[Wyjaśnione] czas pokoju

Status
Zamknięty.
formacje szczegółowe
  • Jeżeli atak ze statkiem kolonizacyjnym dotrze do miasta docelowego później niż 24 godziny przed rozpoczęciem czasu pokoju, to niemożliwe będzie wysłanie takiego ataku lub też wojska odwiedzą miasto w czasie pokoju, jeśli ten atak zostanie wysłany odpowiednio wcześnie. Oznacza to, że taki atak musi dotrzeć przed 23 grudnia przed godziną 18:00, jeśli czas pokoju rozpoczyna się 24 grudnia o godzinie 18:00. Dotyczy to również przejmowania opuszczonych miast.
Z godnie z tym kolon nie mógł wejść do miasta o godzinie 10:00::00 czyli 12 godzinna okupacja najpóźniej powinna się kończyć 21:59:59 a tak nie jest .
 
No właśnie coś tu się chyba pokićkało
Wychodził mi klocek na coś przed 13 i nie dało rady, jakby wiedział, że można do 12, to bym z wysłał z bliska i przejął... Z drugiej strony ogłosiłem o 10 brak klocków po czym wpadło kilka przejęć i wyszedłem na durnia :D

Taka tam gierka strategiczna, gdzie nie do końca można być pewnym zasad panujących, bo coś komuś się pomyliło.
 
No właśnie coś tu się chyba pokićkało
Wychodził mi klocek na coś przed 13 i nie dało rady, jakby wiedział, że można do 12, to bym z wysłał z bliska i przejął... Z drugiej strony ogłosiłem o 10 brak klocków po czym wpadło kilka przejęć i wyszedłem na durnia :D

Taka tam gierka strategiczna, gdzie nie do końca można być pewnym zasad panujących, bo coś komuś się pomyliło.
Spokojnie, na mnie też padło ogłaszać i dawać massa, że po 10 nie będzie szło dziś przejmować xD
 

DeletedUser32517

Guest
Czas pokoju będzie wprowadzony 4 kwietnia o godzinie 14:00.

I do kiedy będzie obowiązywał? Bo pewnie jej koniec też uległ zmianie. Jeszcze nie ma edycji ogłoszenia jeśli takowa w ogóle jest potrzebna. Jak nie to nie było pytania
 
Status
Zamknięty.
Do góry