Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

Gamir Zresztą piszesz mi, że "czepianie ZC/CSW jest żałosne". A zastanawiałeś się kiedyś jak można nazwać sojusz, który zawsze wchodzi albo na łatwe światy, albo buduje sobie sytuacje z 3/4 świata na zielono, a potem ciągle kozaczy na forum i rozpowiada wszystkim, jacy to oni "najlepsi są"? I jeszcze przekręca fakty, twierdząc, że "wygraliśmy każdy serwer co graliśmy" zapominając o światach, gdzie zagrali całym swoim składem, ale po prostu pod inną nazwą?
Albo jak określić sytuacje w której 90% frontu trzyma sigma i cośki(które zaskakują całkiem porządną obroną), a na forum najbardziej grzmi sojek, schowany za tamtymi dwoma, okopany na m54 i mogący sobie pozwolić na najmocniejszą obstawę tego mini frontu(zresztą i tak dzieląc go z armagedonami, bo jednak linia 5 wysp to za dużo dla nich samych)?

Kurde tak mocno popieram... Całe to Wasze przekomarzanie się, kto tu jest lepszy, nie lepszy, czy porównywanie ekipy, która ma ludzi zdecydowanie więcej i mówienie tym samym, że dzięki temu się jest niby lepszym... kurde taaaak mocno słabe... Przydałby sie kiedyś świat bez paktów. Gdzie każdy walczy z każdym... Ciekawe, która ekipa wtedy i w jakim składzie najszybciej by odpadła...
 
No ale przecież to logiczne że jak chce się zrobić walec który będzie się przejeżdżał po światach złożony z teoretycznie najmocniejszych graczy to wiadomo że będą na nie budowane mniej mocne ale liczniejsze grupy , tak jest aktualnie co świat i to już się nie zmieni
Elo
 
Dawno tu dymów nie było :)

Dobra, że mnie już nie biją to co nieco trzeba powiedzieć. Na serwerze miały liczne akcje w ostatni weekend. Jako osoba grająca na froncie (nie mylcie mnie z offowcami, ja tylko domki stawiam <3) mogłem doświadczyć licznych z nich.

Jestem pod wrażeniem każdego sojuszu. Zarówno lisy jak i koalicja zrobiły świetną robotę. Nie ma się tutaj nad niczym specjalnie rozwodzić. Jeśli chodzi o pw to lisy i koalicja wyszły podobnie. Jeśli chodzi o miasta to mam wrażenie, że koalicja zabrała ich więcej.

Więc gratki dla lisów za fajną akcję, dla offowców z koalicji za świetną robotę i wielkie pokłony dla deffowców, bez których nie byłoby nas tutaj :)

Miłego dnia wszystkim :D
 
wystarczy odpalić serwer w wersji 1.0 bez złota, wtedy się okaże kto potrafi grać a kto nie:p co do paktów nawet jak je wyłączą to będą sobie ustalać poza grą kto z kim gra
Jakby inno sie zgodziło na serwer bez golda, to by dawali tam specjalne, przecenione(i ogólnie lepsze jakościowo) pakieciki z fajnymi bonusami i to 3x częściej niż na innych światach. Mam 90% pewności xD.
 
Do góry