Tegea - rozmowy o świecie i nie tylko.

DeletedUser35352

Guest
Dalszy przebieg serwera: loże nabijają pw kolorom zabierając parę wiosek, Kolory przejmują masę łatwych wiosek po filmach i bilans miast jest na plus. Kolory robią zaplecze deff i za miesiąc loże walą szare.
 
My tutaj gadu gadu czy front loży i koalicji wygra czy presji i kolorów. Tymczasem sojusz Marynarka ma juz na m64 z dala od wszystkich pare wysp i może tam cudaki zbudować. Gdzie 2 się bije tam 3 korzysta ;)
 
pokaż mi te nasze żarciki, bo jakoś nie przypominam sobie, a bajeczki lubisz nie tylko słuchać, ale jak widać również opowiadać

A przewagę owszem jakąś tam mieliśmy, ale na pewno nie taką jak wy teraz ( 330 vs 250) i to wtedy głównie wy pisaliście na ten temat. polecam poczytaj posty z 23 maja ;)

I żeby mi tu nikt nie wmawiał, ja nie lamentuje na ten temat, stwierdzam tylko jak jest, bo śmieszne są te przechwałki w obecnej sytuacji, która tak na prawdę mi zwisa, bo grało się w 30 osób vs reszta świata i też było dobrze

ale bardzo zabawne są te posty tutaj, można się uśmiechnąć ;)
Forum służy do poprawy humoru a nie do prawienia morałów. Mi się świetnie grało wtedy, a teraz jeszcze lepiej bo ma mnie kto bronić gdy nie mam czasu na grę.
 
Myślę ze w kwestii politycznej to jest tutaj 1:1
Psy wchłonęły MDG
A Kolorki All Bandits

Poza tym jak jeszcze była troja i *troja* na m45 to również zrobiliście front na nas. Wasze 4 człony i 3 filmów.. Czyli 7 sojuszy kontra nasze dwa i wtedy jakoś było fair play. ;)
 
Wy serio tak bardzo jaracie się tymi przejęciami, że aż chwalicie się na forum?
i tak nikt tego nie czyta
w sumie może i byłoby się czym jarać gdyby nie fakt, że gracie w przewadze ok 400 graczy vs 150, a tak to tylko kupa śmiechu z tych wpisów ;)
Ja niedawno wygrałem świat pegaz z chłopakami, między innymi z Gołębiem który skomentował post. Graliśmy tam 120 vs 500 osób. Mimo że przeciwnik zorganizowany i trudny daliśmy radę. Wy nas nazywacie masówką a nie radzicie sobie z nami. Słabo z wami....
 
Myślę ze w kwestii politycznej to jest tutaj 1:1
Psy wchłonęły MDG
A Kolorki All Bandits

Poza tym jak jeszcze była troja i *troja* na m45 to również zrobiliście front na nas. Wasze 4 człony i 3 filmów.. Czyli 7 sojuszy kontra nasze dwa i wtedy jakoś było fair play. ;)
Nie wchłonęły tylko MDG się sprzedało, ale trzeba zaznaczyć że nie każdy.
 
Do góry