Pegas - rozmowy o świecie i nie tylko.

Dobre, podoba mi się :D

Jak ja napiszę teraz do Mazura i dam mu info, że jego miasto jest celem na akcji to od razu możecie dopisać, że Tylko dla Zabawy mają szpiega u Śpiochów i pozamiatane ;)


A dziękuję, miło mi, że się podoba.

Niestety z drugim zdaniem nie mogę się zgodzić. To nie wyglądało tak że Tadiusha sam wysyłał wiadomości co się u nas dzieje, a garudoo go ignorował. On go pytał co i jak, a tym samym nawiązał współpracę z kretem.
 

DeletedUser4218

Guest
Hm... Pisanie, że mamy szpiegów kojarzy mi się raczej z czymś takim, że jest taka osoba od początku w soju, kopiuje forum, masy, daje info o każdej akcji w obronie i ataku. Ale jeśli uznajecie, że ktoś kto napisał do nas parę dni temu i dał info nie proszony o to jest naszym szpiegiem to niech Wam będzie. Mi bardziej chodziło o zobrazowanie sytuacji do ludzi, którzy nie są w temacie, jak te szpiegowanie wyglądało... No ale cóż...

Ogłaszam wszem i wobec, że mieliśmy kreta - to nam dało taką przewagę, że wywróciło serwer do góry nogami!
Ach te Śpiochy - złe i okropne! Padam uniżenie do stóp i czekam na łaskę Panów - wybaczcie!
 

DeletedUser4218

Guest
Dodam jeszcze, że garudoo to bardzo niedobry człowiek - jak śmiał dopytać! Zlinczujmy go!

Ja pierwsza rzucę kamieniem!
 
Oczywiście, że nie wywróciło serwera do góry nogami. Nikt tak nie twierdzi.
Nie sądzimy również, że przekazał wam on mnóstwa informacji pogrążających naszą akcję.

Chodzi tutaj jednak głownie o Garudoo, który nam wytyka różne rzeczy. Tutaj każdy osobiście musi stwierdzić czy garudoo ma racje czy nie. Fejki, rolki, gradowanie. Złe to czy nie, nie mnie oceniać. Rolki, były, gradowanie też. Fejki już inny temat, bo ja osobiście nie widziałem zbytnio fejków w nocy a całe paczki ogni latająe po waszych miastach, a tego fejkiem nie idzie nazwać, a zapobiec temu można bardzo prosto.

No ale reasumując, "chodzi tutaj jednak głownie o Garudoo, który na wytyka różnie rzeczy"... a tutaj nagle dostajemy informacje, że współpracował z kretem.

Tak, współpracował, to właśnie robił. Nie chodzi już o to co od niego wyciągnął, bo nie wyciągnął prawie nic. Ale współpracował a to już jest podstawą do tego aby zakwalifikować to do nieczystej zagrywki, bardzo nieczystej.
Tym bardziej, że chciał, aby Tadiusha przedostał się do naszego sojuszu, także gdyby mu się to udało, to chyba nikt nie ma wątpliwości, że ich współpraca nie zakończyła by się tak, jak teraz to widzimy. Ich współpraca by rozkwitła, a Tadiusha zaczął by przekazywać mnóstwo istotnych informacji.

To, że ktoś nie okradł banku tylko dlatego, że został nakryty w swojej piwnicy dopracowując plan, nie znaczy, że nie zasługuje na karę, bo przecież jeszcze nic złego nie zrobił.

Ja tak to widzę. Nikt Garudoo nie będzie karał, no bo niby jak. Chyba, że ty mu dasz klapsa w imieniu cyrków.
 

DeletedUser29858

Guest
W życiu też jest różnie. Dla jednych możesz być całym światem dla drugich najgorszym degeneratem. Zależy co według kogo jest zle co dobre.
 
A dlaczego gra przeglądarkowa ma świadczyć o tym jakim ktoś jest człowiekiem? Ja np jak gram w gry RPG to robię niemal zawsze postać z brodą, a brody nie mam ;)
Nie mówię o wyglądzie, ja też gram w simsy, a nie wyglądam jak moja postać z simsów. Chyba oczywiste, że chodzi o zachowanie?:) To gra przeglądarkowa, mamy forum, mamy discordy etc, myślę, że jest dużo okazji by pokazać osobowość. Ale może źle myślę:)
 
Róbcie sobie dalej te memy, śmiejcie się, umoralniajcie. My tam i tak na to gwizdamy. Założyliście sobie grupę wzajemnej adoracji i wielcy rycerze honoru na białych rumakach. A graczy też kilku macie którzy na innych serwerach przykładem nie świecili...
Zgadza się, zalozyliscie sobie kółko wzajemnej adoracji i nie widzicie tego co odwalacie, wszyscy źli ale nie wy, rolki bee, kret ok.
 
Do góry