Nagidos - rozmowy o świecie i nie tylko.

DeletedUser31082

Guest
nie, zastawię to Tobie:)
No tak Ty tylko jestes oburzona i zniesmaczona jak inni sie wypowiadaja chamsko. Jak Twoje dzieci z DC to już mamusia kocha jak swoje bez wzgledu na to co robia;p

Widzisz ja nigdy nie napisalem, ze pluje na kronike mimo, ze nie gracie fair. Jak juz wspominalem kroniika to w wiekszosci banda nieletnich chamow i prostakow ale na dc sobie slodza i jest fajnie.

Takze prosze nie osmieszaj sie juz wiecej zwracajac komus uwage na slownictwo bo upominalas wiele lagodniejsze tresci u innych a jak twoi rzygają chamstwem i wulgaryzmami to udajesz, ze nie widzisz. Hipokryzja.

Ja sie nie dziwie czemu tak swietnie sie dogadujecie i lubicie po prostu swoj do swego zawsze ciagnie.
 

DeletedUser31082

Guest
Dla mnie to jest abstrakcja jakaś, ze o dowodzeniu sojuszem pisze typ, ktory rozwiązał swoj własny, a na koniec z dwoma(?) trzema(?) osobami przeszedl do koalicjanta i swietuje swoja wygrana. Monthy python xd
Juz nawet kalkulator ci sie zepsuł bo nawet dodawac nie umiesz jak zawsze swietnie to robiles. Chyba, ze to perfidne klamstwo na potrzeby FO jak zawsze robisz? Bo wiesz ze ani 2 ani 3 nie doszlo?


Mam nadzieje, ze tez wiesz, ze bez mojego sojuszu byscie nie dostali lania? takze jak zawsze bedziesz udawac, ze ode mnie nie dostales tylko od innych ale zarowno na Berytros jak i tu moj sojusz mial nieodzowny wkład w pokonanie sojuszy gdzie grales. Wiem, ze to bolesne wysmiewac sie na pcozatku swiata i kozaczyc a potem dostac lanie ale pogódź się z tym, ze juz drugi raz przegrales z nami:)
 
Juz nawet kalkulator ci sie zepsuł bo nawet dodawac nie umiesz jak zawsze swietnie to robiles. Chyba, ze to perfidne klamstwo na potrzeby FO jak zawsze robisz? Bo wiesz ze ani 2 ani 3 nie doszlo?


Mam nadzieje, ze tez wiesz, ze bez mojego sojuszu byscie nie dostali lania? takze jak zawsze bedziesz udawac, ze ode mnie nie dostales tylko od innych ale zarowno na Berytros jak i tu moj sojusz mial nieodzowny wkład w pokonanie sojuszy gdzie grales. Wiem, ze to bolesne wysmiewac sie na pcozatku swiata i kozaczyc a potem dostac lanie ale pogódź się z tym, ze juz drugi raz przegrales z nami:)


Nieodzowny wkład to ty masz jedynie w nasze ubytki w iq jak musimy to czytać.
 
No tak Ty tylko jestes oburzona i zniesmaczona jak inni sie wypowiadaja chamsko. Jak Twoje dzieci z DC to już mamusia kocha jak swoje bez wzgledu na to co robia;p

Widzisz ja nigdy nie napisalem, ze pluje na kronike mimo, ze nie gracie fair. Jak juz wspominalem kroniika to w wiekszosci banda nieletnich chamow i prostakow ale na dc sobie slodza i jest fajnie.

Takze prosze nie osmieszaj sie juz wiecej zwracajac komus uwage na slownictwo bo upominalas wiele lagodniejsze tresci u innych a jak twoi rzygają chamstwem i wulgaryzmami to udajesz, ze nie widzisz. Hipokryzja.

Ja sie nie dziwie czemu tak swietnie sie dogadujecie i lubicie po prostu swoj do swego zawsze ciagnie.
hmmm ciekawe rzeczy piszesz:) już kiedys napisałam że język obu stron mi sie nie podoba więc nie będę się powtarzać:)
Nie napisałeś że plujesz ale wyzywałeś nas od marionetek, pod kamień każesz wchodzić - jak dla mnie to też opluwanie
Poza tym nie zwracałam nikomu uwagi ani nie upominałam - co najwyżej komentowałam i to raczej to ze ktos zarzucał chamstwo a sam się tak samo wyrażał,
I pozwól że jednak zostanę przy swoim siebie ośmieszaniu bo do mistrza nie doskoczę
BTW większość kronikarzy to ludzie z dojrzałym peselem nie wiem skąd bierzesz tą " wiekszosci banda nieletnich chamow i prostakow " co równiez jest bardzo miłe i grzeczne - i znowu nie zwracam uwagi tylko komentuje:))
 
Przed chwila jeden z kroniki pisal, ze przegrali bo zle wylosowalo wyspy na dominacje a nie dlatego, ze przeciwnik byl lepszy. No jak widzisz mentalnie kronika nadal nie czuje sie gorsza po prostu system mial polosowac wyspy jakie bystrzak wyznaczyl a okazalo sie, ze tak sie nie stalo;p


Takze niech kronika wraca pod kamien i pogodzi sie z tym, ze byli slabsi i wtedy nie bede musial tu nic pisac;p przegrywa slabszy a nie lepszy aczkolwiek kronika tworzy tu alternatywna rzeczywistosc.

A jeszcze jeden z kroniki napisal, ze przegrali bo mieli mniej graczy a to, ze predzej wyeliminowalismy tych graczy z ich koalicji to juz zapomnial wspomnieć.

Po prostu kronika podaje informacje o tym swiecie jak pasek TVP.
Boże czy do Ciebie coś dociera ?
Można było powalczyć jakby różnica była 200 miast a nie 1000
Druga sprawa Wasza koalicja działała jak jedyn sojusz
U nas wątpię co teleportada i świnki mieli pakt
Lub teleportada i magnaci ?
Tu jest różnica
I my tez wychodzimy z tego świata jak wygrany tylko z innego powodu, bo okazało się co hybryda „Kroniki Siepacze Hejtersy i Pacerny „ nawet fajnie działa
 

DeletedUser31082

Guest
1.Samiec
2.X-robak
3.Julci
4.Dr NIkt


Specjalnie sprawdziłem tę górną część sojuszu, jeszcze ktoś się złapał?
Dzieki, ze ktos z kroniki udowodnil impotentowi intelektualnemu, ze zawsze pisze bzdury i klamie. Jak widac nie 2 ani 3 osoby. Mialo byc 5 ale kolega nie wrocil z urlopu z powodu pilnego wyjazdu sluzbowego. Nie wspominajac, ze w koalicji ciagle jest rotacja ludzi np. dla lepszej wspolpracy w danym rejonie i np. dlatego czesc osob gra pod inna bandera mimo, ze sa od nas. Takze liczenie teraz od kogo ilu graczy jest glupie bo to tylko ostatni etap gry wedle umowy jaka zawarly wszystkie sojusze czyli w sklad ostateczny wchodza osoby z najwieksza iloscia miast bez znaczenia skad sa. A to, ze ktos ma mniej miast nie oznacza, ze nie mial duzego wkladu w wygranie swiata i swiat wygrywa cala koalicja i wszyscy gracze z tych sojuszy a nie tylko 50 osob ze skladu koncowego.

Trzeba byc oszczepem by sadzic, ze to 50 osob wygrywa swiat bo bez calej reszty nic by ta 50 lacznie ze mna nie zrobila.

To jakby pisac, ze gracze z drugiego sojuszu Kroniki nie mieli wkladu w to co bylo na tym swiecie.

Serio pierwszym dzbanem jakiego widzialem na FO to oszczep, ktory wyliczalwklad wygrania swiata w ilosci graczy z danego sojuszu w skladzie koncowym. Nie macie rozumu i nie potraficie zrozumiec, ze przez miesiace toczyly sie walki i kupa ludzi brala w tym udzial i to mialo wplyw na wygrana a nie koncowe 50 osob?


Moze impotent umyslowy oszczep powie, ze to 50 osob z obecnego soja z nimi wygralo a nie cala reszta? to co oni robili jak nie od poczatku swiata walczyli podbijali miasta i wyspy a potem wymieniali te miasta by dana grupa ludzi mogla wygrac.

I pisanie, ze to Mulard wygral i kogos wzial xD no kronika w to wierzy ale fakty sa takie, ze byla umowa kto na koncu jest w skladzie i tego sie trzymamy a jak raz zlamano ta zasade to jeden sojusz sie zbudnowal potem inni i musiano wrocic do umow bo ten sojusz Tworza 4 sojusze a nie Mulard i wszyscy sie trzymamy tego co sami ustalilismy. Ja nawet nie mam pretensji o sklad i jest tak jak sam chcialem by bylo. Zreszta inni tez nie maja pretensji.

Przypominam, ze gdyby teraz zostala zlamana jakas umowa to wystarczy, ze odchodzi jakikolwiek sojusz i nie ma wygranej nikogo. Na tym polega ta koalicja, ze kazdy jest wazny i niezbedny a w innym wypadku trzeba by dlugo czekac i walczyc o wygrana.

Ja rozumiem, ze umowy z kronika na koniec by byly zerwane i kolesie by dostali miejsce w sojuszu a sojusznicy olani ale u nas kazdy trzymal sie umow a gdy cos bylo nie tak wszystkie pozostale sojusze reagowaly i domagaly sie dogadania.
 
z dwoma(?) trzema(?) osobami przeszedl do koalicjanta
Jak widac nie 2 ani 3 osoby. Mialo byc 5 ale kolega nie wrocil z urlopu z powodu pilnego wyjazdu sluzbowego.
gdzie tu jest kłamstwo? jak dla mnie, skoro przeszedłeś razem z dwiema-trzema osobami, to łącznie było Was 3-4. szczycisz się że potrafisz przewidzieć obszar dominacji, co jest "trudniejsze od 2+2", a nie potrafisz wykonać działania 3+1
 
Bez jaj nie pytałam Ciebie bo nie chciałam ujawniać twojego nicku no ale jak podajesz już nick tej dla której kręciłeś to ciężko zaprzeczyć : )
 

DeletedUser32386

Guest
Nie no każdy wie że matematyka vilkorda wygrała
Przed chwila jeden z kroniki pisal, ze przegrali bo zle wylosowalo wyspy na dominacje a nie dlatego, ze przeciwnik byl lepszy. No jak widzisz mentalnie kronika nadal nie czuje sie gorsza po prostu system mial polosowac wyspy jakie bystrzak wyznaczyl a okazalo sie, ze tak sie nie stalo;p


Takze niech kronika wraca pod kamien i pogodzi sie z tym, ze byli slabsi i wtedy nie bede musial tu nic pisac;p przegrywa slabszy a nie lepszy aczkolwiek kronika tworzy tu alternatywna rzeczywistosc.

A jeszcze jeden z kroniki napisal, ze przegrali bo mieli mniej graczy a to, ze predzej wyeliminowalismy tych graczy z ich koalicji to juz zapomnial wspomnieć.

Po prostu kronika podaje informacje o tym swiecie jak pasek TVP.
Turek masz lajka za ostatnie zdanie xD
Niektórzy z kroniki siepaczy to naprawdę chyba mają wiele wspólnego z naszą publiczną tv bo nadają na podobnych falach xd
 
Weronika255 Żal mi Ciebie bardzo - idź na terapie dziewczyno, może nie jest za późno - ty masz obsesje na moim punkcie .

Nie miałaś moich wszystkich nicków wymieniać a podawać kretów kroniki .
 
Do góry