Pegas - rozmowy o świecie i nie tylko.

DeletedUser15965

Guest
Co by nie mowic, na swiecie chyba jest roznie, coraz bardziej szala przechyla sie chyba na korzysc antyspiochowej koalicji (ale moge sie mylic, niewiele wiem grajac na obrzezach w marginalnym sojuszu) ale za to na forum Spiochy to dominuja bezwzglednie.
 

DeletedUser15965

Guest
znasz to powiedzenie "Umiesz Hannibalu wygrywac bitwy ale nie potrafisz wygrac wojny" ? Na poczatku swiata przewaga Spiochow byla miazdzaca, robili co chcieli. Teraz juz tak to nie wyglada. Ekonomicznie koalicja anty - spioch ma wg mnie obecnie przewage. Ale morale u was chyba jest lepsze i zaangazowanie. Ciekawi mnie, czy na swoim forum w sojuszu tez tak spamujecie naokraglo?
 
Formiones Ziomek, ja bym nie znał? Scypion Afrykański to mój prapraprapraprapraprapraprapraprapraprapraprapraprapraprapraprapraprapraprapraprapraprapraprapraprapraprapraprapraprapraprapraprapraprapraprapraprapraprapraprapraprapraprapraprapraprapraprapraprapraprapraprapraprapraprapraprapraprapraprapraprapraprapraprapraprapraprapraprapraprapraprapraprapradziadek
 

DeletedUser15965

Guest
Powiem tez tak, znam swiat raczej od tej poludniowej strony i nie mam pojecia jak sprawowali sie Cyrkowcy i Sami Swoi. Z tego co widzialem na zwyciestwo na tym swiecie jak najbardziej zaslugujecie. A co do powiedzenia to wcale nie Scypion tak powiedzial ;-P
 
znasz to powiedzenie "Umiesz Hannibalu wygrywac bitwy ale nie potrafisz wygrac wojny" ? Na poczatku swiata przewaga Spiochow byla miazdzaca, robili co chcieli. Teraz juz tak to nie wyglada. Ekonomicznie koalicja anty - spioch ma wg mnie obecnie przewage. Ale morale u was chyba jest lepsze i zaangazowanie. Ciekawi mnie, czy na swoim forum w sojuszu tez tak spamujecie naokraglo?
No festyny robią robotę co zrobić, trzeba mocniej je zacząć klepać
 
Do góry