Top 10 sojuszy

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser29757
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser24557

Guest
Fajnie było. Szkoda że tak krótko, bo zarówno po naszej stronie, jak i u ludzi z Romy, ewidentnie były chęci do dalszych zmagań.
Nauczyliśmy się bardzo dużo na tym serwerze. Przeciwnik pokazał nam kilka przydatnych sztuczek, między innymi rolki na szerszą skalę, co sami zaczęliśmy potem (z różnym skutkiem xD) stosować. My, jako rada, również musieliśmy szybko nadrobić umiejętności w prowadzeniu sojuszu, koordynowaniu wojskiem i wykrywaniu szkodników, gdyż do tej pory znaliśmy to tylko z teorii. Uważam jednak, że dawalismy radę, mało tego, stać nas na dużo więcej, czego niestety pokazać nie mieliśmy okazji. Ale nie ma tego złego, ekipy już zapowiadają się na kolejne światy, odgrażają, że tym razem nam dokopią - dobrze się składa, bo chęci do walki nam nie brakuje i już nie będziemy popełniać tak banalnych błędów, jakich było tu całkiem sporo :D
Uważam że jak na świeżą ekipę, radziliśmy sobie całkiem dobrze i nie ustepowalismy pola. Bawiliśmy się świetnie i znaleźliśmy kompanów, z którymi współpracowało się tak dobrze, że być może stworzymy coś kiedys jeszcze wspólnie.
Teraz trudniejszy etap gry, bo dotrwać cudów bez przeciwnika będzie wbrew pozorom dużo trudniej.
 

DeletedUser20632

Guest
WItam wszystkich. ;)
wygrac moze wygralismy, ale jeszcze zabawa na tym swiecie nie skonczona...
Byc moze dopiero sie zacznie... XD
 
mapka z piątego marca
Fh07QmN.png
 

DeletedUser27702

Guest
ale tam nikt od dawna nie gra...mnie znudziło i sobie poszłam ;/
 

DeletedUser27702

Guest
grałam...zresztą tam ekipa Marcina wygra bo serio nie ma dobrych przeciwników a znam ich bo kiedyś tworzyliśmy jeden sojusz..nie wierzysz...zapytaj ich
 
Do góry