Olous - rozmowy o świecie i nie tylko.

Cytując klasyka co ty pierd.... XD Dawanie szans przeciwnikom ale będziesz dojeżdzana na kolejnym świecie gdzie cie spotkam :D ty i te wszystkie ,,big brainy" dające nam szansę XDDDD. Żadnych miasy aktywnych wam nie zabraliśmy? 1. Czovilo chwalący się że nie stracił miasta no jednak na tym świecie stracił mogę wymieniać dalej ale nie chce mi się :). Po reorganizacji frontu zabieraliście nam miasta tylko jakiś dyziow Arcadych i innych no1ow- Przyznam ze zabraliscie jedno aktywnie bronione miasto gdzie lecieliscie tyloma paczkami co by zmiotly birki z planszy więc tu fakt zdobyte miasto.
Dobra kolego, co ty się tak spinasz. Trochę dystansu. Kolega Shadow przynajmniej go ma. Luz luz, dojeżdżaj, radzę zacząć na Olous skoro chcesz być taki konsekwentny. Dam Ci fory co byś się mógł na żółwiku podbudować. Serdecznie zapraszam, tylko zabierz jakaś ekipkę co nie spęka i się nie wykruszy. Mam nadzieję do zobaczenia! ;)
 
Cytując klasyka co ty pierd.... XD Dawanie szans przeciwnikom ale będziesz dojeżdzana na kolejnym świecie gdzie cie spotkam :D ty i te wszystkie ,,big brainy" dające nam szansę XDDDD. Żadnych miasy aktywnych wam nie zabraliśmy? 1. Czovilo chwalący się że nie stracił miasta no jednak na tym świecie stracił mogę wymieniać dalej ale nie chce mi się :). Po reorganizacji frontu zabieraliście nam miasta tylko jakiś dyziow Arcadych i innych no1ow- Przyznam ze zabraliscie jedno aktywnie bronione miasto gdzie lecieliscie tyloma paczkami co by zmiotly birki z planszy więc tu fakt zdobyte miasto.
mistrzu ale jak już tak straszysz, że nas dojedziesz to pochwal się przy okazji swoim nickiem.

Zapowiada się tydzień obfitujący w wielkie odkrycia. Najpierw nigdy wcześniej nie widziane nicki z ROMY objawiają się nam na grze tylko dlatego, że lecą od Was synchroniczne błyski (bo ataków od nigdy nie dało się uświadczyć) , a teraz jest jeszcze szansa, że Sekundant czarodziej wyjawi nam kim jest.
Bait wleciał lepiej niż ten, który próbował zaserwować nam KretLiaSS
 

DeletedUser24557

Guest
Hahaha
Cytując klasyka co ty pierd.... XD Dawanie szans przeciwnikom ale będziesz dojeżdzana na kolejnym świecie gdzie cie spotkam :D ty i te wszystkie ,,big brainy" dające nam szansę XDDDD. Żadnych miasy aktywnych wam nie zabraliśmy? 1. Czovilo chwalący się że nie stracił miasta no jednak na tym świecie stracił mogę wymieniać dalej ale nie chce mi się :). Po reorganizacji frontu zabieraliście nam miasta tylko jakiś dyziow Arcadych i innych no1ow- Przyznam ze zabraliscie jedno aktywnie bronione miasto gdzie lecieliscie tyloma paczkami co by zmiotly birki z planszy więc tu fakt zdobyte miasto.
Czekaj, to Dyzio nie był aktywny? Widły stawiał, o wsparcia prosił, rolki latały...
 
Dobra kolego, co ty się tak spinasz. Trochę dystansu. Kolega Shadow przynajmniej go ma. Luz luz, dojeżdżaj, radzę zacząć na Olous skoro chcesz być taki konsekwentny. Dam Ci fory co byś się mógł na żółwiku podbudować. Serdecznie zapraszam, tylko zabierz jakaś ekipkę co nie spęka i się nie wykruszy. Mam nadzieję do zobaczenia! ;)
na Olousie dobrze wiesz że już nie ma szans ale na następnym jak wejde to spokojnie :)

mistrzu ale jak już tak straszysz, że nas dojedziesz to pochwal się przy okazji swoim nickiem.

Zapowiada się tydzień obfitujący w wielkie odkrycia. Najpierw nigdy wcześniej nie widziane nicki z ROMY objawiają się nam na grze tylko dlatego, że lecą od Was synchroniczne błyski (bo ataków od nigdy nie dało się uświadczyć) , a teraz jest jeszcze szansa, że Sekundant czarodziej wyjawi nam kim jest.
Bait wleciał lepiej niż ten, który próbował zaserwować nam KretLiaSS
na tym nicku wejde więc nie bedziecie musieli szukać :D. XDD no teraz to poleciałeś że synchro nie robiliśmy ale żyj dalej w swojej bańce i na ciebie czas przyjdzie refik- na tym świecie już 3 miasta straciłeś więc nie będzie trudno

Dobry dzień to był, spanie podczas nudnej akcji Romy, konkurs na topienie klocków i ataki biremami żeby Romie pomóc. Eh, dobre czasy to były..
jak tam wasza ostatnia akcyjka? no proczo no1y nic nie wzieliscie :D

Słoniu to tajemna wiedza po co Ci ona?

Hahaha
Czekaj, to Dyzio nie był aktywny? Widły stawiał, o wsparcia prosił, rolki latały...
rolki robiliśmy na czuja sami zbijając swoje/wasze birki :)
 

DeletedUser24557

Guest
Takie ujadanie, po tym jak odpuściliście ten świat, w dodatku przy naszej przewadze w przejetych od Was miast, nie świadczy dobrze o waszym POZIOMIE, o którym tak lubicie płakać na priv. Czekamy więc na następny. Wsadzcie więcej kretow, bo ci co byli to widać było za mało żeby mieć przewagę.
 
XDD no teraz to poleciałeś że synchro nie robiliśmy
Robicie błyski w synchro po tym jak odpuściliście serwer. I z tych błysków uczymy się na nowo graczy romy właśnie, bo niestety ale dla wielu z tamtych błyskających osób to pierwsza sytuacja, gdzie w ogóle się nam w jakiś sposób pokazały :p
Okazuje się, że Roma to nie tylko neoleon, neo3 i łukasz. Szkoda że dopiero teraz.

Nigdzie nie napisałem, że nie robiliście ataków w synchro. Wiele się na tym konflikcie z romą nauczułem, stąd też rozczarowanie po decyzji o poddaniu się, nim się na dobre rozkręciliśmy. A myślę, że zarówno roma jak i my mogliśmy jeszcze wiele pokazać.
 
na Olousie dobrze wiesz że już nie ma szans ale na następnym jak wejde to spokojnie :)


na tym nicku wejde więc nie bedziecie musieli szukać :D. XDD no teraz to poleciałeś że synchro nie robiliśmy ale żyj dalej w swojej bańce i na ciebie czas przyjdzie refik- na tym świecie już 3 miasta straciłeś więc nie będzie trudno


jak tam wasza ostatnia akcyjka? no proczo no1y nic nie wzieliscie :D


Słoniu to tajemna wiedza po co Ci ona?


rolki robiliśmy na czuja sami zbijając swoje/wasze birki :)
słoneczko, dla chcącego nic trudnego. Przestań się odgrażać, zacznij działać :)
 
Do góry