Amisos - rozmowy o świecie i nie tylko.

wleciał jakiś noobek i się chwali, że akurat system przydzielił tak a nie inaczej wyspy dominacyjne xd pochwal się ile wiosek straciłeś :D btw tak w tajemnicy napiszę ci, że wbiłem tu z paroma osobami by pograć w oczekiwaniu na nowy serw a po miechu wszyscy się prosili o pakt itd natomiast twój sojusz miał pełne portki ze strachu i spaktował się z całym serwerem przed nami
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser32834

Guest
wleciał jakiś noobek i się chwali, że akurat system przydzielił tak a nie inaczej wyspy dominacyjne xd pochwal się ile wiosek straciłeś :D btw tak w tajemnicy napiszę ci, że wbiłem tu z paroma osobami by pograć w oczekiwaniu na nowy serw a po miechu wszyscy się prosili o pakt itd natomiast twój sojusz miał pełne portki ze strachu i spaktował się z całym serwerem przed nami
Straciłem aż 1 miasto, którego nawet nie broniłem ;P
Co do paktów to powstały przed wasza rozgrywka tutaj;)
Pochwał się jak u Was wyglada strata miast, bo widze ze po rozpoczęciu dominacji to nie nadążacie nawet odbić czegokolwiek ;)
Chłopcze w grepo siedze od alfy także noobem nazywaj siebie i twoja ferajnę
 

DeletedUser32834

Guest
klękajcie wszyscy, bo kapitanslimak wygrał po raz pierwszy serwer grając od 2010 xd

beka xd było nie wychodzić spod tego kamienia pod którym siedziałeś
Ty uważasz, ze to konto mam od początku? Tylko na tym forum potraficie pluć jadem, zamiast po prostu z honorem zakończyć świat. Bez odbioru gwiazdeczko
 
Do góry