Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

DeletedUser32561

Guest
leży i pachnie
smiley-emoticons-lol.gif
COCO SZANEL
 

DeletedUser33478

Guest
w sumie tez chcialbym nereidy, jak cos to priv kochani i sie dogadamy
 

DeletedUser6237

Guest
Może i offa sciagneliscie ale po pierwszym złotniku tego serwera się nie spodziewałem że można mu w nocy wbić do miasta i zjechać murek razem z defem :)
 

DeletedUser6237

Guest
A ja bym chciał żeby mnie bił, może by się postarał bardziej niż jego koledzy z sojuszu co ostatnio całego offa na mnie utopili i nawet buntu nie wbili :D no i fajny bonus dostalem za męczenie hochola przez pół nocy hehereceived_258851849445336.jpeg
 

DeletedUser6237

Guest
No przecież za całej mojej kadencji miałem tylko 3 :)

Tak się śmialiscie wcześniej że my się topiliśmy a tu takie top kek. received_423272516040510.jpegreceived_986116585580485.jpegreceived_1540391296312324.jpeg
A ostatnie moje ulubione :) 2 gniewy +łezka w 3 sekundy :)

Ale co tam grajcie na tych swoich botach i pompujcie dalej te swoje i tak nadmuchane już ego :) ja mogę dalej z telefonu cisnąć i się z Was tylko śmiać hehe
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser6237

Guest
Kolego jak wbijecie bunt to będę miał większą motywację :) póki co to 2 tygodnie temu była tu burza że lataliśmy po bunkrach, jak to pogrom napisał 500 golda i odrobione xd a już po evencie a 2ch graczy utopiło się w 70% na moim defie :)
 

DeletedUser6237

Guest
I gdzie to topienie
Przepraszam wielcy znawcy gry. Wyraziłem się źle. Topienie to to nie jest, to jest po prostu nieumiejętność wbicia buntu :)
To już jak przy tym jesteśmy to chyba tych naszych walców które wjeżdżały w wasze bunkry nie można też nazwać topieniem :) ja tam się dobrze bawiłem jak 3-4 paczki mant wysyłałem w ciągu 1 dnia :) 500 golda i odrobione :)
 
Do góry