Tegea - rozmowy o świecie i nie tylko.

dorocia

Zespół Grepolis
Uprzedzam, że cytowanie rozmów z pracownikami supportu bez ich zgody jest złamaniem nie tylko zasad obowiązujących w grze.
Pani Dorotko jeśli support da Pani zgodę to pogada Pani ze mną na pw? Zaznaczam ze nie samym grepo człowiek żyje ;). A ja jestem gentelem wysokiej jakości. ;)

Mam zasadę, że nie rozmawiam z Graczami na privie, może się Pan ze mną skontaktować poprzez system ticketów.
 
Czerwoni okazali sie silniejsi od koalicji sparta wilki shadow :(
Wygraja trzeba im pogratulować i przyznac sie do porazki
Lepsi są w byciu nieaktywnymi na tyle sojuszy co mają to na pewno są numer jeden tak samo będąc ludźmi bez honoru XDD. Niby my tacy słabi a polecieli do supportu na skargę bidulki. Gorące pozdrowienia środkowym palcem dla całej czerwonej koalicji wliczając w to niektóre osoby z supportu które im pomagały xd
 
Mam zasadę, że nie rozmawiam z Graczami na privie, może się Pan ze mną skontaktować poprzez system ticketów.

Zaintrygowała mnie Pani bardzo. Taka niedostepnośc jest fajna ;) Czasem warto ;)
 
Ostatnia edycja:
Dlaczego mój post został usunięty? Ponownie pytam Panią Dorocię. Dlaczego jest Pani na świecie Dion i obsługuje Pani ten świat? To że nie rośnie pkt nie znaczy że nie ingeruje pani w grę? Może rzuca Pani wesela? Może dogaduje się z ludźmi na pw?
 
Czy ty zdajesz sobie sprawę co piszesz? Proszę Cię, obserwuje Cię od początku. Nie powinieneś mieć nigdzie prawa głosu. Jeśli chcesz zapewnie Ci to wszędzie gdzie się pojawisz.
 
Od początku serwa robiliście jakieś krzywe akcje, donoszenie na każdym kroku, krety..
podbieranie graczy, celowe przedłużanie cudów a potem jeszcze się domagacie koronek jeśli nam przestaniecie przeszkadzac. i wy gadacie cos o honorze? dostaliscie po dupci to teraz placz; banujo nas, bijo nas, aj waj
wgl nie szanujecie ludzi ani swoich ani wroga (marcinku zapomniales juz jak cie potraktowali i jak chciales do nas przejsc?)
zgraja kukoldow tańczących w okol tej powalonej srili13
kończcie tą farse
 
Do góry