Dyskusja na temat nowego świata

DeletedUser32517

Guest
ale ja mówię o starym systemie teraz dostaliście 3 światy z nowym systemem a ja czekam na stary
Jest to nie prawda.
Trzy ostatnie serwery to Byblos, Amisos i Tegea.
Środkowy serwer był ze starym system.

Myśle że nowosystemowcy gorąco wyczekują prawdziwie jesiennego serwera od zeszłego roku i z chęcią teraz oddadzą pierwszeństwo, a przynajmniej tak mi się wydaje :)

#OlousToNieByłJesienny

Prędkość - 4/3/3
Bonus - 23:00-8:00
Ochrona - 5 dni
Limit członków - 80, (100?)
System - Stary
Morale - Nieaktywne
Liczba Bogów - 8
Zakończenie - Dominacja (Cuda?)
Ustawienia dedykowane - (+15% do przyrostu łask lub +15 większy przyrost surki?)

(myślałem też nad mniejszym kosztem zakupu i rozwoju naszych bohaterów ale nie wiem jaki dokładnie procent mógłby być zbalansowany, bohaterów coraz więcej a monet na ich rozwój nie przybywa…)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser29689

Guest
Jest to nie prawda.
Trzy ostatnie serwery to Byblos, Amisos i Tegea.
Środkowy serwer był ze starym system.

Myśle że nowosystemowcy gorąco wyczekują prawdziwie jesiennego serwera od zeszłego roku i z chęcią teraz oddadzą pierwszeństwo, a przynajmniej tak mi się wydaje :)

#OlousToNieByłJesienny

Prędkość - 4/3/3
Bonus - 23:00-8:00
Ochrona - 5 dni
Limit członków - 80, (100?)
System - Stary
Morale - Nieaktywne
Liczba Bogów - 8
Zakończenie - Dominacja (Cuda?)
Nie no Panie Leito, aktualnie jest protest na grepolis i staro systemowcy zdominowali serwer nowo systemowy. Jednym słowem pokazaliśmy tym samym na byblos że dla wojowników z starego systemu nie ma konkurencji, oponenci pokonani w pierwszym miesiącu i teraz bobować. I jak napisałem za ciepło na stary system jeszcze serwery się przepalą. poczekajmy na chłodniejsze dni w Las Vegas
 

DeletedUser32517

Guest
Nie no Panie Leito, aktualnie jest protest na grepolis i staro systemowcy zdominowali serwer nowo systemowy. Jednym słowem pokazaliśmy tym samym na byblos że dla wojowników z starego systemu nie ma konkurencji, oponenci pokonani w pierwszym miesiącu i teraz bobować. I jak napisałem za ciepło na stary system jeszcze serwery się przepalą. poczekajmy na chłodniejsze dni w Las Vegas

Wielki klan to marka.
Mówi się tak nawet we Francji :cool:

Nie no… ja pościk pisałem głównie pod siebie mówiąc szczerze… Nie miałbym nic przeciwko gdyby miały wystartować pod rząd dwa serwery ze starym system. Z czego drugi im później tym lepiej.
Ogólnie uważam że „jesienne” w drodze wyjątku jako że są to chyba najbardziej terminowo przez graczy porządane serwerki powinny być wypuszczane równolegle. A i przy tym ustawienia wybierane na podstawie ankiet.
 

DeletedUser33478

Guest
Wielki klan to marka.
Mówi się tak nawet we Francji :cool:

Nie no… ja pościk pisałem głównie pod siebie mówiąc szczerze… Nie miałbym nic przeciwko gdyby miały wystartować pod rząd dwa serwery ze starym system. Z czego drugi im później tym lepiej.
Ogólnie uważam że „jesienne” w drodze wyjątku jako że są to chyba najbardziej terminowo przez graczy porządane serwerki powinny być wypuszczane równolegle. A i przy tym ustawienia wybierane na podstawie ankiet.

Jak jesienny będzie pod koniec września/październik to będzie spoko. Nie czekamy na serwer zimowy
 
Z niecierpliwością zaglądam od początku sierpnia na newsy w sprawie nowego serwera . starzy wyjadacze znają mojego stajla ze starego systemu podboju i nie ukrywam na ten z chęcią zawitam. Prędkość 1-3. Reszta bez znaczenia Standardowo granie na luzie na maksymalnych obrotach;)
Pozdro
 
Do góry