Dyskusja na temat Aresa.

w koncu jakies mityki dobre do otwierania okupek,jesli oczywiscie populacja nie bedzie liczona z pojedynczego miasta
 

DeletedUser32517

Guest
No ale też nie ma co się oszukiwać deffowcy mają o wiele łatwiej. Sama możliwość stawiania złotych murków i kradzież łask... to bardzo dużo daje. A dowodem tego jest powtarzający się schemat zakończenia serwerów. Podczas cudaków bardziej opłaca się aby sojusz miał charakter deffowy. A przynajmniej tak mi się wydaje.
 
No ale też nie ma co się oszukiwać deffowcy mają o wiele łatwiej. Sama możliwość stawiania złotych murków i kradzież łask... to bardzo dużo daje. A dowodem tego jest powtarzający się schemat zakończenia serwerów. Podczas cudaków bardziej opłaca się aby sojusz miał charakter deffowy. A przynajmniej tak mi się wydaje.
pozwol ze cie wyprowadze z błędu :) bez spiny na czilku (w przeliczeniu na godziny 12h dziennie) w ciagu tyg jakies 500mant 2000harpi 1500gryfow
reguralna mlucka i bez zlotego defa to mozesz sobie zlote murki stawiacm,a kto mnie zna wie ze nie licze sie ze stratami;)
 
pozwol ze cie wyprowadze z błędu :) bez spiny na czilku (w przeliczeniu na godziny 12h dziennie) w ciagu tyg jakies 500mant 2000harpi 1500gryfow
reguralna mlucka i bez zlotego defa to mozesz sobie zlote murki stawiacm,a kto mnie zna wie ze nie licze sie ze stratami;)
To zależy czy gadamy o starym czy o nowym systemie.
Na nowym przewaga obrońcy jest ogromna.
 
nie no zgadzam z ogolna mysla inno wzmocniene offowcow potrzebne bo teraz byle jaki slup klepnie defa i stoi tyg nie ruszany jesc nie wola, a offa mimo wszystko trzeba reguralnie klepac i rozbijać a biora pod uwage ze na jednego offowca srednio przypada w uproszeczeiu z 3 defowcow to ie trzeba siedziec zeby tak naprawde byc uzytecznym?!
 

DeletedUser27702

Guest
Mi się marzy świat gdzie nie będzie sojuszy a walka konkretna która pokaże kto potrafi i co...
te nowości są ciekawe ale nie dla weteranów bo odchodzą a to oni tworzą grepo...
 
nawet bez sojuszy ... sojusze będą tworzone "virtualnie" discord / ts i ekipe masz na zawołanie
 

DeletedUser27702

Guest
czy ja wiem...nie zauważyłam to po topkach co nadal tu grają ;/
 
Narcyzm i ochronka równocześnie to oczyszczeniem nie zdejmiesz
na nowym to będzie miało sens, na starym i tak bronisz często kontrą która od razu się robi po pojawieniu kolona aby nawet kilkanaście wsparć w sekundę nic nikomu nie dało :D w ostateczności kolony też nie idą jakieś mocne jeśli chodzi o morze aby paczka birem jako klin nie dała rady przy narcyzmie
 

DeletedUser29689

Guest
Na becie pokazane jest że Ladon posiada atak dystansowy, a w opisie jest napisane tnące. Jest to błąd czy nastąpiła zmiana ?
 
Do góry