Pegas - rozmowy o świecie i nie tylko.

DeletedUser32517

Guest
To ile mówisz tych złotych zmysłów w pakiecie było?

I taaak tez bym skorzystał xd Po prostu jestem ciekaw ile się tego dostaje :D
 
To ile mówisz tych złotych zmysłów w pakiecie było?

I taaak tez bym skorzystał xd Po prostu jestem ciekaw ile się tego dostaje :D
Nooo lepiej usiądź, bo to co Ci powiem to jest breaking news. Otóż 4 sztuki pięknych połyskujących złotem zmysłów, do tego 2x zbrojenie szybsze o 50% i 4x 100% więcej surki na trzy dni - to dla moich wspaniałych sojuszników dla których już stawiam placówki handlowe i będę obdarowywać surką na festyny, za ich wkład w mój złom i rozwój naszej cyrkowej kultury <3
 

DeletedUser33478

Guest
Dobrze, że z twojej strony nikomu nic nie grozi xD

Przecież nie powiedziałem nic takiego, tylko po co koleżka próbuje udawać szefa, jak jest bobem totalnym?
 
Przecież napisał tylko, że będziemy się złomować, skoro nam na to pozwalają warunki serwera. Co w tym złego/obraźliwego? Jakie zgrywanie szefa?
Nie udawaj, że u Was nie ma złomu, bo topka ataku i obrony jednocześnie, codziennie, nie robi się znikąd XD
A nas nie bijecie, więc nie wiem na kim te PW są robione... chyba wewnątrz sojuszu :O
 
HEHE topka ataku i obrony ze złomu u nas się robi xd Nie no prawie z krzesła spadłem i sobie na bolącą pupę spadłem :X Ale by trzasnęła :C
mówię o statystykach sojuszu, takich z grepolife. Nie twierdzę, że Ty zezłomowałeś wszystkie punkty w obronie, czy ergun w ataku. Ale taka dysproporcja pomiędzy 1 a 2 miejscem (sojuszów), to wiesz.. podejrzane, jednak nie jesteście AŻ TAK dużo mocniejsi ;)
 

DeletedUser33478

Guest
Więcej możliwości wbijania pw mamy, ot cała filozofia. Wy zajmujecie się rozbijaniem bunkrów, podczas gdy my rozbijamy przykładowo deffa u leków na murkach 0. Jestem tu 1,5 miesiąca i złomów nie widziałem, chyba że przed tym coś się działo.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
mówię o statystykach sojuszu, takich z grepolife. Nie twierdzę, że Ty zezłomowałeś wszystkie punkty w obronie, czy ergun w ataku. Ale taka dysproporcja pomiędzy 1 a 2 miejscem (sojuszów), to wiesz.. podejrzane, jednak nie jesteście AŻ TAK dużo mocniejsi ;)
I co w tym złego ? Cały czas do tego wracasz i piszesz jak nam pęka wszystko, najgłośniej płaczesz ze wszystkich. Mogliśmy ten serwer wyjaśnić w 1 miesiąc nie odrzucając dobrych graczy co chcieli do nas dojść i prowadząc dyplomację, a zwyczajnie w świecie tego nie zrobiliśmy żeby jakoś wyrównać serwer, a jedyne co potraficie pisać to jacy my źli i niedobrzy. Jeszcze próbujecie zgrywać niewiniątka i wylewacie żale nie wiadomo o co. Bo weszła mocna ekipa ? No weszła i co ? Dostajecie totalny oklep ? No nie, a pisaliście mi co za farmazony piszę. Jakbyście tutaj weszli taką ekipą to byście się cieszyli że fajny serwerek i wql czillera. Jak każdy zresztą xd

A obecnie wygląda tak że my po prostu walczymy na 4 fronty, gdy wy okopujecie jeden front w deffie i podgryzacie z każdej strony.
Tylko że my gramy w zasadzie w dwa sojusze kontra reszta serwera, bo każdy podgryza wokoło więc zwyczajnie wpada te pw, szczególnie w dobie eventu gdzie każdy mirek i baśka mają dostęp do mityków, więc ląd idzie masowo, a ataki mamy dzień w dzień.
 
I co w tym złego ? Cały czas do tego wracasz i piszesz jak nam pęka wszystko, najgłośniej płaczesz ze wszystkich. Mogliśmy ten serwer wyjaśnić w 1 miesiąc nie odrzucając dobrych graczy co chcieli do nas dojść i prowadząc dyplomację, a zwyczajnie w świecie tego nie zrobiliśmy żeby jakoś wyrównać serwer, a jedyne co potraficie pisać to jacy my źli i niedobrzy. Jeszcze próbujecie zgrywać niewiniątka i wylewacie żale nie wiadomo o co. Bo weszła mocna ekipa ? No weszła i co ? Dostajecie totalny oklep ? No nie, a pisaliście mi co za farmazony piszę. Jakbyście tutaj weszli taką ekipą to byście się cieszyli że fajny serwerek i wql czillera. Jak każdy zresztą xd

A obecnie wygląda tak że my po prostu walczymy na 4 fronty, gdy wy okopujecie jeden front w deffie i podgryzacie z każdej strony.
Tylko że my gramy w zasadzie w dwa sojusze kontra reszta serwera, bo każdy podgryza wokoło więc zwyczajnie wpada te pw, szczególnie w dobie eventu gdzie każdy mirek i baśka mają dostęp do mityków, więc ląd idzie masowo, a ataki mamy dzień w dzień.
Fakt szaraki W LICZBIE MNOGIEJ i wstawianie kretów na lewo i prawo bardzo pomaga w prowadzeniu "wyrównanego serwera" ;)
 
Co Wy się tak gryziecie, troche ochłońcie bo sobie długo posiedzicie razem tutaj aż ktoś zrobi 40% w 40 osób na takim serwerze.:)

"Mogliśmy ten serwer wyjaśnić w 1 miesiąc nie odrzucając dobrych graczy co chcieli do nas dojść i prowadząc dyplomację, a zwyczajnie w świecie tego nie zrobiliśmy żeby jakoś wyrównać serwer"

To akurat trzeba oddać Wam, że mądrze dawkujecie "nadzieje" reszty świata, jakbyście chcieli mielibyście ten serwer już na starcie, w kazdej chwili możecie go przesądzić tylko po co? Kto by napędzął rozwój? Masa miesięcy siedzenia bez wroga, męczarnie osiągnąć 40% zwłaszcza ze dominacja ruszy w lecie czyli jak najwięcej graczy ubywa.

Po co śpiochom złom, skoro więcej wykreca pw z tego wojska latając bo nowych graczach bez premek, badań i nieaktywnych. Cyrki walą złom, bo nie mają kogo pewnie atakować oprócz spiochów a bronić takich wyżej wymienionych to tez słaby biznes. Każdy rozgrywa to jak mu wygodnie po co to roztrząsacie i sobie wypominacie?

Z ogórkowego świata zrobił się prawie "jesienny", zrobił a może własnie taki był plan? :)
 

DeletedUser30234

Guest
Przecież napisał tylko, że będziemy się złomować, skoro nam na to pozwalają warunki serwera. Co w tym złego/obraźliwego? Jakie zgrywanie szefa?
Nie udawaj, że u Was nie ma złomu, bo topka ataku i obrony jednocześnie, codziennie, nie robi się znikąd XD
A nas nie bijecie, więc nie wiem na kim te PW są robione... chyba wewnątrz sojuszu :O

Tak tylko z Wami walczymy. Złomujemy się z TYLKO, z Kosmitami, Kohortą i Lekami :D
 
I co w tym złego ? Cały czas do tego wracasz i piszesz jak nam pęka wszystko, najgłośniej płaczesz ze wszystkich. Mogliśmy ten serwer wyjaśnić w 1 miesiąc nie odrzucając dobrych graczy co chcieli do nas dojść i prowadząc dyplomację, a zwyczajnie w świecie tego nie zrobiliśmy żeby jakoś wyrównać serwer, a jedyne co potraficie pisać to jacy my źli i niedobrzy. Jeszcze próbujecie zgrywać niewiniątka i wylewacie żale nie wiadomo o co. Bo weszła mocna ekipa ? No weszła i co ? Dostajecie totalny oklep ? No nie, a pisaliście mi co za farmazony piszę. Jakbyście tutaj weszli taką ekipą to byście się cieszyli że fajny serwerek i wql czillera. Jak każdy zresztą xd

A obecnie wygląda tak że my po prostu walczymy na 4 fronty, gdy wy okopujecie jeden front w deffie i podgryzacie z każdej strony.
Tylko że my gramy w zasadzie w dwa sojusze kontra reszta serwera, bo każdy podgryza wokoło więc zwyczajnie wpada te pw, szczególnie w dobie eventu gdzie każdy mirek i baśka mają dostęp do mityków, więc ląd idzie masowo, a ataki mamy dzień w dzień.

Ale kto tu płacze? Ja tylko dyskutuję, chłopie, od tego jest forum XD
Do czego wracam? Bo Twoje wypowiedzi zawsze kręcą się wokół jednego (nawet nie wiadomo czego, bełkot jakiś), nawet jak nikt nie wspomniał tematu, to Ty dalej brniesz w swoje racje i gdybanie jak to śpiochy nie mogły zrobić syfu od dnia 1. No ale jakoś nie zrobiły, więc wnioskuję, że jednak nie mieliście takich możliwości. Wstrzymaj konie:) Biedne śpioszki zebrały do 3 sojuszy (podobno) top graczy nowego systemu i się dziwią, że reszta chciała stawiać opór i utrzeć nosa owej topce. No kto by pomyślał, że coś takiego może się wydarzyć. Niepojęte, jak tak można?!??!!?

Na koniec, to Ty okazujesz się TOP płaczkiem, wielkim obrońcą cnót i honoru śpiochów. Weź się już ogarnij naczelna chorągiewko grepo, wskakująca do takiego sojuszu, żeby było wygodnie i jak najmniej roboty. A jak sojusz mniej wygodny i trzeba coś robić, to gołomp nie istnieje, yuuuuuuuuuP :D
 
Do góry