Pegas - rozmowy o świecie i nie tylko.

Taki tam jeden ziomek, co na umówione godzinki wpuścił karkówki na zielone wyspy liści. Myślę, że bronder pamięta i potwierdzi.

Stary ja na olińcie prowadziłem osobistą wojne na m46 kontra brondery i victorie i mało miałem wspólnego z cudami w sojuszu już o jakichś akcjach typu szaraki nie wspomnę coś tam na forum płakali jedni i drudzy ale że forum żyje swoim życiem to mało mnie to interesowało ja nie biore takich akcji na klate i się pod nimi nie podpisuje więc do złej osoby pijesz. Jestem zdania że nie ważne czy to Garudo czy Yavus czy jeszcze ktoś inny dla mnie takie akcje są poniżej godności. Możesz mi wierzyć lub nie ale do mnie jak by napisał śpioch że odda mi takie miasta to bym napisał do garuda żeby go pogonić tak aż mu się odechce grać. A na to że ktoś pisze że ja zrobił bym tak samo odpowiem tylko że nie mierz wszystkich swoją miarą nie każdy ma mentalność polaczka i za przeproszeniem gówno by z pod siebie zjadł żeby osiągnąć przewagę jak w tym przypadku złoty. Mam swoje za uszami jestem wkurzający, specyficzmny ale nigdy nie zrobiłem i nie zrobie takiej frajerskiej akcji i tyle. Szkoda kontynuować tą dyskusje bo jeśli komuś się dobrze żyje z taką zagrywką i w zasadzie uważa że nic się nie stało to ja jestem ze starej szkoły a starsi koledzy uczyli mnie że z frajerami się nie gada.

arbuz1996 dzisiaj o godz. 21:19
siema
jako, ze jestem zbednym kolem w tym sojuszu i nikt mi nie pomaga to chcialby ktos moje miasta??
a jeszcze ta akcja z tym satyrykiem i braniem miast tam... to ponizej godnosci i chce odplacic sie tym samym dla nich...
jak znajda sie chetni to ustawimy kolony na jedna godzine i szaraka walne...


troluje wasz koleszka chyba chciał być śmieszny i zabawny. Powinień mieć nie arbuz a klaun w nicku
 

DeletedUser32517

Guest
Mówcie co chcecie ale jak chłop za babę się przebierze to zawsze są jaja
photofunky.gif
 
Wojtynol i Drfe Natomiast zapomnieli zapewne o Imbrosie i jak tam zdrajcy wpuszczali na niebieskie wyspy dolary? Mistrz-01 np, chyba taki nick miał.
Misiu kolorowy, nie przypominam sobie mistrza 01, ale to przeciwnik - Tematy - pierwsze podniosły rękawicę włażenia nam na wyspy, także jeśli coś takiego miało miejsce (a nie pamiętam, bo to wybitnie nudny serwer był), to odpłaciliśmy pięknym za nadobne nieuczciwym przeciwnikom.
Po drugie, to nie mamy tu dość silnego sojuszu Dolarów i podobnie silnych Tematów, tylko sojusz lepiony od zera - Cyrk, oraz sojusz wypchany śmietanką polskiego grepo - Śpiochy.
Chcesz porównywać te dwa światy? Naprawdę? :)
 

DeletedUser29239

Guest
Misiu kolorowy, nie przypominam sobie mistrza 01, ale to przeciwnik - Tematy - pierwsze podniosły rękawicę włażenia nam na wyspy, także jeśli coś takiego miało miejsce (a nie pamiętam, bo to wybitnie nudny serwer był), to odpłaciliśmy pięknym za nadobne nieuczciwym przeciwnikom.
Po drugie, to nie mamy tu dość silnego sojuszu Dolarów i podobnie silnych Tematów, tylko sojusz lepiony od zera - Cyrk, oraz sojusz wypchany śmietanką polskiego grepo - Śpiochy.
Chcesz porównywać te dwa światy? Naprawdę? :)
a no tak, "ktoś nam kiedyś tak zrobił, więc my będziemy tak robić innym". czy gdyby ktoś ukradł Ci telefon, to ukradłbyś komuś innemu tylko dlatego, że Ciebie też to kiedyś spotkało?
:)
 
Jedna rzecz się tutaj nie zgadza
Jakie niebieskie wyspy ? Wy tam macie po kilka miast na wyspach już nie przesadzajcie.

Wbiliśmy mocną ekipa ale to nie znaczy że mamy dawać fory słabszym. Doceniamy każdego z przeciwników i nie będziemy lekceważyć obecnej sytuacji

Mogę jeszcze dodać że nie zamierzamy paktować ani rekrutować graczy.
 

DeletedUser31779

Guest
Jedna rzecz się tutaj nie zgadza
Jakie niebieskie wyspy ? Wy tam macie po kilka miast na wyspach już nie przesadzajcie.

Wbiliśmy mocną ekipa ale to nie znaczy że mamy dawać fory słabszym. Doceniamy każdego z przeciwników i nie będziemy lekceważyć obecnej sytuacji

Mogę jeszcze dodać że nie zamierzamy paktować ani rekrutować graczy.

Ej... Chciałem jeszcze parę perełek wyciągnąć... :(
 
Do góry