Rodos - rozmowy o świecie i nie tylko.

Status
Zamknięty.
Gratuluję męskiej decyzji, odnośnie zepki oczywiście.
Mieliśmy to zrobić serwer wcześniej, każdy się litował. Cieszę się, że jednak nie był to tylko nasz wymysł i jednak poznaliscie się na tym graczu.
P.s zepka jak Ci brak na premki podzielimy się ilość złota jaka Grzechu nas zasypuje jest nie do przerobienia.
Nie wiem tylko czy wiesz bo pewnie nigdy nie byłaś na froncie ale złoto przeciw dobrej ekipie nie daje wcale wielkiej przewagi.
No tak chyba nie wiesz, bo preferowany przez Ciebie styl gry odbiega bardzo mocnego od dobrego.
Pomijając fakt ,że miałeś się nie wypowiadać na mój temat w temaci świata na którym nie grasz .
To bądz tak miły i zdradz mi o jakimświecie mówisz ?
 
Napisze inaczej .
A jaki był twój i balkoników wkład w zdobycie świątyń, które dały przewagę koalicji
Jeżeli tego nie wiesz to nie mamy w ogóle o czym rozmawiać - hahahha, nie wierzę. Zresztą to Ty zarzuciłaś, że nasz wygrana nie była zasłużona - to zamiast zmuszać nas do obrony to przedstaw argumenty...... Najlepiej..... rzucić zarzut i brońcie się ludzie a ja posiedze i popatrze....
Powiem tak, że gdybyście postąpili honorowo i zgodnie z umową wygrana świata należałaby do koalicji to była by to zasłużona wygrana. Wyście wygrali na " trupach koalicjantów" Z tego co wiem umowa o koalicji była po równo na sojusz

Może wytłumaczę Ci to tak - podobie jak zakłada się spólkę handlową, trzeba wnieść jakiś wkład na początek, ale on nie zwalnia z dalszej pracy na rzecz spółki. Podobnie było z koalicją - każdy wniósł małe świątynie do koalicji, ale jak ktoś myśłał że to wystarczy i dojedzie do końca na czyich plecach to sie przejechał.
Po trupach koalicjantów?? To z nami zerwano pakt, a nie my z nimi - jezeli to odniosiło sie do Knajpy.

Naprawdę uważasz ,że zasłużyłeś grą dla koalicji podczas całego serwera na miejsce w komnacie i cerate ?
TAK - bywały lepsze tygodnie i gorsze, jak niejednokrotnie tu podkreślałem, byli ii na tym serwerze ode mnie lepsi, ale myślę że zasłużyłem na 50.

Widzę, że coś słyszałaś, ale nie do końca, ktoś z ucha strzelił coś do Ciebie doszło, ale nie do końca prawdziwe info, nie szkodzi, można się na FO "popisywać" wiedzą.

Dziękuję, gaszę światło bo chyba dzisiaj ostatni jestem.
 

DeletedUser31387

Guest
Zepelin, z tego co pamiętam to już na początkowej fazie rozgrywki kombinowałaś jak zająć ciepłe miejsce. Mimo braku zgody rady swojego sojuszu jak i V na siłę chciałaś przejść do V... Nie udało się to wielkie halo i ucieczka... Było inaczej?

Co do wygranej to każdy miał swoje zadanie do wykonania. Wbrew pozorom nie było ważne czy ktoś ma 150 czy 50 miast.... ważne było to co można było wnieść do sojuszu swoją pracą i poświęceniem. Osoby do akcji na Olimp były wybrane na podstawie tego jak grały w pierwszych dwóch etapach. Kto się nie wykazywał ten się nie załapał na ostatni etap...
To była świetna zespołowa praca, nikt nie był dyskryminowany (np. ja z moją garstką miast), każdy miał szansę się wykazać. Bez chwili zastanowienia zagrałbym taki świat z tą ekipą jeszcze raz.


Ps. Ja do dziś ponoszę konsekwencje mojego poświęcenia... To nie przypadek, że piszę na forum o tej godzinie :-/
 
Foo piękny post, idealne kulturalne i mądre ujęcie i podsumowanie gry koleżanki. Tak samo kolega powyżej. Tu jest pies pogrzebany o ile Ty doskonale znasz zasady i wiesz czym jest aport w przypadku zakładania spółki tak jej słowo zapewne zbyt obco brzmi :). Nigdy nie miała skrupulo wleźć z buciorami, stawiać wygórowanych ządań samej nic nie wnosząc. Zepka jak napisał kolega wyzej.Wyznacznikiem sukcesu jak w biznesie jest ilość wniesiego wkładu i umiejętność kooperacji z różnymi podmiotami. Niestety z każdym kolejnym Twoim postem utwierdzam się w przekonaniu, że rozmowa z Tobą jest jak gra w szachy z gołębiem.
 
Zepelin, z tego co pamiętam to już na początkowej fazie rozgrywki kombinowałaś jak zająć ciepłe miejsce. Mimo braku zgody rady swojego sojuszu jak i V na siłę chciałaś przejść do V... Nie udało się to wielkie halo i ucieczka... Było inaczej?

Co do wygranej to każdy miał swoje zadanie do wykonania. Wbrew pozorom nie było ważne czy ktoś ma 150 czy 50 miast.... ważne było to co można było wnieść do sojuszu swoją pracą i poświęceniem. Osoby do akcji na Olimp były wybrane na podstawie tego jak grały w pierwszych dwóch etapach. Kto się nie wykazywał ten się nie załapał na ostatni etap...
To była świetna zespołowa praca, nikt nie był dyskryminowany (np. ja z moją garstką miast), każdy miał szansę się wykazać. Bez chwili zastanowienia zagrałbym taki świat z tą ekipą jeszcze raz.


Ps. Ja do dziś ponoszę konsekwencje mojego poświęcenia... To nie przypadek, że piszę na forum o tej godzinie :-/
Ze niby co ? JA coś kombinowałam i do V T V chciałam wejść, żeby zająć ciepłe miejsce i to jeszcze na początku rozgrywki ?
Oczywiście było inaczej.
No, chyba że opuszczenie sojuszu, w którym lider robi wszystko, co Kacperek każe i do tego pozwala sobie na szowinistyczne teksty uważasz za to co napisałeś, bo każda na grepo powinna chichotać gdy wy jej ubliżacie.

Co do drugiej części-
Fakt, że byłeś wybrańcem, nie udowadnia, że inni nie byli pomijani :p
 
Ta znowu uwierzyła w ironię xdddd
"kacperek kazał wywalić zepkę"
Mogłem wymyślić coś bardziej oryginalnego, ale i tak bawi.
Dzida naucz się czytać, nie napisałam. " kacperek kazał wywalić zepkę "
To już obsesja.
A co do rzekomej ironi-to ciekawe bo twoja wybranka twierdzi, że tak było na Nagidosie " a ty biedny musiałeś go słuchać . I co ja od Ciebie biednego chce. .
 
Moja wybranka wie co to ironia i jak jej używać.
Może zapisz się na kursy doszkalające.
Grać też cie możemy poduczyć, ale ty chyba lubisz być na froncie z nami i być bita xd
Ale ty nie bardzo wiesz co to ironia, " kacperek kazał wywalić zepke " - gdzie tu masz ironie ?
I ja miałam na myśli oddawanie miast niepotrzebnych balkonikom .

A co do nauki to miałeś mnie już kiedyś uczyć i jakoś nie dotrzymałeś słowa więc.

Boli Cię Wielka Zepka, przyznaj się w końcu
No przyznaje nie chciało mi się miasta budować :)
 
Jeżeli tego nie wiesz to nie mamy w ogóle o czym rozmawiać - hahahha, nie wierzę. Zresztą to Ty zarzuciłaś, że nasz wygrana nie była zasłużona - to zamiast zmuszać nas do obrony to przedstaw argumenty...... Najlepiej..... rzucić zarzut i brońcie się ludzie a ja posiedze i popatrze....
Co do rzucania zarzutów i brońcie się ... przecież wy ciągle to robicie w stosunku do mnie - więc w czym problem haha
Może wytłumaczę Ci to tak - podobie jak zakłada się spólkę handlową, trzeba wnieść jakiś wkład na początek, ale on nie zwalnia z dalszej pracy na rzecz spółki. Podobnie było z koalicją - każdy wniósł małe świątynie do koalicji, ale jak ktoś myśłał że to wystarczy i dojedzie do końca na czyich plecach to sie przejechał.
Po trupach koalicjantów?? To z nami zerwano pakt, a nie my z nimi - jezeli to odniosiło sie do Knajpy.
Oczywiście wiem, że mieliście świątynie od deffa no ale ich nie przejęliście będąc w koalicji, no ale dobra niech Ci będzie, że wnieśliście te świątynie do koalicji . :)
Nie miałam na myśli koalicjantów z knajpy tylko z koalicji V T V .
Cie ka we - Kcperek na fo pisał, że to nie był pakt a pon i ..... ale w sumie mało istotne. Wiadome było od początku, że nie będziecie grać razem z futrami do końca świata.
To w końcu jak było ? Wszyscy gracze mieli info, że o tej i o tej godzinie podbijacie olimp czy tylko wybrańcy mieli sposobność wniesienia widzialnego wkładu w wygranie olimpu ? bo z tego co wiem to nie .
TAK - bywały lepsze tygodnie i gorsze, jak niejednokrotnie tu podkreślałem, byli ii na tym serwerze ode mnie lepsi, ale myślę że zasłużyłem na 50.
Nie no ja nie neguje, że jesteś dobrym graczem i nie zasługujesz na cerate , Pytanie było o to czy zasłużyłeś pracą na rzecz tej koalicji konkretnej przez cały serwer.
Widzę, że coś słyszałaś, ale nie do końca, ktoś z ucha strzelił coś do Ciebie doszło, ale nie do końca prawdziwe info, nie szkodzi, można się na FO "popisywać" wiedzą.
No wiesz , zawsze myślałam,że jak zwracam się z zapytaniem do członka rady, to udzieli mi rzeczowej odpowiedzi, którą można traktować na poważnie.
04.05.2021 Na moje stwierdzenie . Jasne i oddacie im polowe miejsc w zwycięskim sojuszu a oni i tak by nie grali z futrami podobno
Dostałam odpowiedz lidera valhali -
Wyrażającą zdziwienie skąd się wzięła informacja, że połowę miejsc dostaniecie
stwierdzenie, że z tego co wie sojusz koalicji dostaje tyle samo do musiała być zgoda na to ( oczywiście członków rady świadomej, że liczba miejsc dla danego sojuszu się zmniejszy)to
BA nawet stwierdził, że rezygnuje z ceraty, jak prawdopodobnie większość, jak nie cała rada
 
Ale ty nie bardzo wiesz co to ironia, " kacperek kazał wywalić zepke " - gdzie tu masz ironie ?
I ja miałam na myśli oddawanie miast niepotrzebnych balkonikom .

A co do nauki to miałeś mnie już kiedyś uczyć i jakoś nie dotrzymałeś słowa więc.



No przyznaje nie chciało mi się miasta budować :)



Nie moja wina, ze nie jestes zbyt pojetna na naukę i jedyne co przyjmujesz to nasze kolony do miast od pol roku. Kto inny, by juz sobie dal spokoj, ale utwierdzam sie w przekonaniu, ze to kochasz.
Omomom leca kolonem. Znow dam im się podbic. Co do miasta to tego ci sie nie chcialo budowac, a tego 17k rozbierac jasne jasne xd
 
Ktoś streści wydarzenia z postów Zepki?
Jak się komuś uda nauczyć ja grać i jeszcze nie robić zamętu jak już pojmie grę oddam całe złoto jakie posiadam :)
 
bla bla bla oszczep zły bla bla bla a nie to jednak kacperek bla bla bla
Mylisz się moja słodka, to było bla bla bla Mellivia zła - Ironią się posługuje .

Oszczepcs poważnie - ja tu pisze, że miasta nie chciało mi się budować, żeby nie było, że zabrałeś je, by nazwę zmienić a TY nową nazwą tak śmiesznie zaprzeczasz. Co do dużego to dobrze wiesz,że rolka nie pykła phi
 
Ostatnia edycja:
Zepka jak ty przez cały serwer nic nie zrobilas zostałaś wyrzucona z każdego sojuszu i rozebrana, lista osób została skonsultowana z każdym radnym i zrobiona na podstawie prawdziwego wkładu a nie mówienia jakiś farmazonów i nie dało się rozdzielić slotow jak było mówione na początku bo sojusze przestały istnieć, a i tak nie zasłużyły nawet jeśli by dalej istniały co niektóre
bla bla bla
Takie bzdury piszesz ,że szok
5 sojuszy + akademie miała koalicja i ma dalej xdd
Ta faktycznie z każdego xdddd
 
Status
Zamknięty.
Do góry