Karistos - rozmowy o świecie i nie tylko.

DeletedUser15394

Guest
Złośliwość była i forum żyło ale ktoś postanowił już nie przegrywać i założyć fuzje klan :rolleyes: wróg wroga nabrało większego znaczenia.. no w końcu jesteśmy z polski
 

DeletedUser15394

Guest
Aaaaaaaaa więc forum umarło odkąd Ktoś postanowił już nie przegrywać i założyć fuzję klan? Interesujący tok myślenia.
;) Trochę z dystansem ehm.. Jakby pewnego gracza nie było to raczej byśmy nawet tego tematu nie poruszali tylko dalej by było wyzywanko kto na botach a kto bobem jest ale jak napisałem wróg wroga..

La liga przykład niech wezmie jednym klubem może by cos wygrali w lm
 
;) Trochę z dystansem ehm.. Jakby pewnego gracza nie było to raczej byśmy nawet tego tematu nie poruszali tylko dalej by było wyzywanko kto na botach a kto bobem jest ale jak napisałem wróg wroga..

La liga przykład niech wezmie jednym klubem może by cos wygrali w lm
Jakim dystansem! Ja nie mam żadnego dystansu, wszystko na poważnie i wszystko od razu do siebie biorę. Nie ten lvl.
No jak na botach gra 95% osób, przecież nie da się ułożyć takiego synchro jakie jest spotykane w grze bez użytkowania bota.
Dobrze, że żadnych wrogów nie mam.. ;)
 

DeletedUser32517

Guest
Nie No zobacz ile masz spowalniaczy… a i jeszcze same syrenki jak pomagają układać synchro, tak strzelam że widełki przy tym wszystkim można zamykać w trzech-czterech sekundach bez dużego wysiłku.

Tak na prawdę jak dobrze się rozegra to ma się od… No bardzo dużo prób
 
Do góry