Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

a ja tam bym się cieszyła z takiego PW z mitów przy takim murku i bunkrze i jeszcze bym sobie bonus odpaliła, a co :) Zostałoby przerobione PW na sloty na nowe miasta :D Jak coś, ja tu tylko obserwuje ^^ I podziwiam z boku, kto tym razem walczy o wygraną na świecie
 
Naprawdę wolelibyście grać z osobą, która się boi wysłać paczkę mitów, bo nie ma pewności, czy murek padnie?
Mity czasami padają na murkach. Trudno.
Pytanie raczej brzmi na ile opłacalne było próbować podbić to miasta pogroma :p.
Wiadomo, czasem się trzeba bawić i rozwalać bunkry, ale nie wiem czy to ten etap serwera i czy teraz nie lepiej bardziej rozsądnie korzystać z woja.
 
Em z tego co wiem to zależy... XD raczej jak pełna paczka mitów wleci na taki mocny bunkier z murkiem 25/26 to ten, kto broni miasto zazwyczaj jest na plusie z PW. Jeszcze jak odpali zmysły, czy to co przypadkiem dostałam teraz jako bonus, to też PW mu leci większe :)
 
Em z tego co wiem to zależy... XD raczej jak pełna paczka mitów wleci na taki mocny bunkier z murkiem 25/26 to ten, kto broni miasto zazwyczaj jest na plusie z PW. Jeszcze jak odpali zmysły, czy to co przypadkiem dostałam teraz jako bonus, to też PW mu leci większe :)
ale tam były pokazane konkretnee liczby paka mitów ubijała po 500 ludków no to mamy 3000:500 powiedzmy więc gdzie tu sens
 
ale tam były pokazane konkretnee liczby paka mitów ubijała po 500 ludków no to mamy 3000:500 powiedzmy więc gdzie tu sens

Czyli zdaje się wychodzi na moje, że ja jako broniący miasto cieszyłabym się, że ktoś tak traci paczkę mityków na moim mieście i ja za to zyskuje zdecydowanie więcej PW i ewentualnie inni którzy ze mną bronią daną wioskę :) Przecież to właśnie napisałam ^^ Dlatego popieram to co wyżej napisano, że czasem przydałoby się rozważyć czy warto tracić tyle mityków, dając wrogowi zdecydowanie więcej PW, by zdobyć 1 wioskę :D
 
Czyli zdaje się wychodzi na moje, że ja jako broniący miasto cieszyłabym się, że ktoś tak traci paczkę mityków na moim mieście i ja za to zyskuje zdecydowanie więcej PW i ewentualnie inni którzy ze mną bronią daną wioskę :) Przecież to właśnie napisałam ^^ Dlatego popieram to co wyżej napisano, że czasem przydałoby się rozważyć czy warto tracić tyle mityków, dając wrogowi zdecydowanie więcej PW, by zdobyć 1 wioskę :D
to dobrze ze ci o broniącego chodzi , bo w pierwszej chwili myślałem że o atakującego xDDDDDDD
 
Czyli zdaje się wychodzi na moje, że ja jako broniący miasto cieszyłabym się, że ktoś tak traci paczkę mityków na moim mieście i ja za to zyskuje zdecydowanie więcej PW i ewentualnie inni którzy ze mną bronią daną wioskę :) Przecież to właśnie napisałam ^^ Dlatego popieram to co wyżej napisano, że czasem przydałoby się rozważyć czy warto tracić tyle mityków, dając wrogowi zdecydowanie więcej PW, by zdobyć 1 wioskę :D
Szczególnie jak ta wioska nie padnie :p
 
Jedna akcja
Roznica jest leciec na mur 0 i rozplaszczasz sie na zlotym murku, a leciec 20 pakami mita na bunkier.
Z całym szacunkiem różnica żadna. I w jednym i drugim przypadku efekt jest ten sam. Brak PW, paka rozbita i kpina na FO jakby to kogoś ruszało. Czytam te wypociny z ost akcji i płacze ze śmiechu to lepsze niż kabaret. Dzięki za rozrywkę chłopaki.
 
Jedna akcja

Z całym szacunkiem różnica żadna. I w jednym i drugim przypadku efekt jest ten sam. Brak PW, paka rozbita i kpina na FO jakby to kogoś ruszało. Czytam te wypociny z ost akcji i płacze ze śmiechu to lepsze niż kabaret. Dzięki za rozrywkę chłopaki.

Oczywiście, że to rożnica i to znaczna.
Szybka akcja w celu przejęcia miasta gdzie nie ma muru, ale się nagle pojawił i małe straty, a zysk oszczędziłby czasu/środków vs "a wyśle se 20 pak mitu na bunkier"
Zacznijmy od podstaw:
Wojsko idzie w kolejności
1.Walce z wyspy
2.Off na łódkach z katami
3.Mit i to głownie asekuracyjnie.
Wszystko na synchro zmieszczone w kilkanaście sekund

Jeśli ślesz te wojska w odpowiedniej kolejności, ale ich ci braknie lub przeciwnik po prostu zadeffował w czas większą ilością to ok.
Zrobiłeś to co trzeba i tak jak trzeba,ale tamci tak samo.Wygrał lepszy.
Ale jeśli ktoś lecąc na aktywnego gracza nie zachowa kolejności,na podstawowe synchro dalej mówi czary mary to potem się pojawiają takie kwiatki.
Tutaj na rapku straż ubita w połowie, a mur 26 MOŻEMY SIĘ TYLKO DOMYŚLAĆ CO SIĘ STAŁO XD
Poza tym pw można przeboleć zawsze jeśli przejmiesz miasto.
Rozbijanie bunkrów rzadko kiedy się opłaca.
 
Oczywiście, że to rożnica i to znaczna.
Szybka akcja w celu przejęcia miasta gdzie nie ma muru, ale się nagle pojawił i małe straty, a zysk oszczędziłby czasu/środków vs "a wyśle se 20 pak mitu na bunkier"
Zacznijmy od podstaw:
Wojsko idzie w kolejności
1.Walce z wyspy
2.Off na łódkach z katami
3.Mit i to głownie asekuracyjnie.
Wszystko na synchro zmieszczone w kilkanaście sekund

Jeśli ślesz te wojska w odpowiedniej kolejności, ale ich ci braknie lub przeciwnik po prostu zadeffował w czas większą ilością to ok.
Zrobiłeś to co trzeba i tak
Dzida przestan mi zlom przesladowac
 
Jedna akcja

Z całym szacunkiem różnica żadna. I w jednym i drugim przypadku efekt jest ten sam. Brak PW, paka rozbita i kpina na FO jakby to kogoś ruszało. Czytam te wypociny z ost akcji i płacze ze śmiechu to lepsze niż kabaret. Dzięki za rozrywkę chłopaki.
W pierwszym wypadku mamy do czynienia z zagraniem nieostrożnym, ryzykownym, ale nie zawsze głupim.
Walenie w bunkier 60k lądu na full dopałach i murku... no cóż, nie licząc cudów lub etapu, gdzie można pozwolić na zabawę(bo serwer jest raczej rozstrzygnięty) to mądre to nigdy nie jest.

OsZczepCS Dzida przestań mi kwestię kraść :v.
 
Do góry