Nagidos - rozmowy o świecie i nie tylko.

Tzn. w gwoli ścisłości, ranking zliczą punkty zdobyte przez członków sojuszu, gdy w sojku są.
Jak wyjdę z sojka nabije na złomie 200m PW i wrócę, to PW sojka pozostanie takie samo.
Więc pytanie, czy złomiarze korzystali z bonusu do PW i siedzieli w VVV przy złomie, czy nie.

Ośla afera fobii VVV > jakieś V.afera.V.fobia.V.ośla

Naprawdę, dostrzegam, że koalicje od kilku serwerów nie potrafią porządnych nazw dla swoich sojków robić xD
 

DeletedUser11447

Guest
Ta połowa to z złomu :)
Z top 10 u Was tylko może 2/3 nie zlomowali
Czyli to z Was agresorzy jak z krolika predator
chyba coś Ci się myli dziecino: złom to obrona, w której przodujecie zdaje się
i z tego co mi wiadomo, to u nas tylko nieliczni złomowali; na mnie gram planowanego złomu nie poleciał, wiec raczej nie pyskuj
ranking agresorów to ataki; na Was w szczególności
 
Tzn. w gwoli ścisłości, ranking zliczą punkty zdobyte przez członków sojuszu, gdy w sojku są.
Jak wyjdę z sojka nabije na złomie 200m PW i wrócę, to PW sojka pozostanie takie samo.
Więc pytanie, czy złomiarze korzystali z bonusu do PW i siedzieli w VVV przy złomie, czy nie.

Ośla afera fobii VVV > jakieś V.afera.V.fobia.V.ośla

Naprawdę, dostrzegam, że koalicje od kilku serwerów nie potrafią porządnych nazw dla swoich sojków robić xD
jak takie tęgie głowy myślą nad obliczeniami i nazwami to ciężko żeby było coś lepszego
 
,,u nas tylko nieliczni złomowali", większej bredni to dawno nie czytałem, może nie śledzisz dokładnie statystyk, przyrostów pw, wyjść z sojka, ale my dokładnie to widzimy kiedy kto był złomowany w koalicji i jacy to gracze nagle stawali się top wojownikami :) a co do naszych pw w obronie to akurat przeciwnicy wiedzą skąd się biorą, szczególnie na m 55, gdzie bardzo często były próby odbicia okupacji
 
,,u nas tylko nieliczni złomowali", większej bredni to dawno nie czytałem, może nie śledzisz dokładnie statystyk, przyrostów pw, wyjść z sojka, ale my dokładnie to widzimy kiedy kto był złomowany w koalicji i jacy to gracze nagle stawali się top wojownikami :) a co do naszych pw w obronie to akurat przeciwnicy wiedzą skąd się biorą, szczególnie na m 55, gdzie bardzo często były próby odbicia okupacji
Chyba, że patrzymy na Dzidę, bo ten to akurat król kradziejek.
 
chyba coś Ci się myli dziecino: złom to obrona, w której przodujecie zdaje się
i z tego co mi wiadomo, to u nas tylko nieliczni złomowali; na mnie gram planowanego złomu nie poleciał, wiec raczej nie pyskuj
ranking agresorów to ataki; na Was w szczególności
Dziecino?
Naprawdę z Tobą coś nie tak :)




Tak jak mówiłem z Was agresorzy jak z krolika Predator
 
,,u nas tylko nieliczni złomowali", większej bredni to dawno nie czytałem, może nie śledzisz dokładnie statystyk, przyrostów pw, wyjść z sojka, ale my dokładnie to widzimy kiedy kto był złomowany w koalicji i jacy to gracze nagle stawali się top wojownikami :) a co do naszych pw w obronie to akurat przeciwnicy wiedzą skąd się biorą, szczególnie na m 55, gdzie bardzo często były próby odbicia okupacji
Dawajcie porównamy murki, wrzucę jak naleśnik i love pokażą swoje i policzymy ile kto pw zrobił ze złomu :v

Ta połowa to z złomu :)
Z top 10 u Was tylko może 2/3 nie zlomowali
Czyli to z Was agresorzy jak z krolika predator
Ja jestem zwycięzcą nie żadnym tam łowcą, proszę przestać mnie obrażać i wziąć się za złocenie wojska żebyś na 21 był gotowy :*
 
Dawajcie porównamy murki, wrzucę jak naleśnik i love pokażą swoje i policzymy ile kto pw zrobił ze złomu :v
5k szerków 7,5k łuków 7k białych, rozumiem że chodzi ci tylko o pokonanych jako obrońca, nie chce mi sie przescreenowywać

a pozatym co sie prujesz, jak ja wysyłam tu atak na kogoś raz na kilka dni albo jak mi michał każe to mnie muszą karmić żebym nie marudził?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry