[Forum] Ustawienia świata w pierwszym wątku dotyczącym dyskusji dla danego świata

Czy jesteś za tym aby ustawienia świata byłyby podane przy dyskusji na temat danego świata ?

  • tak

    Głosy: 26 70,3%
  • nie

    Głosy: 8 21,6%
  • nie mam zdania

    Głosy: 6 16,2%

  • W sumie głosujących
    37
Status
Zamknięty.

DeletedUser32517

Guest
O czytelność i porządek dba nasz Team, dzięki temu forum jest na prawdę czytelne i nie ma problemu z wynajdowaniem tutaj informacji. Jestem na nie.
Są inne rzeczy które wymagają poprawki
 
O czytelność i porządek dba nasz Team, dzięki temu forum jest na prawdę czytelne i nie ma problemu z wynajdowaniem tutaj informacji. Jestem na nie.
Są inne rzeczy które wymagają poprawki

Ta drobna korekta nie spowoduje dużego zaangażowania naszego Teamu .
Każdorazowo gdy gracz wystartuje na nowym świecie to w grze tej informacji nie znajdzie , aktualizacja WIKI jest z opóźnieniem , a tak nie dosyć że byłaby pod ręką na FORUM w temacie dedykowanym dla danego świata to jeszcze wypowiedzi powinny być bardziej merytoryczne a nie tylko spam " często bez składu i ładu" .
 

DeletedUser29238

Guest
Zarówno na Forum, jak i na Wiki ustawienia świata są podane na długo przed startem. Na Wiki może to być kilka godzin później, ale zazwyczaj w tym samym dniu. Jeśli potrzebujecie na Wiki więcej informacji, proszę o kontakt.
 

DeletedUser32517

Guest
Na wiki głównym problemem jest to, że tam wiele informacji jest obecnie nie aktualnych.
Sporo zmian i nowości powchodziło po prostu.

PS. Super Cię znowu widzieć misiek :);)
 

dorocia

Zespół Grepolis
Ustawienia danego świata zawsze podawane są w ogłoszeniu anonsującym jego otwarcie.
Co do Wiki - ponieważ ustawienia świata są stałe i nie ulegają zmianom po jego otwarciu nie ma mowy o nieaktualnych informacjach na ten temat.

A tak na marginesie mam do Was prośbę - wyszukajcie przeoczone przez nas nieaktualne informacje zamieszczone na stronach Wiki Grepolis.
Odnalezione nieścisłości możecie zgłaszać w ticketach, a najlepiej w temacie, który zostanie specjalnie w tym celu utworzony na Forum Ogólnym.
Z góry dziękuję za pomoc :)
 

DeletedUser32517

Guest
A tak na marginesie mam do Was prośbę - wyszukajcie przeoczone przez nas nieaktualne informacje zamieszczone na stronach Wiki Grepolis.
Odnalezione nieścisłości możecie zgłaszać w ticketach, a najlepiej w temacie, który zostanie specjalnie w tym celu utworzony na Forum Ogólnym.
Z góry dziękuję za pomoc :)

Dobry pomysł, z pewnością usprawni to aktualizacje :)
 

DeletedUser29757

Guest
Tak, tak, tak
Niby nic, copy-paste w pierwszym poście tematu dla danego świata, a znacznie ułatwi poruszanie po FO. Przynajmniej mi. Niewielkim nakładem pracy forum będzie czytelniejsze. Nie zamiast Ogłoszenia, ale dodatkowo w temacie danego świata, abym gdy mnie najdzie ochota aby poczytać o sytuacji na świecie na którym nie gram, żebym nie musiał zaglądać do ogłoszeń.

Inna sprawa że fajnie by było aby można było sprawdzić ustawienia danego świata w grze, bo obecnie trzeba szukać na FO lub wiki, ale to temat na osobną propozycję.
 
Ustawienia danego świata zawsze podawane są w ogłoszeniu anonsującym jego otwarcie.
Co do Wiki - ponieważ ustawienia świata są stałe i nie ulegają zmianom po jego otwarciu nie ma mowy o nieaktualnych informacjach na ten temat.

A tak na marginesie mam do Was prośbę - wyszukajcie przeoczone przez nas nieaktualne informacje zamieszczone na stronach Wiki Grepolis.
Odnalezione nieścisłości możecie zgłaszać w ticketach, a najlepiej w temacie, który zostanie specjalnie w tym celu utworzony na Forum Ogólnym.
Z góry dziękuję za pomoc :)
A kiedy zrewolucjonizujemy wiki i dodamy coś, czego nawet niemcy nie mają?
 

dorocia

Zespół Grepolis
Propozycja została zaakceptowana i wprowadzona w życie od świata Heliopolis.
Pozostałe aktywne światy zostały uzupełnione o taką informację.
 
Status
Zamknięty.
Do góry