Mesembria - rozmowy o świecie i nie tylko.

95% nie aktywni? nie chce mi się szukać dalej taki wycinek sobie wkleję






2020-11-08 17:19:29002H 004 e45kumo77x
CośTamGramy
lysy66
Presja.
10 130
2020-11-08 17:18:09037.Emma Watson45Lord La Furia
CośTamGramy
lysy66
Presja.
11 962
2020-11-08 17:11:14=23=45darus2909
CośTamGramy
lysy66
Presja.
15 819
2020-11-08 17:02:52M55 Balanga55ptaku79
CośTamGramy
andii0111 172
2020-11-08 16:13:18M 45 Klubb45rok82
CośTamGramy
lysy66




 
Z jednym Ci przyznam rację, bo się trochę zagalopowałem czasowo. Nie 3 miesiące, a 2, bo po 2 był ten rozłam na 4 czy 5 sojuszy. Co do samych "miarodajnych" wycinków, ja mogę wrzucić wycinek przejęć wyobcowanego i co to wniesie? Nic. Każdy zainteresowany może wejść na conquests, ostatnie strony i widać dokładnie co miałem na myśli o_O
Swoją drogą ma ktoś lepszą stronkę od grepolife do sprawdzania takich rzeczy? Szare miasta naszych dezerterów i usunięci gracze z gry nie są zaliczani jako gracze ze strony wrogów, przez co wątpię, że każdemu będzie się chciało włazić na poszczególnych graczy
 
Koledze cudaki nie idą, szuka zaczepki, a czerwoni tyko spiskują, kręcą, oszukują, wciskają w jego szeregi krety tylko po co?

CTG przygotowanie na 2 miesiące przed cudakami do cudaków, a Pin udaje że są przygotowani na 3 tygodnie po terminie i dziwi się że ktoś stawia Lv cudaka przed nim, bo kret przekazał info co teraz skracają paranoja.
 

DeletedUser23379

Guest
Brzmi jak próba na chama wybielenia się z zarzutów, żeby pokazać, że CTG wspaniałymi decyzjami jest do przodu w cudach:oops:
Kto dokładnie obserwuje godziny wybudowanych cudów od początku, ten wie, że nie są skracane cudy na maxa, w których byliśmy/jesteśmy blisko blisko Was. Skracane są dokładnie te, które my aktualnie skracamy, nawet jeśli skróty są rzucane na cudy, w których mamy największe plecy. Jeżeli ktoś mi to wytłumaczy matematycznie nie dotykając prawdopodobieństwa bliskiemu zeru, to przyklasnę ;)

Ale już raz był analogiczny spór dotyczący miast, które przejmuje CTG przez pierwsze 3 miesiące. Każdy doskonale widział, że 95% miast podbitych były od osób nieaktywnych, a Wyobcowany dalej mi wysyłał wiadomości prywatne z raportami, że przejął właśnie miasto (jedno z dwudziestu przejęć) od aktywnej osoby, bo zajęci byliśmy przejmowaniem miast dokładnie tych samych nieaktywnych graczy, którym CTG zabrało 19 pozostałych miast. Jeszcze był ArtArtWawa z tym samym na forum, ale chyba zapadł w długi sen.

Nikt Wam nie ujmuje, że jesteście lepszym sojuszem niż nasz, ale jak i w cudach gracie po najniższej lini oporu (kret), tak i pierwsze 3 miesiące kręciły się wokół tego samego - przejęcia nieaktywnych, których było średnio 2 na tydzień.

Czy sam bym używał takich taktyk mając własny sojusz nie będąc pewnym zwycięstwa? Pewnie tak.
Czy jest to zabronione? Nie.
Czy jest niehonorowym manipulowanie faktami, by budować ego swojego sojuszu na fałszu? Odpowiedź należy udzielić sobie samemu;)

Budujemy cudaki od lat, zawsze robimy to sprawnie, mamy sprawdzone taktyki i parę osób z tęgimi głowami do liczenia. Niczego nie ujmując naszym obecnym matematykom i taktykom, gdyby grała tu np.Redka, szłoby jeszcze sprawniej, bo to zawsze dodatkowa osoba, która zjadła na cudakach zęby. To trzeci świat, na którym mam możliwość obserwować działania cudakowe od środka i niezmiennie jestem pod ogromnym wrażeniem.
Wszystkiego nie zdradzę, chętnie natomiast po cudakach udostępnię jakiś screen z liczenia z forum rady, zapraszam na priv. Nie mamy nikogo, kto by nas informował o tym, co robicie i o której godzinie - niestety ;). Ani żadnych innych dziwacznych pomocy. Może zagrasz z nami kiedyś, to sam się przekonasz :).
Póki co - cuda nie są zakończone, jak się to rozstrzygnie, to się okaże.

Co do przejmowania nieaktywnych, to aż nie wiem co powiedzieć - jak świat światem, jest to nieodłączny element taktyki. Oczywiście, że to robiliśmy, tak jak i Wy. Zaczęłam tu grać później, ale jednak w pierwszych trzech miesiącach i przejmowaliśmy intensywnie wiele aktywnych kont.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser31632

Guest
Ja tam lubię, gdy przeciwnik wszystkie swoje potknięcia tłumaczy szpiegiem. Bo to znaczy, że nie analizuje własnych błędów. Z takim przeciwnikiem łatwiej grać.
 

DeletedUser23379

Guest
Leito byłby dobrym impostorem :cool: :D
Mam wybudowaną najlepsza siatkę szpiegowską :)

Może zechcesz dla nas zagrać w takim razie? Mamy otwarte stanowisko - od światów zarzuca nam się grę na szpiegach, równie dobrze możemy wreszcie go mieć. I to porządnego, z całą siatką szpiegowską :D
 
To teraz w skupieniu czekamy na jakąś akcję na cudaki. Czerwoni chyba się grzeją, bo cuda przegrali w budowaniu, to zostaje jeszcze ostatnia deska ratunku tonącego z brzytwą. Ciekawe, ile buntów dla nas przygotowali, skoro próbują się droczyć w atakach
#cudaczerwonezawszeubarwione
 

DeletedUser32517

Guest
Rolki też są nie legalne tak samo jak wbijanie nocnych buntów.
Jak bedziesz chciał Kacpi walki to najlepiej się umówić... ale koniecznie pisz z wyprzedzeniem!!!

No najlepiej będzie teraz chyba blokować co się da i... wytrwać ile tam czasu będzie trzeba o_O
 

DeletedUser32517

Guest
Fejki tylko podczas akcji

Trzeba też koniecznie powiedzieć że na nowym systemie nie legalnym jest wejście z silną ekipą... a jeszcze jak innych ekip o tym nie poinformujesz i one nie wejdą to wtedy jest to zawsze ogórkowy serwer.
 
Do góry