Rodos - rozmowy o świecie i nie tylko.

Status
Zamknięty.
to podsumowanie jest warte tyle co te twoje filmiki z klinowania niczego xdd Pozdrawiam


Ty z tych filmików się powinnaś uczyć, a nie je wyśmiewać.
14 miast w plecy,większość (jeśli nie wszystkie) na żywca i dalej urojenie, że grasz dobrze tylko "oni latają we dwóch, a ja biedna sama"
Skończyły się stałeczki,skończył się mit sojuszników, ale głupie wymówki się nie kończą.W tym jednym jesteś najlepsza xD
Czapki z głów.
 
Panowie wasza reakcja na moje słowa jest bezcenna .
OsZczepCS
Jasne wszystkie na żywca - a jak nie nie na żywca - to i tak na żywca tylko się tłumacze xdd
Daj mi cwaniaczku wpis gdzie napisałam, że ja biedna sama . gdzie płakałam, że mi wbili.?

Vari Kruger sam to napisałeś, że są nic nie warte
Ja napisałam " to podsumowanie jest warte tyle co te twoje filmiki z klinowania niczego xdd Pozdrawiam "

Zrób filmik w którym w sekundzie kolona masz 5 ataków - 5 wsparć i pokażesz jak cofkę zrobić by była skuteczna.
To wtedy uznam, że faktycznie jesteś (var.... ....) xdd
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser29689

Guest
Panowie wasza reakcja na moje słowa jest bezcenna .
Ja tylko napisałam ,ze są tyle samo warte - to wasza ocena. :)
OsZczepCS
Jasne wszystkie na żywca - a jak nie nie na żywca - to i tak na żywca tylko się tłumacze xdd
Daj mi cwaniaczku wpis gdzie napisałam, że ja biedna sama . gdzie płakałam, że mi wbili.?

Vari Kruger sam to napisałeś, że są nic nie warte
Ja napisałam " to podsumowanie jest warte tyle co te twoje filmiki z klinowania niczego xdd Pozdrawiam "

Zrób filmik w którym w sekundzie kolona masz 5 ataków - 5 wsparć i pokażesz jak cofkę zrobić by była skuteczna.
To wtedy uznam, że faktycznie jesteś (var.... ....) xdd
leci kolon to próbujesz dograć atak za kolona zanim ziomeczki wbiją wsparcia za niego wtedy twój atak wejdzie przed kolonem, jeśli masz 5 ataków w sekunde kolona(uprzedzające jego) to jeśli jest to 5 paczek ogni to ładujesz deff przed kolona, jeśli to same mity to ładujesz biremki lub ognie a jeśli to mix np. 3 ognie 2 mity to wtedy obliczasz sobie co z sojusznikami możecie w największej ilości i jeśli to są np. biremki to pakujecie jak największą ilość. Oczywiście zdarza się synchro które jest nie możliwe do obrony nawet jeśli jesteś do tego przygotowana, a jeśli ktoś grający na frontach ma puste wioski i jego sojusznicy również to świadczy jedynie że jeszcze długa droga oglądania poradniczków firmy Vari Kruger co serdecznie polecam i zachęcam do zostawienia SUB LAJK i DZWONECZEK
 

DeletedUser29689

Guest
A co do tego niczego moja pomyłka, jestem w stanie wiadomo jakim a jak nie wiadomo to trzeba się domyśleć. Więc przepraszam za zastosowany gniew.
 

DeletedUser32261

Guest
leci kolon to próbujesz dograć atak za kolona zanim ziomeczki wbiją wsparcia za niego wtedy twój atak wejdzie przed kolonem, jeśli masz 5 ataków w sekunde kolona(uprzedzające jego) to jeśli jest to 5 paczek ogni to ładujesz deff przed kolona, jeśli to same mity to ładujesz biremki lub ognie a jeśli to mix np. 3 ognie 2 mity to wtedy obliczasz sobie co z sojusznikami możecie w największej ilości i jeśli to są np. biremki to pakujecie jak największą ilość. Oczywiście zdarza się synchro które jest nie możliwe do obrony nawet jeśli jesteś do tego przygotowana, a jeśli ktoś grający na frontach ma puste wioski i jego sojusznicy również to świadczy jedynie że jeszcze długa droga oglądania poradniczków firmy Vari Kruger co serdecznie polecam i zachęcam do zostawienia SUB LAJK i DZWONECZEK
To trzeba wiedzieć co to jest spowalniacz ale oni jeszcze do takiej epoki nie dotarli na nowym systemie
 

DeletedUser32261

Guest
No, oni mają puste wioski, a przynajmniej levcarde
On się zeruje z wojska żeby bronić Kornelci, a potem sam wpuszcza nas na czysto
A Kornelcia mając offy na wyspie nawet palcem nie tknie xD

+1 Levcarde cię broni Zepelin wszystkim co ma z wysp zeruje w miasta a jak skanuje twoje miasta to ty nigdy mu nie pomogłaś mimo , że masz jednostki w miastach xd Jakim to trzeba być smutnym człowiekiem, żeby wykorzystać biednego człowieczka i spisać go na straty. Samolubna Baba.
 
View attachment 12388
Wczoraj leciały do ciebie 3 kolony Levcarde się wypruł z wszystkiego a ty puszczasz klawiature i piszesz na forum CZEMU MNIE NIE ODBIJACIE ALE JESTESCIE

View attachment 12390

View attachment 12391
XDDD
to jak w sezonach, nie na każdego ratowanie starczy wojska, szkoda że na radnych nie żałują a do gromgi, który jako jeden z nielicznych jest na każdej okupacji zbrakło trochę ogni :)
f479e95823a5b98408b3f8048a77c1b5.png
 
To trzeba wiedzieć co to jest spowalniacz ale oni jeszcze do takiej epoki nie dotarli na nowym systemie
Zabrałeś mi miasta - to dawaj jakie spowalniacze dawały atak czy wsparcie ponad 20 minut bo tak dogrywacie.
View attachment 12388
Wczoraj leciały do ciebie 3 kolony Levcarde się wypruł z wszystkiego a ty puszczasz klawiature i piszesz na forum CZEMU MNIE NIE ODBIJACIE ALE JESTESCIE

View attachment 12390

View attachment 12391
XDDD
Ciekawa jestem co chcesz sobie udowodnić tym wpisem ?
Ze o 18 stało 375 ogni więc o 21 też musiały ? Czy sugerujesz , że Ci ktoś z forum wyniósł takie info, ?

cofka szermierzami
Klin ale chłopaki atakami przerwali mi oglądanie poradnika Krygera i nie wiedziałam, że cofnąć trzeba . xd
Nie każde wojsko wracające do miasta jest cofką .
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry