Tegea - rozmowy o świecie i nie tylko.

Z tego co mnie słuchy doszły i po przeczytaniu częściowo usuniętej dyskusji to bohaterskim i nieustraszonym pancernym/kolorkom/presji, nie starczyła absolutna przewaga na każdym możliwym polu i zdecydowała się jeszcze zesłać 15 osób z rady sparty na wakacje, żeby mieć pewność, że cudaki wygrają.
I zapewne teraz będą się przechwalać, jakimi to wspaniałymi graczami i wielkimi koxami są, że wygrali niezwykle trudny i wymagający serwer xD.
 
O ile wiem, to cudy wystartowały nocą po uprzednim wbiciu 2kk pkt w 1h przez 4 pancernych (bo sparta przedłużała cudaki, to trzeba było jakimś jajem wystartować cuda). Wydaje mi się, że te bany i tak niczego nie zmieniły, straaaasznie ciężko byłoby sparcie wyprzedzić w cudach, kiedy mają 2 razy mniej miast (przez co też słabsze morale, umiejscowienie itd itd).

Ten świat był fajny przez pierwsze parę miesięcy, kiedy rzeczywiście były wyrównane szanse, potem to nie wiem jakich graczy musiałaby mieć sparta, żeby wygrać ten serwer
 
Skąd takie wnioski alpha?
Dlaczego w ogole wrzucasz wszystkich do jednego worka? To, ze 'pracownik biura podrozy' jest po stronie koalicji Pancernych, to nie ulega watpliwosci - ale to nie znaczy, ze kazdy z nas by zrobil to samo, co ten jeden delikwent.

Daj znac, jak juz zobaczysz, ze ktos z nas sie przechwala, ze jest 'koxem' bo wygral Tegea - wtedy posmiejemy sie z niego razem, ale poki co moze tak sie nie zapedzaj z ta szydera co?:)
 
Świat był rozstrzygnięty już od dawna, a w momencie startu cudów to szanse na wygranie przez sparte wynosiły nie wiem 1%, jak nie mniej i dlatego kompletnie nie rozumiem po co się było zniżać do takiej akcji i smród po sobie zostawiać.
Dla mnie po takiej akcji, zwycięstwo całkiem by smak straciło, wręcz obojętne by się stało.
 
Ostatnia edycja:
Dla mnie i uwierz wielu z nas tez jest to niezrozumiale alpha, ale nie mozna oceniac wszystkich osob z koalicji przez pryzmat tego, co zrobila ta jedna osoba, a wysluchiwanie niektorych wrecz abstrakcyjnych tekstow Spartan na pewno dla wielu jest krzywdzace, zwlaszcza tych, ktorzy nie mieli w ogole pojecia o istnieniu jakiegos linka ;) Rozumiem Wasza (Spartanie) zlosc, ale nakrecanie dramy juz nic nie da. Cala ta sytuacja nie tylko dla Was jest irytujaca, ale i dla nas jest to niekomfortowe - bo jak slusznie alpha zaznaczyl - niektorym osobom ta ewentualna wygrana moze juz tak dobrze nie smakowac, ale no.. stalo sie .

Czy sie znajda 'tacy'.. no wiesz, duza koalicja, duzo ludzi.. roznych.. nie sposob odpowiadac za zachowanie niektorych graczy ;p
 
Jeśli Sparta uwczesna loza stosowała brudne taktyki to nic ich nie tłumaczy. Ale jeśli wy jako antykoalicja do tego uważaliście to za złe to powinniście pokazać że tego nie popieracie jakiś brudnych zagrywek. A nie iść zasada skoro oni tak to my im tym samym. Bo się tylko znizyliscie do ich poziomu. A mogliście pięknie bez incydentów wygrać.
W każdym bądź razie ten świat pokazał jak gra zeszła na niski poziom i jaka teraz jest społeczność. Kiedyś się przy grepo pilo herbatkę dziś środki uspokajające. Szkoda ze tak to wygląda.
Gratulacje dla czerwonych bo my już cudakow raczej nie nadrobimy.
Pozdrawiam
 
Do góry