Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

A ja się pytam jak taki ułożony i wszechmocny sojusz Lisów mógł stracić miasto na całej swojej wyspie?

Pawle, już Ci spieszę z odpowiedzią ....
W obawie przed kolejną porażką sojusze koalicji porzucając własne ambicje i chęć zagrania odważnego świata musiały się połączyć, aby pokonać jeden sojusz.

LISY + GORYLE
contra
SIGMA BROSS + CośTamPoklikamy + Armageddon + Za chwilę ... + Leśne Dziki + ***Piraci Barbossy*** + SIGMA BROSS II + Martwa Cisza
164 graczy przeciwko 512

Biorąc pod uwagę dotychczasową grę to myślę że opinia o Lisach jest podtrzymana. I nie mam zamiaru tłumaczyć się z utraconej wioski. Już tuzy tej gry na poprzednich światach pisały, że brak proporcjonalności pomiędzy sojuszami jest po prostu słabe. I tutaj do tego doszło. Strach przed kolejną porażką zrzucił mgłę na oczy własnych ambicji. Bo pokonanie Lisów w obecnym układzie chyba nie uważasz za ambitne?
 
Nie rozumiem zaskoczenia. ZC/CSW nigdy nie szanuje swojego słowa(pamiętam do dziś, jak bezczelnie na lapitosie twierdzili na FO, że nie byli umówieni przed startem serwera XD) i zawsze gra tak samo(a przynajmniej od cytery, wcześniej to nie wiem jak to wyglądało).
Pakt z 3/4 świata, żeby pachołki od defa były, kilka wysp frontowych i radość jacy to oni silni, najlepsi na grepo, bo raz na jakiś czas się gdzieś wbiją(no chyba, że nie wyjdzie, to wtedy "to wcale nie my byliśmy", nie ważne że 95% składu i rada jest identyczna xD).

Niemniej mnie to w sumie bardzo cieszy. Przynajmniej dzięki temu, zawsze będzie z kogo się na tym grepo pośmiać.
 
Ostatnia edycja:
Nie rozumiem zaskoczenie. ZC/CSW nigdy nie szanuje swojego słowa(pamiętam do dziś, jak bezczelnie na lapitosie twierdzili na FO, że nie byli umówieni przed startem serwera XD) i zawsze gra tak samo(a przynajmniej od cytery, wcześniej to nie wiem jak to wyglądało).
Pakt z 3/4 świata, żeby pachołki od defa były, kilka wysp frontowych i radość jacy to oni silni, najlepsi na grepo, bo raz na jakiś czas się gdzieś wbiją(no chyba, że nie wyjdzie, to wtedy "to wcale nie my byliśmy", nie ważne że 95% składu i rada jest identyczna xD).

Niemniej mnie to w sumie bardzo cieszy. Przynajmniej dzięki temu, zawsze będzie z kogo się na tym grepo pośmiać.
i tak się kręci to życie na grepolis
 

DeletedUser21089

Guest
A ja się pytam jak taki ułożony i wszechmocny sojusz Lisów mógł stracić miasto na całej swojej wyspie?
Chyba na tym gra polega.
Zdobywasz - bronisz- tracisz - wybraniasz.
Wiadomo, nie zawsze gracz będzie cały czas online bo są rzeczy ważne i ważniejsze.
Liski jeszcze nie jedną wiochę stracą tak samo jak Sigma i spółka.
Co do Sigmy +... , miałem przyjemność widzieć jak dwóch-trzech graczy topi wasze kolony i offy.
Mam nadzieję że chłopaki wrócą na front i napsują Wam jeszcze krwi.
 
LISY + GORYLE
contra
SIGMA BROSS + CośTamPoklikamy + Armageddon + Za chwilę ... + Leśne Dziki + ***Piraci Barbossy*** + SIGMA BROSS II + Martwa Cisza
164 graczy przeciwko 512

bardzo fajne porównanie....tylko pomijasz parę detali:

1.Koalicja ma dużo więcej graczy niż lisy....ale ilość to nie wszystko ....liczy się też jakość....a patrząc na statystyki np w bobach to tu przewagę mają Lisy (Lisy mają średnio 239k na gracza....Sigma tylko 164k). (+1 dla Lisków)
2. Lisy to jeden sojusz ......koalicja to kilka sojuszy mających różne ekipy, różnych liderów, rady, sposób gry....porównując obie strony to chyba lepiej mają Lisy...Łatwiej tym zarządzać. (znowu +1 dla Lisów)
3 determinacja....no tu niestety nie wiem kto ma przewagę....to wyjdzie dużo później ( nie można uwzględniać tego jak gracze grali kiedyś bo historia pokazuje że nawet najlepsze nicki dają plamę)

podsumowując....nie ma sensu na tą chwile porównywać obie strony i wyciągać jakieś wnioski.....w końcu upłynął zaledwie jeden miesiąc gry na tym świecie

a co do miasta które przejął PawW83N.....nie pierwsze i nie ostatnie tak głupio stracone miasto......i pewnie takie same straty będą po stronie Koalicji.
 
Nie rozumiem zaskoczenia. ZC/CSW nigdy nie szanuje swojego słowa(pamiętam do dziś, jak bezczelnie na lapitosie twierdzili na FO, że nie byli umówieni przed startem serwera XD) i zawsze gra tak samo(a przynajmniej od cytery, wcześniej to nie wiem jak to wyglądało).
Pakt z 3/4 świata, żeby pachołki od defa były, kilka wysp frontowych i radość jacy to oni silni, najlepsi na grepo, bo raz na jakiś czas się gdzieś wbiją(no chyba, że nie wyjdzie, to wtedy "to wcale nie my byliśmy", nie ważne że 95% składu i rada jest identyczna xD).

Niemniej mnie to w sumie bardzo cieszy. Przynajmniej dzięki temu, zawsze będzie z kogo się na tym grepo pośmiać.

Alpha ...ty naprawdę masz duży uraz do CSW.:eek:
Pomijam to że porównujesz grę na zupełnie różnych światach (no wybacz ale nie ma sensu porównywać tego świata z np Tarasem albo Pegasem)


Bawi mnie twoja hipokryzja....tu na FO jak tylko pojawia się ktoś z CSW to musisz wtrącić swoje trzy groszę....a na grze co chwile zagadujesz do naszych graczy wysyłasz zapki do swojego sojuszu........ale w sumie to ty powiedziałeś że 98% społeczności na grepo to hipokryci....tam myśle że nie bierzesz tego poglądu z obserwacji innych....w końcu czasami zaglądasz w lustro prawda;)

ps.
kiedy dostanę znowu zapkę do karkówki?
może przyjmę
 
Siemano,
chciałem serdecznie pozdrowić graczy co obrali mnie dziś za łatwy cel a koniec końców nabili mi 80k pw pod moja nieobecnosc i nie osiągneli nic.
Jak na moje dalej macie wiele zaległości organizacyjnych ale to za pewne przez dryntwą bande dowodzącą...
Z mojej strony chciał bym wam życzyc powodzenie w kolejnych najazdach i może troszke bardziej udanych akcji jako że jest was kupa graczy z potencjałem a jak narazie tarcie chrzanu na Aplhy grilla, to jedyne co bym wam powierzył.

Pozdro&Poćwicz


Ave Libijczyk
tsa. Dziękujemy za darmową wiochę.
 
Siemano,
chciałem serdecznie pozdrowić graczy co obrali mnie dziś za łatwy cel a koniec końców nabili mi 80k pw pod moja nieobecnosc i nie osiągneli nic.
Jak na moje dalej macie wiele zaległości organizacyjnych ale to za pewne przez dryntwą bande dowodzącą...
Z mojej strony chciał bym wam życzyc powodzenie w kolejnych najazdach i może troszke bardziej udanych akcji jako że jest was kupa graczy z potencjałem a jak narazie tarcie chrzanu na Aplhy grilla, to jedyne co bym wam powierzył.

Pozdro&Poćwicz


Ave Libijczyk
[*]

Gracz sch6408 z sojuszu SIGMA BROSS podbił miasto 03.Rudy Lis należące do gracza Libya1906. dzisiaj o godz. 16:29
 
Biorąc pod uwagę dotychczasową grę to myślę że opinia o Lisach jest podtrzymana. I nie mam zamiaru tłumaczyć się z utraconej wioski. Już tuzy tej gry na poprzednich światach pisały, że brak proporcjonalności pomiędzy sojuszami jest po prostu słabe. I tutaj do tego doszło. Strach przed kolejną porażką zrzucił mgłę na oczy własnych ambicji. Bo pokonanie Lisów w obecnym układzie chyba nie uważasz za ambitne?
A ten znowu odleciał. Teleporadę sugeruję - mamy w sojuszu Terapeutę.
 
Alpha ...ty naprawdę masz duży uraz do CSW.:eek:
Pomijam to że porównujesz grę na zupełnie różnych światach (no wybacz ale nie ma sensu porównywać tego świata z np Tarasem albo Pegasem)


Bawi mnie twoja hipokryzja....tu na FO jak tylko pojawia się ktoś z CSW to musisz wtrącić swoje trzy groszę....a na grze co chwile zagadujesz do naszych graczy wysyłasz zapki do swojego sojuszu........ale w sumie to ty powiedziałeś że 98% społeczności na grepo to hipokryci....tam myśle że nie bierzesz tego poglądu z obserwacji innych....w końcu czasami zaglądasz w lustro prawda;)

ps.
kiedy dostanę znowu zapkę do karkówki?
może przyjmę
Tak, to może to być dla ludzi super poważnie traktujących tą grę dziwne, ale potrafię się z tej giereczki pośmiać i zrobić sojek, do którego zapki rozdaje połowie serwera. Tak samo potrafię normalnie rozmawiać z niektórymi ludźmi od Was.
Niemniej to w żaden sposób nie zmienia mojej opinii na temat sojuszy i stylu gry. ,To co pisze na FO, mogę napisać każdej osobie z CSW z którą rozmawiam prywatnie i naprawdę nie wiem gdzie tu hipokryzja.
Hipokryzją to jest wybielanie swoich za wszelką cenę i odwracanie kota ogonem za każdym razem, jak jest dziura w retoryce :p.
 
Do góry