Mesembria - rozmowy o świecie i nie tylko.

warior tak,tak masz rację te budowy nie mają żadnego znaczenia.



Leito wpierw to :
"...Nie znam sytuacji i szczerze nie wiem co mogło spowodować podjęcie takiej decyzji i chyba nie rozumiem pewnych rzeczy w „wielkiej grze” ale to jest wizerunkowy blamaż ekipa..."

A za chwilę to :

"Ekipy raczej nie są wstanie się dogadać. Mentalność graczy prowadzących soję raczej są nastawione na rywalizację każdym kosztem..."

Czyli raz CTG jest blamaż ekipa a za chwilkę piszesz,że ekipy nie są w stanie się dogadać.
My wygraliśmy a później się dogadaliśmy czyli MOŻNA.


Weszliśmy na Mesembrię z jasnymi celami.
To co zamierzaliśmy to ugraliśmy i wygraliśmy w cuglach.
W 3 miesiące mieliśmy opanowane M44 i tereny pod cudaki a to był GŁÓWNY cel naszych poczynań.

Ugraliśmy wsio (nawet z nawiązką) i 3 nasze soje dostały koronki.
W ramach tego,że to my możemy decydować czy ktoś inny dostanie koronki to ...robimy to i dostaną je jeszcze dwie tury naszych przeciwników. Twórcy gry nam na to pozwalają i jest to legalne.


P.S Leito to było adresowane do CTG ?
"...Szczytne intencje i układy nawet te nie moralne dla samego zwycięstwa jeszcze bym ogarnął... ale nie kosztem naplucia własnym graczom w twarz.
Ekipa była fantastyczna w ogień można było iść za każdym, tym bardziej nie jestem wstanie tego pojąć znając Was wszystkich."

Rozwiń tą swoją super myśl ...bo ludzie gubią się w identyfikacji Twych przemyśleń.
 

DeletedUser20310

Guest
warior tak,tak masz rację te budowy nie mają żadnego znaczenia.



Leito wpierw to :
"...Nie znam sytuacji i szczerze nie wiem co mogło spowodować podjęcie takiej decyzji i chyba nie rozumiem pewnych rzeczy w „wielkiej grze” ale to jest wizerunkowy blamaż ekipa..."

A za chwilę to :

"Ekipy raczej nie są wstanie się dogadać. Mentalność graczy prowadzących soję raczej są nastawione na rywalizację każdym kosztem..."

Czyli raz CTG jest blamaż ekipa a za chwilkę piszesz,że ekipy nie są w stanie się dogadać.
My wygraliśmy a później się dogadaliśmy czyli MOŻNA.


Weszliśmy na Mesembrię z jasnymi celami.
To co zamierzaliśmy to ugraliśmy i wygraliśmy w cuglach.
W 3 miesiące mieliśmy opanowane M44 i tereny pod cudaki a to był GŁÓWNY cel naszych poczynań.

Ugraliśmy wsio (nawet z nawiązką) i 3 nasze soje dostały koronki.
W ramach tego,że to my możemy decydować czy ktoś inny dostanie koronki to ...robimy to i dostaną je jeszcze dwie tury naszych przeciwników. Twórcy gry nam na to pozwalają i jest to legalne.


P.S Leito to było adresowane do CTG ?
"...Szczytne intencje i układy nawet te nie moralne dla samego zwycięstwa jeszcze bym ogarnął... ale nie kosztem naplucia własnym graczom w twarz.
Ekipa była fantastyczna w ogień można było iść za każdym, tym bardziej nie jestem wstanie tego pojąć znając Was wszystkich."

Rozwiń tą swoją super myśl ...bo ludzie gubią się w identyfikacji Twych przemyśleń.
Ciesze się że nie budowałem a takiej koronki bym za żadne pieniądze nie chciał.Gram od zawsze na tym nicku i nie zmieniam go nigdy ale gdybym mógł to bym tą koronko skasował bo jest mi wstyd z nią grać .Więc może jednak pora na nowego wariora pozdro mordki...
 

DeletedUser32517

Guest
Pierwszy post tyczył się Was ekipy i wyraźnie też zaznaczyłem że nie znam szczegołów a drugi post odnosił się do ogólnej sytuacji na scenie polskiego Grepo czytaj lepiej kontekst Ferdziu.
A to czy się gubią to nie wiem... prawdę mówiąc nie zauważyłem. Za to zauważyłem że mają problem z decyzją jaką podjąłeś/podjęliście na radzie.


Moja myśl jest taka że naplułeś swoim graczom w twarz. Graczom którym obecnie przewodzisz. Znając Cię totalnie tego nie rozumiem dlaczego tak się na to uparłeś.
A mając takie serducho do walki na lepsze serwery i zwycięstwa zasługujecie i dawno już wszyscy to udowodniliście.

Niech każdy przyjmie to jak chce.
Zwycięstwa Wam nie będę ujmować sami to zrobiliście (rada)
Bawcie się wszyscy dobrze na prawdę szczerze Wam tego życzę w tym czy innym składzie
 
"... Moja myśl jest taka że naplułeś swoim graczom w twarz. Graczom którym obecnie przewodzisz. Znając Cię totalnie tego nie rozumiem dlaczego tak się na to uparłeś. ..."
Nie grasz w CTG to co Ty możesz wiedzieć ? Kilku osobom to co zrobiliśmy się nie spodobało a Ty piszesz o pluciu komuś w twarz? Większość i to zdecydowana nic nie miała przeciwko a naprawdę dużej ilości graczy spodobał się ten plan z koronkami.
Przeszło 100 osób w 3 sojach to zawsze ktoś się znajdzie niezadowolony.
Ty będąc w innym soju nawet nie powinieneś takich decyzji komentować...bo i po co ? Zresztą nie musisz odpisywać bo decyzje już zapadły i nikt ich nie zmieni.
 

DeletedUser20310

Guest
"... Moja myśl jest taka że naplułeś swoim graczom w twarz. Graczom którym obecnie przewodzisz. Znając Cię totalnie tego nie rozumiem dlaczego tak się na to uparłeś. ..."
Nie grasz w CTG to co Ty możesz wiedzieć ? Kilku osobom to co zrobiliśmy się nie spodobało a Ty piszesz o pluciu komuś w twarz? Większość i to zdecydowana nic nie miała przeciwko a naprawdę dużej ilości graczy spodobał się ten plan z koronkami.
Przeszło 100 osób w 3 sojach to zawsze ktoś się znajdzie niezadowolony.
Ty będąc w innym soju nawet nie powinieneś takich decyzji komentować...bo i po co ? Zresztą nie musisz odpisywać bo decyzje już zapadły i nikt ich nie zmieni.
Jaki sens grać skoro ...
Koronki się rozdaje ?
Rankingi naciąga ?
A gracze którzy przechodzą do czerwonych piszą że to zabawa i nie przestrzegają żadnych zasad moralnych ?
Tak to jest zabawa ale głównie imitacja wojny a na wojnie są ci honorowi i bez charakteru i wy jako wygrani jako jeden z lepszych sojuszy nie powinniście takim graczom pomagać tyle ode mnie powodzenia w koronkowaniu do zobaczenia na kolejnych światach oby tylko uczciwa bitka przed nami Hejjjjj
 
Nie podobna się wam, to zgłoście do twórców gry niech zmienią to głupie zakończenie i nie będzie rozdawania koronek i bicia rankingów.
Pisać to każdy potrafi, ale żeby coś zrobić to nie ma nikogo. Jak na koniec dwie ekipy się dogadały doceniły, bez chamstwa, kwasu, wyzwisk to wszyscy widzą jakiś problem bo nudą wieje.
 
Ostatnia edycja:
Święta, święta i po świętach. Robimy już ostatnie rozdanie i koniec dobroci dla czerwonych. Kolejnych zapisów na koronkę nie przyjmujemy! Jak to wygląda? No tak średnio bym powiedział, tak średnio. Psy szczekają, a karawana idzie dalej. W odniesieniu do sytuacji, a nie osób.

Nie był to ogórkowy świat(dla mnie porównywalny do Pegasa), rywalizacja w miarę czasu rosła. Jeszcze wyścig cudaków trzymał w napięciu(i amen). Tour de korone nie komentuje, bo wszystko zostało już pisane. Niedługo wrócimy do naturalnych sojuszy. Tylko, czy na tym etapie (końcowym) coś jeszcze się wydarzy? To zależy od chęci pozostałych graczy.
 

DeletedUser20310

Guest
Święta, święta i po świętach. Robimy już ostatnie rozdanie i koniec dobroci dla czerwonych. Kolejnych zapisów na koronkę nie przyjmujemy! Jak to wygląda? No tak średnio bym powiedział, tak średnio. Psy szczekają, a karawana idzie dalej. W odniesieniu do sytuacji, a nie osób.

Nie był to ogórkowy świat(dla mnie porównywalny do Pegasa), rywalizacja w miarę czasu rosła. Jeszcze wyścig cudaków trzymał w napięciu(i amen). Tour de korone nie komentuje, bo wszystko zostało już pisane. Niedługo wrócimy do naturalnych sojuszy. Tylko, czy na tym etapie (końcowym) coś jeszcze się wydarzy? To zależy od chęci pozostałych graczy.
Wydarzyć się mogło zanim rozdaliście koronki teraz już można zwijać wrotki i czekać na coś nowego.
 
Ciekawe co mogło by się wydarzyć, ty nawet nam miasta na granicy nie dałeś rady podbić a co dopiero na cudaku.
 
Do góry