Pegas - rozmowy o świecie i nie tylko.

Wciąż mam więcej pw w ataku niż Ty w obronie + atak. Bardzo ważny jest fakt że nie gram od miesiąca :)
No dokładnie, nie grasz od miesiąca więc nie dziwne, że jesteś niżej, jakbyś grał to byłbyś wyżej więc o co się tu plujecie bo nie bardzo rozumiem? Fajnie, że fakty widzimy tak samo, super gdybyś dostrzegł jeszcze wielki napis BAIT na obrazku wklejonym przez Refa :p
 
My się plujemy? Czytaj ze zrozumieniem bo szczekanie wy zaczęliście :)
I tak jak wcześniej napisałem. Wymyślacie głupoty a chwilę później napiszecie że to bait. To tak jak byłokiedyś z "ITS A PRANK BRO".
Idź lepiej zbierać krowy na tym swoim minecraft bo zapewne lepiej Ci to idzie niż klikanie w grepolis :D
 
szczekanie wy zaczęliście :)


yo yo Mictla ale już na poważnie. Weź przeczytaj wymianę zdań moją, Twoją i Jurliss i zastanów się kto co zainicjował. Bo mój pierwszy post do Ciebie był związany z Pegasem i nie wiem od której strony trzeba na niego patrzeć, by nazwać go "pluciem się".
To z Twojej własnej inicjatywy rozmowa przeszłą na Olous. I to Ty zainicjowałeś wbijanie szpilek.
 
...Nie zmienia to faktu że to Ty swoim "baitem" wbiłeś pierwszy szpileczkę. Zaraz wyjdziesz na ulicę i strzelisz komuś z liścia a następnie powiesz "ITS A PRANK BRO". Te baity są na poziomie podstawówki i grono klakierów przyklaskuje.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser32517

Guest
Co to za grono klakierów co przyklaskuje? No słucham?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
...Nie zmienia to faktu że to Ty swoim "baitem" wbiłeś pierwszy szpileczkę. Zaraz wyjdziesz na ulicę i strzelisz komuś z liścia a następnie powiesz "ITS A PRANK BRO". Te baity są na poziomie podstawówki i grono klakierów przyklaskuje.


Kisne Mictla, że taka pierdoła Cię TAK zabolała. Może przestań się tak przejmować? Złość piękności szkodzi :p
Czepiasz się jakby jeszcze było o co XD Meliski sobie zrób i przeczytaj wymianę zdań jeszcze raz, potem zastanów się jak to mógł NIE być bait. Pośmiejemy się razem, a nie tylko ja!

No i przede wszystkim ciut dystansu ;)
 
Derfe to ideał drogowskazu który nie podąża drogą moralności którą wskazuje.

#ZłomJestZły
#AleKtoByNieSkorzystał
Oj tak drogi Lietio1399, ale tym kto by nie skorzystał z takiej okazji, to przeciwnik zaczął, nie każ mi kolejny raz szukać tego wpisu... :( (tu zasugeruję, że czekam na mema ze spidermenem pokazującym palcem na innego Spider-Mana).
Ale serio, nie skorzystałbyś, mając jako jeden z nielicznych graczy pakę złotych zmysłów?
Co do rolek, mam nadzieję, że wyłapałeś ironię
#ktobynieskorzystaltotekstgarudo
#jakbyzłombyłzły_tobógbyinaczejświatstworzył
 

DeletedUser32517

Guest
Ja tam nie mam nic przeciwko złomowaniu i rolkom. Nawet w tym temacie to pisałem że są spoko i sam na prawdę z czystym sumieniem bym z nich korzystał ile tylko bym mógł xd
chodzi o sam fakt występowania hipokryzji u Was.
Nie robicie nic innego co robili/robią wasi przeciwnicy. Jako gracze jesteśmy wszyscy praktycznie tacy sami.
Różnica jedynie jest taka że zgrywacie czystych i nie winnych Xd Co jest śmiesznym przeglądając nicki które wyłapują holidaje co serwer a tu wielce dumnie krytykują nieuczciwą grę śpiochów.
To samo mógłbym napisać do śpiochów. Z tymże teraz z tego co widzę milczą a Wy zgrywacie świętych moralnie na FO xd

Oceniam Was pod kątem FO. Nie gram. Wiec się udzielam jako troll i to jest takie moje osobiste zdanie.

A z nickiem to bardziej mnie wpienia „Lejto” niby też kropka jest ale na ten ogonek to nie mogie patrzeć.
Lietio brzmi słodziaśnie ale ciężko mi wymówić :rolleyes:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry