Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

Co do dyskusji o możliwe pakty stworzone przez Lisy to pierwsze słyszę że mielibyśmy wchodzić z AF. A chyba obok DEIF jestem najlepiej zorientowany w sytuacji. Propozycję wspólnej gry złożyłem tylko jednej osobie, która ostatecznie nie przyjęła jej i tyle w temacie. I na pewno to nie była AF. Nie wiem po co wywoływany jest temat którego nie było.
Nie wiem o czym rozmawiacie na radzie lisów, wiem tylko o co byłem pytany kilkukrotnie i o tym napisałem. Piszesz, że tematu nie było - mam wstawiać ss privów? Przeczytaj co napisałem po waszym zaprzeczeniu, jeśli to ferment siany przez randoma to sorry, ale z drugiej strony jak mam to zweryfikować? Zaprzeczałem jak do mnie pisali, nadal zaprzeczam i uważam, że problemem nie jest to, że napisałem o wiadomościach które otrzymywałem a w graczach, którzy te bzdury wypisywali. Podsumowując, nie wiem kto od was opowiadał bajki ale z racji tego, że to tak narosło po moim wejściu wyjaśnimy temat i się z Tobą skontaktuję :)

Mam nadzieję, że skoro tam dowodzisz wyciągniesz konsekwencję wobec gracza/graczy którzy wypisywali bzdury przed startem serwera po wyjaśnieniu sprawy i udowodnisz, że mam o was błędną opinię jako sojuszu. Jeśli to "moi" gracze coś naściemniali, ja to zrobię :) Buziaki.
 
Pamiętaj, abyś urlop szanował bo się jeszcze Ci przyda i uprzedź kolegów z soja, że jak bęcki to u Ciebie tak zawsze
Proteza ci się zacięła na słowie urlop i niczego innego nie potrafisz wycedzić? W sumie wiele osób co czytało te twoje monologi to miało wrażenie, że to jakiś 70-latek pisał.
Posłuchajmy może jak to z Aferą mieliście wchodzić na ten serwer ramię w ramię:) Królik ciekawe rzeczy opowiada:D
Z Ferdasem też mieliście wchodzić? :eek: Toż to chcieliście wielką masówkę stworzyć...ale byś kozaczył...najlepszy dyplomata na grepo co najlepsze ekipy ściągnął na serwer o_Oo_OA jednak coś nie pykło. Macie świetny PR - wiele osób tutaj wpadło by bić się z najlepszą ekipą na świecie;) Tak..ten PR i "nieposzlakowana opinia" zrobiły swoje:) Potraficie motywować...:D
 
Coraz nudniejszy się Adaś robisz, wcześniej chociaż kapucynką czy innym gorylem zarzuciłeś, a teraz?
Przynudzanie starego, sztywnego kawalera.
Popracuj nad sobą.
 
Proteza ci się zacięła na słowie urlop i niczego innego nie potrafisz wycedzić? W sumie wiele osób co czytało te twoje monologi to miało wrażenie, że to jakiś 70-latek pisał.
Nie wiem Adasiu, ale na tym forum tego świata o dziwo jest wiele mądrych wypowiedzi i nie ma chamstwa. Jedyną osobą która ma pianę na ustach jesteś Ty Adasiu. Ja wielkiej masówki nie stworzyłem i nie chciałem robić. Za to Tobie się udało. Jesteś częścią nie masówki a molocha. Adaś "Urlop" Koichiro - to nawet ładnie brzmi :D Tak po japońsku. I będę tego używał bo w grze 1:1 zawsze strach blady padał. Teraz w otoczeniu 500 graczy możesz pokazać jakim wielkim wodzem jesteś. Jeśli już wywołałeś temat to potwierdzam, jedyną osobą której złożyłem propozycję wspólnej gry był Ponury69 i nikt więcej. Każdy twierdzący inaczej po prostu kłamie. Chciałem aby świat był w miarę wyrównany. Przecież Wasze ekipy to też silne zespoły, chyba że nie wierzysz w swoich ludzi? Ale jak ktoś tu wcześniej napisał, gramy dalej, nikt nie płacze i nie narzeka. Raz w lewo raz w prawo, takie jest grepo.
 
Hej lisy dajcie następnym razem więcej deffa bo PW dla nas wszysrkich nie starcza :(

Gracz zakarczemny z sojuszu SIGMA BROSS podbił miasto 13-45 należące do gracza darko33. dzisiaj o godz. 22:01

Ps wie. Że kolejna skałka ale i tak broniona ;)

A tak serio to gratki dla darko za fajną obronę i kliny. Oby więcej takich akcji się pojawiało po obu stronach. Wszystkim miłego wieczoru życzę :)
 
Hej lisy dajcie następnym razem więcej deffa bo PW dla nas wszysrkich nie starcza :(

Gracz zakarczemny z sojuszu SIGMA BROSS podbił miasto 13-45 należące do gracza darko33. dzisiaj o godz. 22:01

Ps wie. Że kolejna skałka ale i tak broniona ;)

A tak serio to gratki dla darko za fajną obronę i kliny. Oby więcej takich akcji się pojawiało po obu stronach. Wszystkim miłego wieczoru życzę :)
darko ma ciekawszy świat do dogrania niż jakiś lamerski nowy
 
Do góry