano. Ja żyje w nocy, zazwyczaj wstaje rano ale czasem się nie uda i wyciszę lapka zamiast alarm i dochodzi do tragedii. Nic nowego co powie każdy, kto ze mną grał i co próbowali wykorzystać wiele razy po przyjściu na m55 :)

Po czwarte – jeśli nocnymi atakami chciałeś mnie wystraszyć to przyjmij do wiadomości ze grałam w Łowcach Snów – nazwa nieprzypadkowa – większość akcji nocnych. - Wystraszyć? Nie, raczej nie bo wiem, że jak przyjdzie co do czego to będzie miał kto Cię bronić.

Przypominasz mi takiego chłopczyka który najpierw dokucza kolegom a jak w końcu mu wierdzielą to leci na skargę do mamusi żeby załatwiła sprawę - nie mam ochoty się wyzywać ale jakbym napisał, jak my sobie wyobrażamy Ciebie to podejrzewam, że byłoby Ci przykro zwłaszcza, że potwierdzasz to tym co robisz.

Na koniec powiem ci tylko tyle - odzajączkuj się ode mnie, zacznij grać jak facet bo na razie wydaje mi się ze mam większe cojones od Ciebie. - jesteś ostatnią osobą, która może to oceniać. Sprawdzimy twoje cojones na innym świecie, gdzie nie będziesz miała kilkunastu kolegów którzy wybronią akcję na Ciebie.
Edit: takie twoje cojones, wojowniczko https://www.grcrt.net/repview.php?rep=c699cafc02ccb63ee1edbefcb3c25cbb

Przy okazji kilka zrzutów z ataków - kto tu kogo fejkuje? - będzie potrzeba wstawię kilka screenów ale na fo można znaleźć ruchy sprzed 2 miesięcy gdzie vari leciał po mnie w taki sam sposób, o tym co robił dunker nie wspominając. Nie mam w zwyczaju spamić fejkami, raczej latam prockami po wyspie w myśl zasady, że sami przychodząc do mnie tego chcieli.
[/QUOTE]


Co do samej sytuacji z fejkami i odpowiedzią koalicji bądź jej brakiem - poszedł jakiś mass żeby fejkować cahe, mieliśmy siąść na kilka osób porządniej ale tego nie zrobiliśmy. Miałem zrobić listę, rozpisać i nawet nie zacząłem. Jeśli tak wam zależy, siądziemy na tych co pracują na magazynach, w kfc czy jako kierowcy i zaczniemy korzystać z informacji od wspólnych kolegów jak taki jeden niedopałek papierosa, któremu drugi powiedział co nieco na temat naszej wspólnej koleżanki.

Podsumowując, nie mówię że jestem bez winy ale nie miejcie do mnie pretensji że latam minimalnymi, kiedy jakaś niespełniona w grze caha tak chce walczyć, że co rano lata pojedynczymi gryfami siedząc 3 wyspy od czerwonych. Dzisiaj w nocy macie spokój, jak jutro rano się wyśpię to jutro też, jak nie to będę latać co 15 minut a nie idąc spać, nie traktujcie tego jako groźby tylko jako restart.


P.S. I proszę przestać mnie obrażać w privach na grze bo na dominacje będziecie musieli autokar wynająć, żeby wszyscy jadący na majorkę się zmieścili.
 
Ostatnia edycja:
NO I JAK TU SIĘ NIE KOPAĆ Z KONIEM HAHHA

... - pokaż rapki z czyszczenia, swoje wielka wojowniczko. Nie tłumacz się, że nie musisz wrzucać nic na forum tylko pokaż co osiągnęłaś próbując co rano od długiego czasu, tak żeby poprzeć to co piszesz. Tylko nie pojedynczy rapek z kilkuset, które mi codziennie nabijacie a te konkretne czyszczenie.
- Nie muszę nic pokazywać, zrobiłeś to już za mnie:) sam kilka dni temu wkleiłeś moje 3 ataki - jeden mały sprawdzający a reszta normalnych czyszczących

...
- powtórzę, nie dostajesz fejków tylko za mnie ale nabijanie nam rapków na stałce przelało szalę goryczy. Obrywasz za siedzenie 3 wyspy od frontu i słanie 5 harpii/ jednego gryfa na większość osób z mojego sojuszu(jutro zbierzemy rapki i pokażemy jeśli będzie taka potrzeba). Ale fakt, fejkujesz, kiedy się Ciebie atakuje pierwsza zaczynasz wysyłać wszystkie wojska w mieście w minimalnych atakach i cofać je przed dotarciem. Nie pamiętam, czy zapisałem ruchy tamtej nocy czy nie ale znając życie komuś je wysłałem i jak będzie mi się nudzić to je znajdę. I słanie jednego gryfa to dla mnie fejk.
A czyli jednak przyznajesz że mnie fejkujecie? :) btw słanie jednego minimalnego ataku. szczególnie w dzień. to nie fejkowanie to sprawdzanie aktywności - cofam tylko wtedy jeśli gracz rzuci na mnie czar pokazując ze jest


- Nika też gra 11 lat i też nigdy nie fejkuje. Nie wiem ile osób do Ciebie napisało, wiem ile osób pisało do mnie o co chodzi i im pokazałem zarówno ruchy jak i rapki.

Co robi Nika to jej sprawa i nie o niej tu piszemy, ale fakt tez sprawdzała mnie w nocy -dwa razy ją podpuściłam i wysłała mi kolony, ale jak zauważyła ze jednak jestem i reaguje odpuściła - chciała mnie raczej złapać a nie złośliwie budzić tak jak Ty.


- więc w czym problem? Atakujesz, jesteś atakowana i tyle.
Ależ to nie ja sie skarżę tylko ty :) pozatym wyżej sam przyznałeś ze jestem fejkowana a nie atakowana:)

Wskaż miejsce, w którym płaczę po stracie wioski rano. Ja żyje w nocy, zazwyczaj wstaje rano ale czasem się nie uda i wyciszę lapka zamiast alarm i dochodzi do tragedii. Nic nowego co powie każdy, kto ze mną grał i co próbowali wykorzystać wiele razy po przyjściu na m55 :)
A tego nawet nie trzeba komentować wystarczy poczytać twoje posty:)


Wystraszyć? Nie, raczej nie bo wiem, że jak przyjdzie co do czego to będzie miał kto Cię bronić.
Nie? więc chodzi tylko o meczenie? (tez sie nie uda:)

...nie mam ochoty się wyzywać ale jakbym napisał, jak my sobie wyobrażamy Ciebie to podejrzewam, że byłoby Ci przykro zwłaszcza, że potwierdzasz to tym co robisz.
Gdzieś juz napisałam wyżej ze nie przejmuję się tym co o mnie mówią osoby których nie znam ani którzy nie znają mnie, poza tym skoro nie masz ochoty się wyzywać to dlaczego publicznie nazwałeś mnie słupem:)

jesteś ostatnią osobą, która może to oceniać. Sprawdzimy twoje cojones na innym świecie, gdzie nie będziesz miała kilkunastu kolegów którzy wybronią akcję na Ciebie.
No tu fakt nie wiem co mam odpowiedzieć może tylko tyle że znowu piszesz "sprawdzimy" - znowu potrzebujesz tłumu - sam nie mozesz?

Edit: takie twoje cojones, wojowniczko https://www.grcrt.net/repview.php?rep=c699cafc02ccb63ee1edbefcb3c25cbb
No i co wynika z tego rapka? Obudziliscie mnie fejkami , miałam skan ze w tym miescie stoi trochę birem wiec poleciałam. jakby gracz był to i tak bym nie weszła bo wystarczyłoby rzucić sztorm, ale jeśli nie to bym sie przebiła- rzucił czar wiec wycofałam i już.


- będzie potrzeba wstawię kilka screenów ale na fo można znaleźć ruchy sprzed 2 miesięcy gdzie vari leciał po mnie w taki sam sposób, o tym co robił dunker nie wspominając. Nie mam w zwyczaju spamić fejkami, raczej latam prockami po wyspie w myśl zasady, że sami przychodząc do mnie tego chcieli.
Ale chwila mówimy o Varim, Dunkerze czy o mnie? No wklej w końcu te dziesiątki moich fejków na ciebie - to co wkleiłam wyzej to było 30 twoich ataków (bo przeciez doszły - po 11 ogni,itp) na jeden sprawdzający mój. Może nie wiesz ze wystarczy wysłać 1 żeby sprawdzić czy ktoś jest - nie trzeba go szukać w każdym jednym mieście:)



Co do samej sytuacji z fejkami i odpowiedzią koalicji bądź jej brakiem - poszedł jakiś mass żeby fejkować cahe, mieliśmy siąść na kilka osób porządniej ale tego nie zrobiliśmy. Miałem zrobić listę, rozpisać i nawet nie zacząłem. Jeśli tak wam zależy, siądziemy na tych co pracują na magazynach, w kfc czy jako kierowcy i zaczniemy korzystać z informacji od wspólnych kolegów jak taki jeden niedopałek papierosa, któremu drugi powiedział co nieco na temat naszej wspólnej koleżanki.

Podsumowując, nie mówię że jestem bez winy ale nie miejcie do mnie pretensji że latam minimalnymi, kiedy jakaś niespełniona w grze caha tak chce walczyć, że co rano lata pojedynczymi gryfami siedząc 3 wyspy od czerwonych. Dzisiaj w nocy macie spokój, jak jutro rano się wyśpię to jutro też, jak nie to będę latać co 15 minut a nie idąc spać, nie traktujcie tego jako groźby tylko jako restart.

haha poszedł jakiś mas - tak sobie ot sierotka poprostu,
Czy mnie się wydaje czy ty mi grozisz - przypominam że to jest karalne:)

P.S. I proszę przestać mnie obrażać w privach na grze bo na dominacje będziecie musieli autokar wynająć, żeby wszyscy jadący na majorkę się zmieścili.
no tu już się popłakałam ze śmiechu, Znowu ci przypominam że jeśli ktoś cię obraża na priv można zgłosić to do supportu i po sprawie.

co do wspomnianego spokoju :)
 

Załączniki

  • Screenshot_20210113_033028_com.whatsapp.jpg
    Screenshot_20210113_033028_com.whatsapp.jpg
    98,2 KB · Wyświetlenia: 40
Ostatnia edycja:
żeby jutro nie było płaczu :d
7e68f3b54d842cb9cd5e8bc9823ce513.png
 
Do góry