Gracz Roku 2021 - Ogłoszenie i Typowanie kandydatów

Status
Zamknięty.

Sapcio

Zespół Grepolis
forum_2020.png

Powraca konkurs na Gracza Roku, który ma na celu wyłonienie jednej osoby ze wszystkich światów, która wyróżniła się swoją postawą i stała się wzorem do naśladowania.


Etapy:
I ETAP
- Typowanie kandydatów - 09.01.2022 - 14.01.2022 godzina 23:59
II ETAP
- Czas weryfikacji - 15.01.2022 - 16.01.2022
III ETAP
- Głosowanie na kandydatów - 17.01.2022 - 24.01.2022 godzina 23:59
IV ETAP -
Czas weryfikacji - 23.01.2022 - 26.01.2022
IV ETAP
- Ogłoszenie wyników - 27.01.2022-28.01.2022


gracz%20roku%202016%20regulamin.png

1. W konkursie obowiązuje Regulamin Forum oraz Ogólny Regulamin Konkursów.
2. W zabawie może brać udział każdy gracz, spełniający jej kryteria opisane w zasadach.
3. Jest to konkurs światowy - jeden dla wszystkich światów.
4.
Tworzenie multikont w celu wzięcia udziału w konkursie będzie karane, a takie głosy/typy wycofywane.
5. Do konkursu mogą być zgłaszani gracze ze światów, które były aktywne pomiędzy 1 stycznia 2021, a 31 grudnia 2021, a zostały już zamknięte. Światy aktywne nadal po 31.12.2021 będą brały udział przy ewentualnej kolejnej edycji konkursu.


GR2014_osobatypujaca.png

1. Musi posiadać konto na Forum co najmniej 5 dni, aby móc wytypować Gracza Roku.
2. Typujący musi posiadać konto na danym świecie z co najmniej miesięcznym stażem. Jeśli gracz posiadał konto na danym świecie, a zostało ono usunięte - również może zgłaszać swoich kandydatów.
3. Jeśli typujący nie będzie spełniał jednego bądź obu warunków - jego typ zostanie odrzucony.

GR2014_typy.png

1. Osoba wytypowana na Gracza Roku musi posiadać konto na danym świecie nieprzerwanie z co najmniej trzymiesięcznym stażem, dotyczy to także przekazania konta, jeśli takowe wystąpiło. Jeśli gracz otrzymał konto w wyniku przekazania, to również musi się nim opiekować co najmniej trzy miesięce.
2. Wytypowany gracz musi posiadać konto na Forum. Punkt ten jest niezbędny, ponieważ gracz zgłoszony musi być tego świadomy. Może być to konto świeżo założone na forum gry.

GR2014_typowanie.png

1. Jedna osoba może wytypować dwóch graczy podając przy tym:
a) swój dokładny nick z gry wraz z podaniem świata, gdzie gracz gra
b) dokładny nick z gry osoby typowanej
c) dokładny nick osoby wytypowanej wraz z linkiem do profilu (w tym celu wystarczy wpisać nick, poprzedzając go "@", np. @Sapcio )
d) krótkie uzasadnienie swojego wyboru
2. Jeśli osoba wytypowana nie wyraża zgody na branie udziału w konkursie, powinna powiadomić osobę prowadzącą konkurs Sapcio za pomocą prywatnej wiadomości, bądź poprzez napisanie zgłoszenia do obsługi.
3. W temacie zabrania się pisania negatywnych, obraźliwych, nic nie wnoszących do tematu komentarzy.
4. Zabrania się typowania własnej osoby na Gracza Roku 2021.
5. Wszelkie pytania należy zgłaszać do Opiekuna Konkursu podając problem/ pytanie/niejasność wystąpiły.

GR2014_glosowanie.png

1. W głosowaniu na Gracza Roku mogą wziąć udział wyłącznie osoby, które grały na danym świecie przez co najmniej 2 miesiące przed rozpoczęciem konkursu.
2. Aby głos został zaliczony, gracz musi napisać posta w temacie z głosowaniem, w którym znajdą się następujące dane:
a) swój nick z gry.
b) świat gry/światy gry
3. W przypadku rozbieżności pomiędzy zagłosowaniem w ankiecie, a poście ważny jest głos zaznaczony w ankiecie.
4. Jeżeli dojdzie do remisu, zostanie przeprowadzona dogrywka, w której wezmą udział gracze o tej samej liczbie otrzymanych głosów. Dogrywka będzie odbywała się na takiej samej zasadzie, jak głosowanie właściwe.
5. Osoby mające blokadę na forum nie mogą brać czynnego udziału w głosowaniu.

gracz%20roku%202016%20nagrody.png


Gracz Roku 2021 otrzyma następujące nagrody:
Gold_icon.png 3000 sztuk złotych monet! Gold_icon.png

unikatową rangę:


gracz roku 2021.png


Zgłaszając się do konkursu każdy uczestnik akceptuje zasady oraz regulamin zabawy.
Administracja zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w regulaminie w dowolnym momencie trwania zabawy i w formie jej odpowiadającej.
Wszelkie pytania i wątpliwości związane z konkursem należy zgłaszać do opiekuna konkursu Sapcio
 
Ostatnia edycja:
1.
a) swój dokładny nick z gry wraz z podaniem świata, gdzie gracz gra
OszczepCS Byblos,Karistos
b) dokładny nick z gry osoby typowanej
Uzuboy1902
c) dokładny nick osoby wytypowanej wraz z linkiem do profilu
Uzuboy1902
d)
Człowiek instytucja,spekuluje się o tym,że ma jedną nerkę,bo drugą codziennie rzucał Klanowi.
Zwany w środowisku także "odkurzaczem" kmwtw.
A zupełnie na poważnie wszedł w trakcie dwóch trwających serwerów,pociął na nich oponentów i zgarnął na nich wszystko co się dało, a przy tym jest zawsze skory do pomocy i poświęceń.A przekładanie interesu sojuszu ponad własny zawsze będzie miało u mnie największego plusa.
Uzu?Top


2.a) swój dokładny nick z gry wraz z podaniem świata, gdzie gracz gra
OszczepCS Byblos
b) dokładny nick z gry osoby typowanej
Naleśniczek
c) dokładny nick osoby wytypowanej wraz z linkiem do profilu
naleśniczek
d)
Nominacja całkowicie zbędna, bo większość osób i od nas i przeciwników z jakimi się spotkaliśmy wie, że Pankejk to prawdopodobnie najlepszy gracz jaki się na tej grze pojawił i jeśli ktoś zasługiwałby na ten tytuł bardziej lub mniej to właśnie on.

Lekka adnotacja od mnie jeszcze:

Tak - nominowałem dwie osoby "od siebie".
Tak - zupełnie mnie nie interesuje co niektórzy na temat takich nominacji sądzą,bo zazwyczaj robią w ten sam sposób.Rozpisałem się na ten temat już w innym temacie.
Jako, że to plebiscyt to się bawmy i wybierajmy bez szukania problemów na siłę.Jeśli ktoś nie chce nie musi się w to bawić.

Sapcio fajnie,że chce ci się poświęcić czas i kontynuować tę zabawę.Myślę, że większość użytkownikow tego forum to docenia.
 
a) patryk17051; Rodos, Byblos, Karistos, Dion
b) pentliczek255
c) pentliczek255
d) Pentliczek pierwszy raz pojawil sie pod tym nickiem na swiecie Rodos. Od wtedy przypisuje mu sie mnostwo zaslug, dzieki ktorym gra dla wielu osob byla przyjemniejsza i latwiejsza. Dzieki zaangazowaniu, na kazdym swiecie znajduje sie w topce. Na Rodos szybko zostal top1 eko, jednak na pewnym etapie poswiecil ten tytul, zeby pomoc Klanowi (oddal duze miasta na rzecz palikow w strategicznych miejscach). Warto wspomniec, ze w tamtym okresie praktycznie samodzielnie czyscil Olimp z neutralnych wojsk. Na swiecie Byblos, ktory kilka dni temu wkroczyl w ere Cudow Swiata, rowniez przez pewien czas byl top1. Wlasnie konczy Karistos prawdopodobnie na pozycji top1 eko i top4 wojownikow. Jest to swiat, na ktorym pentliczek niemal bezblednie przewidzial obszar dominacji.
Kto gral z pentliczkiem ten wie, jak solidnym jest on graczem i jak duzo pracy wklada w gre. Nie ogranicza sie on do jednego systemu podboju ani do jednego swiata. Kazdy jego sojusznik przyzna, ze moze na niego liczyc w kazdej kwestii. Zna mnostwo mechanik pomagajacych w szybkim rozwoju i jest doskonalym strategiem. W tym roku zasluzyl na tytul Gracza Roku jak malo kto, poniewaz przez 11 miesiecy dawal z siebie wszystko.
 
a) Mazur1519; Imbroz, Pegas, Byblos, Dion
b) Zmylka - Imbroz, Pegas, Byblos, Dion
c) Zmylka
d) Króla polskiego grepolis. Przyszły gracz roku 2022. To czemu miałby i być graczem roku 2021? Mistrzyni swojego zawodu. Niezawodny offowiec oraz dusza towarzystwa. Gdziekolwiek się nie pojawi podbija serca wszystkich graczy jak i rankingi wojowników.

a) Mazur1519; Imbroz, Pegas, Byblos, Dion
b) lynx S - Pegas, Dion
c) lynx S
d) Jeden z najsolidniejszych graczy jakich miałem przyjemność poznać. Zmora wszystkich czerwonych. Imprezowicze to nienawidzą. Ilość podziękowań przebija tylko ilość czerwonych wysp na które się wbił. Zawsze pogodny i chętny do pomocy. Jak mało kto zasługuje ja tytuł gracza roku.
 
Ostatnia edycja:
a) swój dokładny nick z gry wraz z podaniem świata, gdzie gracz gra
ergunPMB; Pegas, Dion
b) dokładny nick z gry osoby typowanej
DEIF
c) dokładny nick osoby wytypowanej wraz z linkiem do profilu
DEIF
d)
jeden z najbardziej ogarniętych graczy jakim miałem okazję spotkać na grepo, zawsze "chłodna głowa", bez żadnej paniki, doskonale czytający grę, Bardzo fajnie koordynuje offem, jak i deffem, przede wszystkim nie gra pod siebie, a pod grupę (sojusz), zawsze solidna pomoc w off, jak i w deff, zawsze konkretne synchro w ataku, jak i KAPITALNE kliny w deff (rzadkość na nowym systemie!). Jak rzuca neridki/duże bobasy kilkuset graczy zawsze jest obdarowanych:) Z konkretnymi cechami lidera (choć tutaj jeszcze nie pokazał swoich możliwości). Potencjał niesamowity na gościa, który wokól siebie skupi innych graczy, któymi będzie potrafił odpowiednio "zarządzać".
 

DeletedUser33478

Guest
a) swój dokładny nick z gry wraz z podaniem świata, gdzie gracz gra
Agressive, dion
b) dokładny nick z gry osoby typowanej
DEIF
c) dokładny nick osoby wytypowanej wraz z linkiem do profilu
DEIF

Koks, zawsze na miejscu, akcje z Deifem to przyjemność.

a) swój dokładny nick z gry wraz z podaniem świata, gdzie gracz gra
Agressive, dion
b) dokładny nick z gry osoby typowanej
ergunPMB
c) dokładny nick osoby wytypowanej wraz z linkiem do profilu
ergunPMB

Jeden z bardziej zróżnicowanych graczy, którzy zawsze są na grze. Gra offem czy deffem to nie jest problem - nie raz ratował tyłek u nas w soju. Szacun Ergun :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
a) swój dokładny nick z gry wraz z podaniem świata, gdzie gracz gra
Siemko z Myken, dion
b) dokładny nick z gry osoby typowanej
DEIF
c) dokładny nick osoby wytypowanej wraz z linkiem do profilu
DEIF
d) BO jest totalnym koksem w grze, ora przeciwników, broni sojuszników jeszcze ma czas na spanie i jedzenie. BÓG TEJ GIERKI

a) swój dokładny nick z gry wraz z podaniem świata, gdzie gracz gra
Siemko z Myken, dion
b) dokładny nick z gry osoby typowanej
Banokles z Myken
c) dokładny nick osoby wytypowanej wraz z linkiem do profilu
Banokles z Myken
d) to samo co deif tylko nie ma czasu na spanie
 
Ostatnia edycja:
Rozmawiałam z różnymi ludźmi o tym konkursie. Dla niektórych jest to konkurs popularności, część po prostu nominuje graczy, których uważa za dobrych. Głosowanie natomiast jest przeważnie wyjściem ze stroną przeciwną.

Chciałabym to zmienić. Konkurs jest na Gracza roku. Nie po prostu dobrego, czy nawet świetnego gracza, a gracza który w danym roku zrobił coś wyjątkowego. I nie patrzmy po której stronie gra.

a) JINX, Dion, Byblos
1.
b) alphahydranoid
c) alphahydranoid
d) Trafnie przewidział teren dominacyjny na Pegazie, co w decydującym stopniu przyczyniło się do wygrania serwera.
2.
b) Melliviaa
c) Melliviaa
d) Trzeba być prawdziwym koksem, żeby od początku do końca ogarniać sojusz na jednostronnym (a więc przeraźliwie nudnym świecie). Melli dała radę na Byblosie.

P.S. Ikollini <3
 
a) swój dokładny nick z gry wraz z podaniem świata, gdzie gracz gra
ergunPMB; Pegas, Dion
b) dokładny nick z gry osoby typowanej
DEIF
c) dokładny nick osoby wytypowanej wraz z linkiem do profilu
DEIF
d)
jeden z najbardziej ogarniętych graczy jakim miałem okazję spotkać na grepo, zawsze "chłodna głowa", bez żadnej paniki, doskonale czytający grę, Bardzo fajnie koordynuje offem, jak i deffem, przede wszystkim nie gra pod siebie, a pod grupę (sojusz), zawsze solidna pomoc w off, jak i w deff, zawsze konkretne synchro w ataku, jak i KAPITALNE kliny w deff (rzadkość na nowym systemie!). Jak rzuca neridki/duże bobasy kilkuset graczy zawsze jest obdarowanych:) Z konkretnymi cechami lidera (choć tutaj jeszcze nie pokazał swoich możliwości). Potencjał niesamowity na gościa, który wokól siebie skupi innych graczy, któymi będzie potrafił odpowiednio "zarządzać".
jeszcze krótkie uzasadnienie dlaczego DEIF na gracza roku...oceniamy gracza na podstawie jego dokonań na przestrzeni 365 dni, a nie jednego serwera (a dotychczas nikt o tym nie napisał), więc z mojej perspektywy wygląda to tak (dokonania DEIF'a):
1. Wygranie Olous'a, czyli popularny żółw, gdzie wbiło sporo niezłych ekpip z nowego systemu, a sojek, w którym grał i miał coś do powiedzenia w radzie dość szybko sobie z nimi poradził
2. Wygranie Pegaza, gdzie wbił z kilkoma graczami z Lisów pomóc Śpiochom wojować z całym serwerem...łącząc jednocześnie grę na Olous. Może z perspektywy postronnego obserwatora był to lajtowy świat, ale kto grał w Śpiochach, ten wie ile czasu i zaangażowania trzeba było poświęcić aby odnieść końcowy sukces
3. Krótki, ale w miarę konkretny epizod u OsZczepCS na Byblos (sojek Klan?)
4. Dion (obecnie), czyli od dawien dawna najlepiej obsadzony serwer na polskim Grepolis, gdzie sojek w którym gra ponownie wojuje z całym serwerem...podobno Lisów miało nie być po trzech miesiącach xd...a mamy się całkiem dobrze;)

Także podsumowując...DEIF był aktywnym grajkiem przez cały rok, mocno angażując się grę i dokładając sporo od siebie w końcowy sukces sojuszów, w których grał. Kandydatów ze starego systemu nie oceniam, gdyż ich nie znam, natomiast pozostali zgłoszeni z nowego systemu (w tym ja) to się nadają...
 
Ostatnia edycja:
a) Kizoo, Dion
b) DEIF
c) DEIF
d) Tutaj nie ma co analizować. 365 dni gry na najwyższym poziomie. Gracz o nieprzeciętnych umiejętnościach gry, czytania jej mechanizmów, do tego psycholog i osoba z umiejętnościami zarządzania zespołem graczy. Do tego kultura, opanowanie i chęć pomocy. Może nie każdego na grepo poznałem tak dobrze jak jego, ale w moim odczuciu nikomu na grepo nie należy się ten tytuł tak jak Dawidowi. Do tego dochodzi ważny aspekt wielkiej estymy względem niego graczy przeciwnych sojuszy. A to może jednoznacznie świadczyć o wielkich walorach tego gracza.
Głosujcie na swoich kandydatów, ale pogódźcie się z tym że graczem roku za 2021 może zostać tylko Dawid. Ja nie widzę innej możliwości.

a) Kizoo, Dion
b) collet X
c) collet X
d) już w poprzedniej edycji pisałem, że zwycięskie sojusze opierają się na dwóch grupach graczy, tych błyszczących i tych od czarnej roboty bez których wygrana nie jest możliwa. W moim przekonaniu Zuza jak mało kto należy w najlepszym tego słowa znaczeniu do tej drugiej grupy. Nie tylko wykona każde przydzielone zadanie, dołoży zawsze coś od siebie a jednocześnie jako ta szara myszka nie pamiętam kiedy straciła wioskę. Jako gracz również prezentujący duże umiejętności choć ja zawsze będę cenił ją za to jaką jest wartością dla sojuszu. Prezentowała to na przestrzeni całej kariery na grepo, ale rok 2021 na całej rozciągłości był w jej wykonaniu tego potwierdzeniem
 
Ostatnia edycja:
a) Kizoo, Dion
b) collet X
c) @collet X
d) już w poprzedniej edycji pisałem, że zwycięskie sojusze opierają się na dwóch grupach graczy, tych błyszczących i tych od czarnej roboty bez których wygrana nie jest możliwa. W moim przekonaniu Zuza jak mało kto należy w najlepszym tego słowa znaczeniu do tej drugiej grupy. Nie tylko wykona każde przydzielone zadanie, dołoży zawsze coś od siebie a jednocześnie jako ta szara myszka nie pamiętam kiedy straciła wioskę. Jako gracz również prezentujący duże umiejętności choć ja zawsze będę cenił ją za to jaką jest wartością dla sojuszu. Prezentowała to na przestrzeni całej kariery na grepo, ale rok 2021 na całej rozciągłości był w jej wykonaniu tego potwierdzeniem
wśród swoich kandydatów miałem jeszcze dwóch graczy...Zuzę @collet X (niestety chyba nie ma konta na FO) i alphahydranoid....To co robi dla sojka
collect X jest MEGA! mrówcza robota, którą wykonuje jest niezauważalna dla przeciwnika, ale dla sojuszu, w którym gra jest nieoceniona! to co napisał hopek to jak najbardziej na wielki +, ja bym jeszcze dołożył rolki od Zuzy, zawsze na czas, zawsze dopilnowane! czysta przyjemność rolowania...niestety nikt na takiego gracza nie zagłosuje :( oprócz sojuszu, w ktorym gra
Teraz drugi kandydat...na którego też nikt nie zagłosuje....@alphahydranoid, typek z niesamowitą wiedzą o grze, doskonale zna wszystkie niuanse gry, (przykład wymieniony przez JINX z Pegaza, gdzie doskonale przewidział jak rozłoży się mapa dominacji, jest tego przykładem)...tylko co z tego jak ma ciągłe zawiechy w swojej grze:(...gra na 15/20% swoich możliwości, możemy gdybać, co by było gdyby się nie obrażał i mocniej angażował?...na niego też nikt by nie zagłosował...większość postrzega alphe jako forumową maskotkę;)
 
a) alphahydranoid, byblos, pegaz, dion, tegea, olous
b) Deif
c) DEIF
d) Czołówka polskiego grepo pod względem skilla, świetny offowiec, defowiec i osoba do trzymania frontu. Do tego potrafi świetnie ogarniać sojusz i jest jedną z niewielu osób, które może się świetnie sprawdzić zarówno jako koordynator def i off.

Druga kandydatura potem xD.
 
Lisy wystawiły swoich przedstawicieli a więc czas na nas...
1.
a) swój dokładny nick z gry wraz z podaniem świata, gdzie gracz gra
polak55, Dion
b) dokładny nick z gry osoby typowanej
neon3, Dion, Rodos, Olous
c) dokładny nick osoby wytypowanej wraz z linkiem do profilu (w tym celu wystarczy wpisać nick, poprzedzając go "@", np. Sapcio )
neon3
d) krótkie uzasadnienie swojego wyboru
Potocznie zwany ,,wuja" człowiek. bez którego Olous, Rodos, Dion nie byłyby takie same. Człowiek, który wyprzedza ruchy przeciwników, potrafi ich również zaskoczyć swoimi niekonwencjonalnymi pomysłami. Jednym słowem KOX i kochany wujas w jednym

2.
a) swój dokładny nick z gry wraz z podaniem świata, gdzie gracz gra
polak55, Dion
b) dokładny nick z gry osoby typowanej
shadow-rider, Dion. Rodos, Olous
c) dokładny nick osoby wytypowanej wraz z linkiem do profilu (w tym celu wystarczy wpisać nick, poprzedzając go "@", np. Sapcio )
shadow-rider
d) krótkie uzasadnienie swojego wyboru
Jeden z ojców założycieli Gwardii Trolii, człowiek, z którym mam przyjemność grać od kilku światów i zawsze przez tego osobnika mimo, iż mówię że to ostatni świat to gram dalej XD. Człowiek wielu talentów: rolka, zadymka, ognie na żądanie.
 
a) Koichiro, Dion
b) Lynx s
c) lynx S
d) Wspaniały gracz, kompletny offowiec i świetny strateg. Doskonały frontowiec z niesamowitym zmysłem, super organizacją gry oraz analitycznym spojrzeniem. Świetnie potrafi ułożyć sobie front.

a) Koichiro, Dion
b) Ika007
c) Ika007
d) Osoba, na którą zawsze można liczyć. Pod względem organizacyjnym jest to perfekcjonistka. Zawsze dąży do realizacji stawianych sobie celów. Świetny gracz - zarówno w offie jak i deffie. Wykonuje tytaniczną pracę dla każdego sojuszu, w którym gra. Nietylko Dion, ale i pegaz potwierdza.
 
Status
Zamknięty.
Do góry