Czy chcesz, aby zostal zorganizowany konkurs na Gracza Roku 2021?

  • tak

    Głosy: 50 83,3%
  • nie

    Głosy: 4 6,7%
  • obojetnie

    Głosy: 6 10,0%

  • W sumie głosujących
    60
Status
Zamknięty.
Kruger powinien dostać możliwość organizowania co miesiąc konkursów na forum bo jest jedną z barwniejszych i sympatyczniejszych osób w naszej patologicznotoksycznej społeczności której się realnie chce w okresie trzeźwości coś tu dla niej zrobić.
 
Oczywiście,że najlepszy były format taki jak 5/6 lat temu.Wszystko jest w Archiwum Konkursów.
Były wybory na najlepszego gracza,maskotkę,spamera itd.
Podejrzewam, że coroczne konkursy odpuszczono przez brak osoby chętnej do zajmowania się nimi, ale poświęcenie tygodnia w skali roku to chyba nie jest dużo czasu.Chętnie bym pomógł, ale niestety mój ciety język nie pozwala na jakiekolwiek stanowisko moderatora na tym forum xd
 
Chyba to jak kto głosuje, to jego własne sumienie i subiektywna ocena (zawsze). Ja tam rok temu (kiedy według regulaminu mogłam oddać głos) oddałam głos osobom, które znałam i które według mnie zwyczajnie w świecie dobrze grają.

Ciężko oddawać głos na kogoś, kogo się w ogóle nie zna, a więc i nie ma się pojęcia jak ta osoba gra.

A co do pisania z czerwonymi to chyba też zależy, jaki jest ten czerwony i jak się potoczy rozmowa, bo nawet z czerwonym idzie porozmawiać tak o, bez spin.
 
organizować konkurs po to by znajomek dostał rangę xD Oszczep dobrze napisał, bo wszystko da się sztucznie nabić. Jeszcze kiedyś ranking wojowników o czymś świadczył, teraz jedynie pokazuje kto złomuje a kto nie. Co do zarzutu, że skillowy gracz nie musi być najlepszy to i tak i nie. Jeśli taki gracz gra w małym sojuszu to inni go nie zobaczą a więc otrzymałby mniej głosów jak ktoś kto gra w wielkim sojuszu. Rozwiązania na to nie ma i nie będzie. Nie będzie nic sprawiedliwe co zależy od innych osób, bo wygra popularność i to ilu ma się "kolegów".
 
Status
Zamknięty.
Do góry