Nagidos - rozmowy o świecie i nie tylko.

Przy okazji kilka zrzutów z ataków - kto tu kogo fejkuje? - będzie potrzeba wstawię kilka screenów ale na fo można znaleźć ruchy sprzed 2 miesięcy gdzie vari leciał po mnie w taki sam sposób, o tym co robił dunker nie wspominając. Nie mam w zwyczaju spamić fejkami, raczej latam prockami po wyspie w myśl zasady, że sami przychodząc do mnie tego chcieli.
[/QUOTE]
A co ja takiego zrobiłem ? Zacząłem wioski zabierać na waszej wyspie, bo o to w tej grze chyba chodzi. To ściągnęliście moralowca, wsadziliście mu deffa za murek i zaczął mnie złośliwie po nocach budzić. Wysyłał ataki co kilka minut albo wysyłał i cofał. To znalazłem lekarstwo, jak się okazało, bardzo skuteczne. Nie będę wklejał wiadomości, które otrzymałem. Musiałem twoim ludziom tłumaczyć, dlaczego po kilku latach normalnej gry nagle po nocach dyskotekę robię. Zasiałeś wiatr, to zebrałeś burzę. To twoi zawodnicy masowo kończą i tracą wioski. Z pewnością część by grała dalej, gdybyś nie zdecydował się na złomowanie i krzywe akcje z fejkami.

Turek chociaż zamilkł, gdy został rozjechany. Jakieś resztki przyzwoitości starał się zachować.

Ty nie skorzystałeś z okazji, by milczeć.
 
żeby jutro nie było płaczu :d
7e68f3b54d842cb9cd5e8bc9823ce513.png
6 rano to jakaś niezwykła godzina?
 

DeletedUser32386

Guest
"To twoi zawodnicy masowo kończą i tracą wioski. Z pewnością część by grała dalej, gdybyś nie zdecydował się na złomowanie i krzywe akcje z fejkami".
Kolejny który wie wszystko lepiej od nas... Wielu przestało grać ale też z innych powodów, ale oczywiście Dunkier znowu wie lepiej. Droga kroniczko wymyślajcie sobie co chcecie i jak chcecie na mnie bynajmniej nie robi to żadnego wrażenia. Przynajmniej milo czasem wejść i poczytać jakieś newsy od kroniki. Mogę was nawet porównać do TVPis bo nadajecie na tych samych falach :)
 

DeletedUser32386

Guest
to było do przewidzenia. jak grałem to wygrywaliśmy z kroniką, ubka nie ma i już słabo to wygląda w porównaniu podbojów pozdrawiam

Może i dostajemy kolony ale też wielu graczy (słupów) co nawet apki chyba nie miało to pokończyło, nie wszyscy ale byli też tacy co nie mieli. I kronika wcale nie musi wygrać dominacji bo 100% szans nie mają że ją wygrają... Jeszcze 30 dni do dominacji i wszystko się zdarzyć może.
 
"To twoi zawodnicy masowo kończą i tracą wioski. Z pewnością część by grała dalej, gdybyś nie zdecydował się na złomowanie i krzywe akcje z fejkami".
Kolejny który wie wszystko lepiej od nas... Wielu przestało grać ale też z innych powodów, ale oczywiście Dunkier znowu wie lepiej. Droga kroniczko wymyślajcie sobie co chcecie i jak chcecie na mnie bynajmniej nie robi to żadnego wrażenia. Przynajmniej milo czasem wejść i poczytać jakieś newsy od kroniki. Mogę was nawet porównać do TVPis bo nadajecie na tych samych falach :)
Zacznij może propagandysto królikowy rodem z tvpis od napisania mojego nicka bez błędu.
Z coraz mniejszym poważaniem,

dunker
 

DeletedUser32386

Guest
Zacznij może propagandysto królikowy rodem z tvpis od napisania mojego nicka bez błędu.
Z coraz mniejszym poważaniem,

dunker
Jakbyś nie wiedział pisałem z telefonu i słownik różnie podpowiada, raczej każdy wie o kogo chodzi a ty się czepiasz bo tylko na tyle cię stać.
Dam ci like, żeby ci bylo lepiej, może ci ulży
 
Jakbyś nie wiedział pisałem z telefonu i słownik różnie podpowiada, raczej każdy wie o kogo chodzi a ty się czepiasz bo tylko na tyle cię stać.
Dam ci like, żeby ci bylo lepiej, może ci ulży
Like oddany, może jakoś przeżyję :)
A merytorycznie to się zobaczy, kto wygra. Dostrzegam elementy skruchy, bo kilka tygodni temu już na forum nas pogrzebaliście. Morale u nas padło, czy jakoś tak... Teraz już dostrzegacie możliwość, że nie wygracie.
 

DeletedUser32386

Guest
Like oddany, może jakoś przeżyję :)
A merytorycznie to się zobaczy, kto wygra. Dostrzegam elementy skruchy, bo kilka tygodni temu już na forum nas pogrzebaliście. Morale u nas padło, czy jakoś tak... Teraz już dostrzegacie możliwość, że nie wygracie.
Owszem masz rację futerka jako sojusz nie wygrają ;)
Pozdro dla kumatych ;)
 
Owszem masz rację futerka jako sojusz nie wygrają ;)
Pozdro dla kumatych ;)


No sęk nie w tym, że wygracie jako koalicja.Chociaż i to pewne nie jest. 50 na 50 na teraz.
Chodzi o to, że Ci którzy u was zostali nie będą traktowani już jako równorzędny partner koalicji, a raczej jako ktoś na łasce sojuszy od których miesiąc temu byliście silniejsi.
Tobie to może Vilkord nie przeszkadza, bo uginasz się jak wiatr zawieje, ale osobom dowodzącym sojuszem powinno zależeć na tym, by miał się on w jak najlepszej kondycji do samego końca.
 

DeletedUser32386

Guest
No sęk nie w tym, że wygracie jako koalicja.Chociaż i to pewne nie jest. 50 na 50 na teraz.
Chodzi o to, że Ci którzy u was zostali nie będą traktowani już jako równorzędny partner koalicji, a raczej jako ktoś na łasce sojuszy od których miesiąc temu byliście silniejsi.
Tobie to może Vilkord nie przeszkadza, bo uginasz się jak wiatr zawieje, ale osobom dowodzącym sojuszem powinno zależeć na tym, by miał się on w jak najlepszej kondycji do samego końca.
Ja z wami na pewno nie będę dyskutował o tym jak będziemy traktowani ci co zostaną. Już to napisałem wcześniej myślcie i uważajcie jak chcecie. Wasze zdanie najmniej mnie interesuje :p
 

DeletedUser32386

Guest
Jakby Cię nasze zdanie nie interesowało to, byś się nie wtrącał w co drugi post naszych graczy.Mówić tak sobie możesz, jeśli Ci od tego lepiej:)
Powtórzę ci po raz trzeci bo widzę że nie dotarło :p. Myśl sobie o mnie co chcesz i jak chcesz... :D
A po drugie powinieneś się cieszyć bo oprócz waszej paczki graczy już nikt nie reaguje na te wasze teksty. I też rozumiem dlaczego wielu graczy z innych sojuszy z którymi mam kontakt, nie wypowiada się i nie komentuje tych zaczepnych tekstów co piszecie
I znów pozdro dla kumatych. Oczywiście kronika tego nie zrozumie tylko znając życie odbierze to co pisałem jako atak.
 
Powtórzę ci po raz trzeci bo widzę że nie dotarło :p. Myśl sobie o mnie co chcesz i jak chcesz... :D
A po drugie powinieneś się cieszyć bo oprócz waszej paczki graczy już nikt nie reaguje na te wasze teksty. I też rozumiem dlaczego wielu graczy z innych sojuszy z którymi mam kontakt, nie wypowiada się i nie komentuje tych zaczepnych tekstów co piszecie
I znów pozdro dla kumatych. Oczywiście kronika tego nie zrozumie tylko znając życie odbierze to co pisałem jako atak.


Owszem cieszę się, bo mi zależy na zdaniu mojej paczki graczy i tym byśmy się ze sobą dobrze czuli.Ewentualnie na zdaniu postronnych obserwatorów jak zobaczą, że dostajesz takiej piany z pyska, że musisz pogrubionymi pisać jak to bardzo ci na moim zdaniu nie zależy.
Jeśli mam to odebrać jako atak to bardzo nieudolny.Sorry ziomuś - nie ta półka.
 
Do góry