Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

nie no królik ale co ty za głupoty gadasz teraz... xD kto tu sie kreuje na super hiper topke? LISY? xD nie no wez sobie przewin te 130 stron i jeszcze raz poczytaj ze zrozumieniem xD

BTW. wsrod nas narazie jest tylko jeden soj ktory kreował sie na ultra topke i to aferka jc xD
nawet nie komentuję, rozmawialiśmy o tym na dc parę dni temu i mówiłeś co innego Pszemko : )


no i was królik podsumował... sorry yavus Ponury69 zyga7777 i neon3 jesteście nooby i tyle
ale po co mącisz, jestem pewien że nikt z wyżej wymienionych nie poczuł się urażony, oni chyba zrozumieli sens tego co napisałem w przeciwieństwie do ciebie :)
 
ale sigma nie zakłamuje rzeczywistości kreując się na na najlepszą polską ekipę a lisy tak, jednocześnie wypominając że grają na kilka sojuszy i dlatego dostają na dziurę. Próbujecie tu od początku świata coś udowodnić, nie wiem po co ale chcecie zrobić z siebie elitarny sojusz, mając 150 osób i mix graczy z kilku/kilkunastu ekip z innych światów, co wg mnie jest zaprzeczeniem tego do czego dążycie.
I tyle, skupcie się na grze i pokażcie że zasługujecie na miano którym sami się nazwaliście bo przewaga 3:1 kiedy mowa o 500 noobach i 150 prosach to żadna przewaga. no chyba że nie jesteście tak potężni jak tu pisaliście przez 130 stron.

w każdym razie ciekawie się to obserwuje mając znajomych po obu stronach konfliktu i gdzieś tam mam nadzieję, że jeszcze pokażecie skąd się wzięło przekonanie o waszej wielkości i udowodnicie, że macie rację :)
150-1 ja noobek
 
dzisiaj nikt już nie pamięta na czym polegała dokładnie wersja 1.0, każdy tylko wymienia brak skracania jednostek za złoto
a tam był brak pw za wsparcia ( wszystko zwijał właściciel miasta lub okupujący ), farmienie rolniczych wojem ( jeżeli miasto ogni było jedynym miastem gracza na wyspie to oprócz ogni musiał mieć setkę koni do farmienia ), brak rezerwacji systemoych, niemożność zapraszania na określone miejsce z linku i wiele wiele innych beznadziejnych rzeczy, których nie ma w wersjiach 2.xx
a złotnicy i tak byli, było skracanie budynków o 50% za golda ( wielokrotne ), igrzyska za golda
 
Do góry