Rodos - rozmowy o świecie i nie tylko.

Status
Zamknięty.
oszczędź sobie te ckliwe posty, bo do mnie nie przemawiają i przejrzyj sobie wasze stare wypowiedzi w tym temacie, a potem mi praw morały o szacunku
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser23982

Guest
oszczędź sobie te ckliwe posty, bo do mnie nie przemawiają i przejrzyj sobie wasze stare wypowiedzi w tym temacie, a potem mi praw morały o szacunku
Nie cwaniakuj, bo jak widziałeś pisalem to tylko po to by coś się na tym świecie działo i na FO.
Widzisz gościu wymagasz od kogoś szacunku a sam go nie umiesz wyrazić. Chwyciłeś Pana Boga za nogę(takie powiedzenie) i teraz pokazujesz jaki jesteś groźny. Szkoda ze królikowi tego nie pokazałeś walcząc z nim na froncie. Pamiętaj, że na następnym ty możesz walczyć przeciwko wszystkim i zobaczysz co to frajda z gry. Chyba coś było na Olous jak sezony Romy zawinęły żagle po porażce z lisami.
Poza tym świetnie sie bawiłem tutaj
 
Nie cwaniakuj, bo jak widziałeś pisalem to tylko po to by coś się na tym świecie działo i na FO.
Widzisz gościu wymagasz od kogoś szacunku a sam go nie umiesz wyrazić. Chwyciłeś Pana Boga za nogę(takie powiedzenie) i teraz pokazujesz jaki jesteś groźny. Szkoda ze królikowi tego nie pokazałeś walcząc z nim na froncie. Pamiętaj, że na następnym ty możesz walczyć przeciwko wszystkim i zobaczysz co to frajda z gry. Chyba coś było na Olous jak sezony Romy zawinęły żagle po porażce z lisami.
Poza tym świetnie sie bawiłem tutaj

brawo, cwaniakujesz na forum gry, zeby cos sie działo ;)
królik mi 1 wiochę zabrał (mariano, wiadomo), a próbował ile razy? ty z kolei nic nie pokazałeś, masz rację, gdyby nie twoje pierdoły tu na forum nawet bym nie wiedział, ze grasz
nic się nie staram pokazać, wyraziłem swoje zdanie i je podtrzymuję
 
Gratulacje dla koalicji.Najbardziej skillowy Olimp do tej pory.
No o Kasmenai i Lato to ciężko powiedzieć coś więcej poza tym, że się odbyły.Tutaj na cerate zasługiwało naprawdę sporo osób.
Specjalne podziękowania dla pustak262 za przewodzenie Taczkom Oszczepa po moim zniknięciu z Rodosa.
Gitem jesteś.Nie zmieniaj się <3
Najbardziej skillowy olimp, Nagidos podobno jeden z lepiej obsadzonych serwerów ostatnich lat. Jaki wniosek z tego? Jest porekim123 jest oro
Es
 
Status
Zamknięty.
Do góry