Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

Być może tak jest, być może Lisy faktycznie chcą tu wjechać na kozaka i skończyć sami wszystkich żeby nikt nie mógł podważyć tego jak mocni są. Jednakże dyplomacja to integralna część tej gry, a poprzeczkę powinno się podnosić ale i pamiętać że trzeba ją jeszcze przeskoczyć ;)
No cóż, zobaczymy. GL, HF
Malowanie wszystkiego co się rusza na zielono to nie dyplomacja.
 
Z tym pierwszym i drugim można dyskutować ale fakt, wygrana Lisów pokaże że to oni są hegemonem na polskim grepo

Ale spina
Dawno mnie na grepo nie było chyba z rok i widzę że wielu graczy zmieniło obozy -tak bywa coś się kończy coś innego zaczyna.
Co do bycia hegemonem na polskim grepo jest to nie miarodajne są ekipy które lepiej czują się na światach 1/1/1 inne na starym systemie podboju tego nie da się tak określić
Kolejna sprawa było już kilka sojuszy które odstawały od innych chociażby Legion Ateński pod wodzą Manfreda
Polityka i dyplomacja -kolejny temat ciekawy- pamiętajmy że zawsze każdy ma jakieś tam PoN-y które w jakimś tam stopniu pomagają -nie wierze w coś takiego gramy sami bo często są nieoficjalne porozumienia bez zaznaczania się na zielono -które sporo pomagają

Trochę bez ładu i składu moja wypowiedź ale już taki jestem że piszę a nie przemyślę.
 
Ale spina
Dawno mnie na grepo nie było chyba z rok i widzę że wielu graczy zmieniło obozy -tak bywa coś się kończy coś innego zaczyna.
Co do bycia hegemonem na polskim grepo jest to nie miarodajne są ekipy które lepiej czują się na światach 1/1/1 inne na starym systemie podboju tego nie da się tak określić
Kolejna sprawa było już kilka sojuszy które odstawały od innych chociażby Legion Ateński pod wodzą Manfreda
Polityka i dyplomacja -kolejny temat ciekawy- pamiętajmy że zawsze każdy ma jakieś tam PoN-y które w jakimś tam stopniu pomagają -nie wierze w coś takiego gramy sami bo często są nieoficjalne porozumienia bez zaznaczania się na zielono -które sporo pomagają

Trochę bez ładu i składu moja wypowiedź ale już taki jestem że piszę a nie przemyślę.
Kto zmienił obozy?
 
Ale spina
Dawno mnie na grepo nie było chyba z rok i widzę że wielu graczy zmieniło obozy -tak bywa coś się kończy coś innego zaczyna.
Co do bycia hegemonem na polskim grepo jest to nie miarodajne są ekipy które lepiej czują się na światach 1/1/1 inne na starym systemie podboju tego nie da się tak określić
Kolejna sprawa było już kilka sojuszy które odstawały od innych chociażby Legion Ateński pod wodzą Manfreda
Polityka i dyplomacja -kolejny temat ciekawy- pamiętajmy że zawsze każdy ma jakieś tam PoN-y które w jakimś tam stopniu pomagają -nie wierze w coś takiego gramy sami bo często są nieoficjalne porozumienia bez zaznaczania się na zielono -które sporo pomagają

Trochę bez ładu i składu moja wypowiedź ale już taki jestem że piszę a nie przemyślę.
W kwestii hegemonii to chodzi oczywiście o nowy system bo pewnie pare ekip na starym systemie zlałoby Lisy czy kogokolwiek innego z nowego systemu. Co do prędkości, to tutaj się zgodzę, na 1/1/1( Olous) złotko grało dużą rolę( nie umniejszam tu zwycięstwa liskom) a na takiej 3/4 złotko już aż takiej roli nie gra. Trzeba czekać na rozwój sytuacji, ponieważ zapowiada się bardzo ciekawy serwer :)
 
Do góry