Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

DeletedUser32561

Guest
Nic o tym nie wiem ja tylko "LEŻE I PACHNE"

ps nie myl pampersów z zabawkami elektrycznymi
 

DeletedUser6237

Guest
Nick plagiat? Xd
Czlowieku święta za miesiąc a Ty juz jakbyś z choinki się urwał xd
 

DeletedUser30234

Guest
No przecież za całej mojej kadencji miałem tylko 3 :)

Tak się śmialiscie wcześniej że my się topiliśmy a tu takie top kek. View attachment 13549View attachment 13550View attachment 13551
A ostatnie moje ulubione :) 2 gniewy +łezka w 3 sekundy :)

Ale co tam grajcie na tych swoich botach i pompujcie dalej te swoje i tak nadmuchane już ego :) ja mogę dalej z telefonu cisnąć i się z Was tylko śmiać hehe


Gratulacje. Jesteś super! Tak trzymaj ;)

Mazur1519 kiedy nerki? :D
 

DeletedUser6237

Guest
Cofnij się 2 strony na tym forum do tyłu i jeszcze raz przeczytaj za co dostałem bonus :) bo widzę że dalej tyle lat na forum a nie nauczyłeś się czytać jak należy
 

DeletedUser6237

Guest
Na cudzych, nie zmienil Ci się poziom :) mogliby specjalna range dla Ciebie zrobić :)
 

DeletedUser6237

Guest
Kolejnym razem wezmę nick alphahydranoid2 i spróbuje się zniżyć do twojego poziomu. Chociaż nie wiem czy nie miałbym problemu z kręgosłupem od ciągłego klękania xd
 
Tylko nie zapomnij wtedy też wziąć sobie jedną frontówke i kozaczyć, że kilka ataków wybroniłeś i buntu nie masz. Dobry alfa musi się na forum pochwalić xD.
 

DeletedUser6237

Guest
O wow :D no nie, będę się wpychał na front każda możliwą wioską :D Ty to jednak pro grajek jesteś, szacun. Poza tym chciałem ta wioskę bo Teodorusa dziwnym trafem atakowali, a mnie nie widzą xd
 
Do góry