Mesembria - rozmowy o świecie i nie tylko.

Oj czuliśmy czuliśmy. To była fajna zabawa, musieć przewidzieć co kombinujecie i gdzie możecie nas zaskoczyć. Takie szachy + wróżenie z fusów, dzięki Wam za to, że oddaliście nic za free ;)
Świat jeszcze trwa, cuda jeszcze nie stanęły, nie otwierajmy szampana póki nie wiemy co się wydarzy. Nie mniej, sam okres przed cudami pokazał, że nazwanie tego świata ogórkowym by Was obraziło. Fajna zabawa, już do końca będę pamiętać to wstawanie o 5 by sypać (dzięki Łuki za pobudki i motywowanie gdy mi się nie chciało ;)), siedzenie do 1-2 by sypać i zacięte dyskusje co skrócić, jak sypać i przewidzieć naprawdę każdą ewentualność. Świetnie jest grać u boku takich osób, które zaangażowaniem pokazują, że nie siedzisz tu dla koronki czy większego limitu łask, a dla nich.

P.S. To żadna porażka. Bo nie wiem czy wiecie, ale... te cudaki nie są prawdziwe ;) zaorają je razem z tym światem za jakiś czas
 
Pewnie że czuliśmy, jakbyście postawili na 4 cudaki + wesołki na 1, to była szansa nas zablokować. Dużo nam też dało to że straciliście jednego cudaka od razu na początku. Kolejny błąd to przeciągniecie czasu rozpoczęcia, trafił się event gdzie były dostępne bonusy do łask, dało to naszym graczom możliwość ich zbierania, sam nie miałem żadnego 1000 przed erą cudów a po jej puszczeniu miałem 8.
 
Ostatnia edycja:
Coś się zaczyna a coś kończy. Zakończyły się męczarnie z taczkowaniem surki i ciągłym skracaniem. Czas na zasłużony odpoczynek :)

Jednak przed odpoczynkiem chcieliśmy podziękować PINom i Wesoły team za podjęcie rękawicy i za walkę do samego końca. Walką pokazaliście charakter wszystkim tym którzy wchodzili na FO i pisali,że nie macie składu,że świat ogórkowy itp.
Można grać jak się chce ale jak się nie chce to lepiej marudzić na FO.

My i Wy pokazaliśmy,że można na poziomie pograć i walczyć. Bez zbędnego okazywania agresji i ciemnych gierek.

Myślę,że o wygranej przesądziła ostatnia sobota. Chyba taki mały rekord walnęliśmy budując 4 cuda z 9 na 10 poziom w ... 13,5 godziny. Za ten wyczyn jeszcze raz gratulacje dla naszych graczy - piękna i mozolna robota.

Do zobaczenia na kolejnych światach.
 
Brawo dla WAS - robota majstersztyk :):):):)
I też się cieszę że graliśmy fair, bez agresji, słownych potyczek itp.
Kończymy ten świat i tak z uśmiechem na twarzy i do zobaczenia na innych światach - czy po jednej czy po drugiej stronie barykady.
 

DeletedUser28964

Guest
Chciał bym podziękować czerwonym za walkę do końca :) fajna ekipa się z was zrobiła a ci co nazywali ten świat ogórkowym (drugoligowym ) niech wejda i sprubuja swoich sił , zobaczmy jak im pójdzie , czy tylko krytykować i komentować potrafią jaki to świat jest słaby , bo naprawdę musieliśmy się napocić żeby odnieść końcowy sukces :) dlatego duze graty dla was za wytrwałość :) w sobotę paznokcie obgryzalem czy nie wskoczycie na wyższy poziom cudaka to byl kluczowy dzień w tej rozgrywce :) to był świat inny niż na jakich dotychczas grałem nie było tej nienawiści na serwerze dlatego szacun dla każdego :) pozdrwiam
 

DeletedUser20310

Guest
słabe strasznie szkoda mi tych pazernych graczy ze ida po koronke ktorej nie wygrali o zasadach nie wspominajac .

Miłego ...
 
Do góry