Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

hihi hihi -napisałam trochę i tylko trochę - maltańczyk( fajny słodziak ale drze się jak opętany - szczególnie w nocy - stanie mi nad uchem i serenady tworzy hihi)
ps. też biały i puchaty - nic tylko widać czarne oczka i nos czarny -( jak u tego na zdjęciu ) a jak uszy zarzuci do tyłu - hahaha magik - to wygląda trochę podobne

Trochę inna budowa głowy :p Ja mam takie zwierzątko ;3 Teraz już ciutkę starsze.
lisekchytrusekGwizdek.jpg
 
Trochę inna budowa głowy :p Ja mam takie zwierzątko ;3 Teraz już ciutkę starsze.
View attachment 13657
słodki :) wręcz cudo ^^
ps. to fakt - czasami tu i nich też kwestia jak się u fryzjera ustali profil strzyżenia :)
co do mojego - nawiązując do grepo - bo to temat związany z dyskusją o świecie
w bonusie działa lepiej niż apka hahaha- na razie się szkoli by by reagować na apkę - ale ech... ciężko mu to idzie :p
 
słodki :) wręcz cudo ^^
ps. to fakt - czasami tu i nich też kwestia jak się u fryzjera ustali profil strzyżenia :)
co do mojego - nawiązując do grepo - bo to temat związany z dyskusją o świecie
w bonusie działa lepiej niż apka hahaha- na razie się szkoli by by reagować na apkę - ale ech... ciężko mu to idzie :p

Hehe dzięki, sama jestem z Gwiazdeczki, aka Gwizdka bardzo dumna. :p
I fakt koniec spamu... - hm u mnie apka działała idealnie... Zresztą chyba pamiętasz :D a ja sama mam teraz małe budziki, lepsze niż aplikacja, więc rozumiem.
 

DeletedUser35664

Guest
Witam ponownie
:scary:
 
Do góry