Nagidos - rozmowy o świecie i nie tylko.

Mnie ktoś lubi za kulturę? XD śmieszne.
Zdradzę Wam sekret, bo może po tylu latach gry w to nie zauważyliście, że samemu to można co najwyżej zrobić salto.
Ani zeppka sama nic nie wygrała, ani werka, ani nikt inny
Ale nikt tu nie mówił, że ktoś coś tu sam wygrał . Moje pytanie o osiągnięcia wery było odpowiedzią na zaczepkę Misia .
Mylę, że progres jaki zrobiłeś na grze i za który to dostałeś skrzydełka, też nie osiągnąłeś samemu a dzięki grze z graczami mającymi doświadczenie i wiedze. Może Cię zszokuje ja dopiero gram od Zakintosa - gdzie stoczyłam wiele samotnych walk o miasta ( kwestia tylko i wyłącznie lokalizacji miast z dala od sojuszników na terenach wroga ) a właściwie od Byllis więc Nagidos - jest praktycznie 3 światem, który gram od początku do końca więc mogłam nie zauważyć , że samemu to można co najwyżej zrobić salto. Berytos się nie liczy - tam tylko za boginie byłam :p
Co osiągnęła? XD
Może nie zauważyłeś ale pomimo przeciwności i wbrew wam podbiłam parę miast kronice i znalazłam się w sojuszu dominacyjnym :)
Oczywiście sojuszom koalicji też co nie co zawdzięczam :)

Ja też słup, klepie tylko festyny.
hmm W takim razie o jakim twoim pw mówił misiu ? " pw ataku ma najlepsze na świecie "
 
Sama znalazłaś się w sojku dominacyjnym?
Ja myślałem, że to zasługa tych ludzi, którzy Cię wyboostowali złomem, no i tych, przez których dostałaś lote z kroniki XDD
A wioski jakie zabrałaś? Pogromowi, który po powrocie z urlopu nie grał, czy chiosowi, który od pewnego momentu stwierdził, że czeka na nowy system i tam zaczął normalnie klikać?
W okolicy, gdzie byli aktywni grajkowie, miałaś stałki po kilkaset transów i siedziałaś po cichu, więc nie pisz o braniu jakichkolwiek miast, bo mnie ciągnie na wymioty jak to czytam.
Ten argument o "skrzydełkach" pominę, bo są one warte tyle, co nic.
Może Cię zszokuje ja dopiero gram od Zakintosa - gdzie stoczyłam wiele samotnych walk o miasta ( kwestia tylko i wyłącznie lokalizacji miast z dala od sojuszników na terenach wroga ) a właściwie od Byllis więc Nagidos - jest praktycznie 3 światem, który gram od początku do końca więc mogłam nie zauważyć , że samemu to można co najwyżej zrobić salto. Berytos się nie liczy - tam tylko za boginie byłam
No była jeszcze pandosia, gdzie zachowałaś się super fair wobec paru osób ( :>>) i koniec końców skończyłaś u czerwonych, więc nie specjalnie dziwi mnie ta wzmianka o miastach na terenie czerwonych na zakintosie xd Tam było podobnie, tak strzelam.

Zresztą, Twoje awantury z przeklętą z nagidosu wiele wyjaśniają, bardziej zorientowani w temacie będą wiedzieli o co chodzi i czego Wasze "aferki" dotyczyły xd

Kończąc ten wspaniały wpis pozostaje mi jedynie pogratulować mieczyków, do zobaczenia na innym serwerze, buziak <3
 

DeletedUser11447

Guest
A to przepraszam, czy ktoś zabrania Wam grać, że wypłakuje się, iż przejmowane są miasta od Waszych, którzy mają przedwcześnie wywalone na grę? Jakieś blokady techniczne macie, że nie możecie grać? Trochę to kiepsko wygląda, że Wielka Kroniką z równie wielkim naleśnikiem i Siepaczami nie podejmują nawet najdrobniejszej próby walki. Po prostu walkower i cieniactwo. Dla mnie to przejaw słabości, poddanie się, wywieszenie białej szmaty
 

DeletedUser34238

Guest
... a najprawdopodobniej to ze "słupieniem"
zmartwienie.gif
 

DeletedUser11447

Guest
Ja nie mam żadnych problemów z logicznym czytaniem ze zrozumieniem. Napisałeś Kacper, że np. Dark podbija miasta wycofujących się z gry. Więc pytam: czy ktoś im zabraniał, bądź uniemożliwiał grę do końca? Jeśli nie, to po co te Twoje głupie żale i wyrzuty. My jak lecieliśmy na Pogroma to miasta były bronione przez sojusz, przejmowane przez Twoich i te, które przejmowaliśmy musiały być wcześniej odbite. I niezbyt ogarnięci "wojownicy" odpowiedzcie mi jak to jest z tym oddawaniem serwera walkowerem.
 

DeletedUser11447

Guest
Zawsze jak czytam post od tej osoby to ubywa mi więcej IQ niż na akcji pancermych.
z mikrego IQ jak ubędzie to zostanie NIC. Więc powinieneś być już roślinką..
Na tyle Cię stać - bezproduktywne CHAMSTWO. To rzeczywiście z Twoim IQ nie jest dobrze skoro tylko na takie nic nie znaczące CHAMSTWO i prostactwo Cię tylko stać.
 
Do góry