Top 10 sojuszy

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser29757
  • Data rozpoczęcia
No na m45 walka była wyrównana, nie wszystko jest w statystykach ale na pewno spotkały się równe sojusze i walka była ciekawa. Dzięki wielkie!
 
Jako gracz Romy serdecznie gratuluję Lisom, HiSowi i całej reszcie przeciwnego mi frontu. Odwaliliście kawał dobrej roboty, szacun. Grało się bardzo dobrze, toczyliśmy równą walkę i chętnie bym to kontynuował ale aktualnie jesteśmy w czarnej d.., bez większych perspektyw
 

DeletedUser24557

Guest
Z jednej strony wiadomo, że trzeba grać zgodnie z zasadami, z drugiej - szkoda, że najlepszy, czołowy i najwięcej wkladajacy w grę (zarówno chęci, jak i zlota) gracz, nie dostał od swojego sojuszu należytego wsparcia, kiedy podwinęła mu się noga... oraz że to się tak dalej potoczyło... Ale nie gratulujmy sobie jeszcze wygranej świata, bo to odrobinę za wcześnie ;)
 
Dolary zwinęli kram. Może za mało im zależało na sukcesie. A może byli zbyt zluzowani i skapi jak na jedynkę. W kązdym bądź razie gratulujemy Lisom zaangazowania i zmonopolizowania rynku.:)

P.S. Proszę tutaj nie opowiadać o swym wspólczuciu do gracza, któremy Dolary nie pomogły, bo jeszcze uwiierzycie we własną narrację.
 

DeletedUser24557

Guest
To nie my zmieniamy narrację w zależności od pogody.
Najpierw oczywiście była radość i śmieszki, ale po chwili zrobiło nam się (a przynajmniej mi, nie będę mówić w imieniu innych) troche przykro, bo jednak gdy podobna sytuacja miala miejsce u naszych paktowiczów to wyglądało to zgoła inaczej.
 

DeletedUser24557

Guest
Z naszej strony wygląda to tak, że opór był znikomy.
Napisałam, że nie otrzymał należytego wsparcia, co jest faktem a czy olaliście, nie mieliście wystarczająco woja czy co, to już nie mnie oceniać.
 
Gratuluje zwycięstwa!!

To nie my tak to tłumaczymy :)
Interpretację tego co się stało niech każdy zachowa dla siebie. Dziwne tylko, że nasza strona ma zupełnie inne spojrzenie na to co się zdarzyło. Tylko co ja wiem. Ja tylko szarak jestem :D

Pozdrawiam i do kolejnej potyczki na innym świecie :)
 
Zdziwiło mnie tylko, że najpierw szydziliscie, a potem zaczęliście się użalać. Ta niespójnośc mnie zaskoczyła. jednak w sumie dobrze ją wytłumaczyłaś Nikeee - czlowiek może zmienić zdanie. Dobrze, że dodałaś, że nie widzieliscie w słabej pomocy braku dobrej woli Dolarów.
 
Boże, ile tutaj jest przepychanek, ludzie dajcie już spokój. OK Liski wygrały i graty im za to. Powodzenia tutaj i na innych serwerach.
 

DeletedUser30234

Guest
Interpretację tego co się stało niech każdy zachowa dla siebie.

I tego bym się trzymał. Kąt widzenia, zależy od punktu siedzenia. Każda strona ma swoją interpretację wczorajszych wydarzeń i nie ma co się przepychać. Dziękujemy za grę i do zobaczenia na kolejnych.
 

DeletedUser20656

Guest
No no spodziewałem się ,że event rozrusza tą potężna masę tylko nie aż do tego stopnia. Też byłem z tych co twierdził na początku, że lisy to tylko paru dobrych złotników jak widać grubo się myliłem, bo plan na gre i organizacja widać na świetnym poziomie, że dolary pękły a to fajna zgrana ekipka. Gratulacje, pewnie pegaz odwiedzi wiele nowych twarzyczek o_O
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Bez Ciebie Wojtku i innych graczy, którzy zmienili jedynkę na szybszy świat, byliśmy tylko połową zgranej ekipki.
 

DeletedUser32223

Guest
Bez Ciebie Wojtku i innych graczy, którzy zmienili jedynkę na szybszy świat, byliśmy tylko połową zgranej ekipki.

No ale czyżby dolary nie wbiły tylko na handelek? To skąd te żale, ciągłe dogryzanie oraz szukanie wymówek?
Szkoda tylko że bez paru osób nie umiecie sobie poradzić a co jeśli np Wojtek przestanie grać to dolce będą zwykłymi pioneczkami do bicia? Czasy się zmieniają i ekipy. Może czas postawić na kogoś nowego tak jak zrobiła to Roma. Mimo że nie wspominam tego gracza za dobrze to odwalał kawał dobrej roboty i chciał o coś powalczyć.
 
Blodi, skąd tyle nienawiści?
Oczywiście, że wbili na handel :p, ale rynek bardzo szybko zmonopolizowały Lisy i dokładnie za to im pogratulowałam. :)
Chyba stwierdzenie, że 2 to nie 4 nie wymaga udowodnienia.
Naprawdę nie wiem, czym Cię tak uraziłam. W każdym bądź razie przepraszam, nie miałam takiego zamiaru.
 

DeletedUser30539

Guest
Ja tak się nie bawię
Człowiek się rozkręca fakt że wolno ale zawsze a Ci piszą że świat się kończy

Czy na tym świecie nie ma nikogo Kto rzuci tym Liskom rękawiczkę??
 
Do góry