Rodos - rozmowy o świecie i nie tylko.

Status
Zamknięty.
Wasza wygrana na pewno nie była zasłużona.

„Haters gonna hate”
Może rozwiniesz mysl dlaczego nie była zasłużona ? Jakieś konkretne argumenty ?

Wyluzuj koleszko xD to tylko słowa, ale jak CIę ruszają to może są prawdziwe?
"Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia".
To po co jest to Forum? Myślałem ze to platforma do wypowiedzi, do których można się odnieść co tez zrobiłem. Warto też pamiętać, że słowa generalnie coś znaczą i niosą jakieś znaczenie, wiec nie rozumiem oczekiwania braku reakcji gdy ktoś bezmyślnie je wypowiada. Co do luzu mam go myślę dostatecznie dużo - zapraszam na sojuzsowego Disca podczas jakiejś akcji w celu przekonania się ;P
 
Ostatnia edycja:
Nudny już jesteś .
Tak Cie boli, że miałeś 600 k mniej pw niż ja a nie na odwrót ( bo ja, ąż 1 200 k na rozbijaiu miałam )
Wystarczyło mieć naciągane 736 116 pw by na miecze zasłużyć, więc o czym ty piszesz haha
Kobieto Ty naprawdę aż tak płytki masz tok myślenia? Nie boli bo miałem pw z walki.
Szkoda, że świat się skończył wystawiłbym jak skomlalas o złom na złotych. Nawet obrażona byłaś że Ci odmawiali.
Potem były zebry o miasta z rozbiórek. Wiecznie coś Ci wadzi i szukasz dziury. W całym. Byłaś najbardziej niezasłużona osoba w składzie o miecze. No cóż człowiek się uczy na błędach trzeba było Cię wyciąć z naszych wysp jak tylko oszczep Cię wyrzucił zamiast słuchać wiecznego narzekania.
Cały serwer marudzilas i wiecznie miałaś problem, jeśli w Twojej ocenie taka postawa jest wyznacznikiem sukcesu. Gratuluję !
Zero walki, złom i miasta z rozbiórek tak teraz wygląda pro gracz. Czas się zwijać zatem.
 
Kobieto Ty naprawdę aż tak płytki masz tok myślenia? Nie boli bo miałem pw z walki.
Szkoda, że świat się skończył wystawiłbym jak skomlalas o złom na złotych. Nawet obrażona byłaś że Ci odmawiali.
Potem były zebry o miasta z rozbiórek. Wiecznie coś Ci wadzi i szukasz dziury. W całym. Byłaś najbardziej niezasłużona osoba w składzie o miecze. No cóż człowiek się uczy na błędach trzeba było Cię wyciąć z naszych wysp jak tylko oszczep Cię wyrzucił zamiast słuchać wiecznego narzekania.
Cały serwer marudzilas i wiecznie miałaś problem, jeśli w Twojej ocenie taka postawa jest wyznacznikiem sukcesu. Gratuluję !
Zero walki, złom i miasta z rozbiórek tak teraz wygląda pro gracz. Czas się zwijać zatem.
No szacun dla wojownika .
Pw zdobyte w uczciwej walce ( zjechany off z paru miast wroga w godzinę czy 2 przed jego wejściem do vvv czy na birkach wstawionych w jego miasto przed jego przejściem ) Na strategii no tak to nie boskie - że podwaja, wojsko zostawione do rozbicia to nic bo to nie złom haha.
Były jakieś wyspy fajnych chłopaków bo sobie nie przypominam. ?
I chyba z tymi miastami z rozbiórek to mówisz o sobie - nawet na ostatnie miasto na wyspie kroniki , jak pies się rzuciłeś po nocy jak mi reza spada.
No szkoda, ze świat się skończył w takim razie bo chciałabym te moje skomlenie zobaczyć .

Nie będę komentowała twojego poziomu myślenia bo szkoda słów .
Wielki Qubek wlazł na czubek i będzie po wszystkich forach wypisywać , że Predi zasłużył na mieczyki bo mu kumple nabili 4 kk złomu nabili a np. Aniula tez bo Ci deffa wysyłała więc trzeba było ją zezłomować .

Nie grałeś ze mną więc bądź tak miły i nie wypowiadaj się czy zasłużyłam czy nie. Nie grałeś nawet w koalicji przypominam .
Naprawde chciałabym zobaczyć jak robisz akce samemu mając 3 miasta na terenach wroga nie skamląc o deff.
 
To na nagidosie według PW, a nie slotów, był główny skład wybierany?
Oczywiście, że brana była ilość miast na dominacyjnych wyspach a co za tym idzie slotow.
Ale jak wiemy sloty biorą się między innymi z pw i festynów no o igrzyskach nie wspomnę przez grzeczność . Napisałam o pw bo Qubka boli , że mnie zezłomowali na 1,2 kk co było bardzo mizernym wynikiem ( licząc to co wylatałam na zmysłach. )
 
Foo nie wymagaj od zepki argumentów na poparcie swoich tez bo to taki typ co wiecznie szuka dziury w całym.
Jak widzisz post wyżej chwali się że wygrała coś dzięki zlomowi. Brawo Pani Helios odpalaj kolejne złote i wygrywaj jeśli to dla Ciebie esencja gry. Boli mnie ? Raczej mi przykro, że ludzie jak Ty wypaczają rozgrywkę. Niestety na nagidos było sporo graczy którzy uczciwie slali deff mało im wpadało PW i się nie zalapali.)Jak widzisz kolego z postu powyżej gdy wojsko musi służyć walce i nie ugrała nic to nagle świat jest be.
Ludzie są źli bo przecież zabrakło złotych i złomu. Zepka naprawdę napawa Cię dumą fakt który tu wszystkim obwieszczasz?
 
„Haters gonna hate”
Może rozwiniesz mysl dlaczego nie była zasłużona ? Jakieś konkretne argumenty ?
Napisze inaczej .
A jaki był twój i balkoników wkład w zdobycie świątyń, które dały przewagę koalicji
Nie będę pisać o przewadze w ilości graczy bo było by to niezgodne z prawdą, przecież ze nie wtajemniczaliście większości graczy w akcje na olimp .
Naprawdę uważasz ,że zasłużyłeś grą dla koalicji podczas całego serwera na miejsce w komnacie i cerate ? Bo takich graczy wytypowaliście do ceraty.
Powiem tak, że gdybyście postąpili honorowo i zgodnie z umową wygrana świata należałaby do koalicji to była by to zasłużona wygrana. Wyście wygrali na " trupach koalicjantów" Z tego co wiem umowa o koalicji była po równo na sojusz :)
I nie pisz mi przypadkiem, że oni w akcjach (o których nie mieli pojęcia) na olimp nie brali udziału .
W tym sensie nie zasłużyliście.
Proszę bardzo - odpisałam po kolei jak przeczytałam - strasznie niecierpliwy jesteś :)
 
Foo nie wymagaj od zepki argumentów na poparcie swoich tez bo to taki typ co wiecznie szuka dziury w całym.
Jak widzisz post wyżej chwali się że wygrała coś dzięki zlomowi. Brawo Pani Helios odpalaj kolejne złote i wygrywaj jeśli to dla Ciebie esencja gry. Boli mnie ? Raczej mi przykro, że ludzie jak Ty wypaczają rozgrywkę. Niestety na nagidos było sporo graczy którzy uczciwie slali deff mało im wpadało PW i się nie zalapali.)Jak widzisz kolego z postu powyżej gdy wojsko musi służyć walce i nie ugrała nic to nagle świat jest be.
Ludzie są źli bo przecież zabrakło złotych i złomu. Zepka naprawdę napawa Cię dumą fakt który tu wszystkim obwieszczasz?
Dobra zamilcz lepiej .
Chyba masz na myśli Siebie i złoto, które dostajesz od Mulrda I wasze wypaczanie gry
Nie pozdrawiam i nie odzywaj sie już więcej na mój temat.
 
Czyli mam rozumieć, że "pokrzyczałaś"o Balkonikach na Rodosie i temat ucięty tak? Lepiej o Nagidosie odgrzewać kotleta..... Coś tam napisałaś, padło pytanie o argumenty i cisza. Typowy internetowy hater .......
Pokrzyczałeś ,że nie odpowiedziałam i dostałeś lajka od tilli13, która doceniła wasz wkład w postaci ataków na mnie , powera za akcje poiżej pasa z ochronka na początek jego gry i temat ucięty . Typowy internetowy Hater........
 
Zepka jak ty przez cały serwer nic nie zrobilas zostałaś wyrzucona z każdego sojuszu i rozebrana, lista osób została skonsultowana z każdym radnym i zrobiona na podstawie prawdziwego wkładu a nie mówienia jakiś farmazonów i nie dało się rozdzielić slotow jak było mówione na początku bo sojusze przestały istnieć, a i tak nie zasłużyły nawet jeśli by dalej istniały co niektóre
 
Gratuluję męskiej decyzji, odnośnie zepki oczywiście.
Mieliśmy to zrobić serwer wcześniej, każdy się litował. Cieszę się, że jednak nie był to tylko nasz wymysł i jednak poznaliscie się na tym graczu.
P.s zepka jak Ci brak na premki podzielimy się ilość złota jaka Grzechu nas zasypuje jest nie do przerobienia.
Nie wiem tylko czy wiesz bo pewnie nigdy nie byłaś na froncie ale złoto przeciw dobrej ekipie nie daje wcale wielkiej przewagi.
No tak chyba nie wiesz, bo preferowany przez Ciebie styl gry odbiega bardzo mocnego od dobrego.
 
Status
Zamknięty.
Do góry