Gracz Roku 2021 - Ogłoszenie i Typowanie kandydatów

Status
Zamknięty.
Natalka to są moje przemyślenia, które napisałem...nie musisz się z nimi zgadzać. DEIF skończył Byblos, tak jak większość obecnych graczy Lisów, bo chcieliśmy mieć trochę przerwy przez jesiennym serwerem, na którym obecnie gramy...natomiast nie wiem czy wiesz, ale mimo krótkiego epizodu tam w naszym wykonaniu, to OsZczepCS pytał czy nie chcemy koronek? więc chyba nie było aż tak tragicznie z naszej strony na Byblos?
Skąd pomysł, że mówiłam o Lisach? Napisałam tylko, że każdy może mieć własne kryteria oceny i że poprawniej jest nie prognozować, na kogo nie zagłosują.
 
absolutnie tego nie neguję...więc wybieracie łatwiejszy wariant, a jak jest cięzko to pakujecie walizki;) jestem przekonany, że jakbyście byli na miejscu lisów to z Waszego sojka zostałoby max 30% graczy
Być może tak właśnie by było, być może by tak nie było. Ale jeśli gra pozwala na taką możliwość co jest uczciwe (względem zasad, moralnie pewnie mniej) to mozna korzystać. Co innego gdybyśmy się umówili 1vs1 i byśmy weszli koalicją. Wiadomo że w większości znacznej Lisy są od nas lepszymi graczami co nie oznacza, że i od nas kandydat nie może się pojawić
 

DeletedUser33478

Guest
A ja chciałbym napisać, że to głosowanie więc każdy może sobie wybrać nawet Agnieszkę Hiroszyme albo DominoDomino.
Jeżeli ktoś uważa, że neon to dla nich gracz roku to ok, mimo że pewnie większość jak to zobaczyła to do teraz się śmieje.
 
Być może tak właśnie by było, być może by tak nie było. Ale jeśli gra pozwala na taką możliwość co jest uczciwe (względem zasad, moralnie pewnie mniej) to mozna korzystać. Co innego gdybyśmy się umówili 1vs1 i byśmy weszli koalicją. Wiadomo że w większości znacznej Lisy są od nas lepszymi graczami co nie oznacza, że i od nas kandydat nie może się pojawić
wszystko sprowadza się do Waszego kandydata na gracza roku...mocno średnie te jego dokonania...ale jest komandosem i ma pseudo "wuja" xd
 
a) R e f - Olous, Epidamonos
b) EliaSS (aka HeroiC)
c) @EliaSS
d) EliaSS to wspaniały gracz, a doceni go każdy kto gra przeciwko niemu po drugiej stronie konfliktu. Doskonale operuje deffem, ale to nie znaczy, że jest bezużyteczny w natarciu. Nic z tych rzeczy. Sztukę walcowania swoich sojuszników na zielonych wyspach ma w małym paluszku.
Nigdy nie narzeka, można śmiało spytać dowolnego gracza z Olousa, czy słyszał kiedyś, aby EliaSS na cokolwiek kręcił nosem.
Nigdy się nie poddaje, serwer przegrał wszakże od początku do końca.
Nigdy nie przesypia ataków w nocy.
Zawsze jest obecny na akcjach. Pojawił się na jednej nawet mimo obecności swojej babci w szpitalu. O jego gotowości do walki i niezłomnej motywacji powstały dziesiątki opowieści graficznych. Wspominałem, że szkoli się na policjanta? Złoty chłopak.
 
a) Dusiek - Byblos
B) LoveDoesntExist
c) LoveDoesntExist
Olo jest prawdziwym koksem w grepolis, co prawda nieco wulgarny ale dobry chłopak, wygrał Rodos (dzięki transferowi potężnego Duśka do koalicji), ku mojemu wielkiemu zdziwieniu potrafi dograć statek kolonizacyjny w 5 sekundową lukę, nie wiem czy ktoś oprócz niego (i dziobaka) posiada takie umiejętności na polskiej scenie grepolis. Jego atutami jest również złom i wykorzystywanie błędów gry. Drugim wygranym serwerem w tym roku był karistos gdzie zdeklasował rywali.

a)Dusiek- Byblos
b) pepepepepe
c)@pepepepe
Dziobak jak jego brat olo posiada te same zalety, dodatkowo jeszcze lepiej wynosi przeciwników na swoich plecach, ma powodzenie u kobiet i brzydzi się złomu. Wygrał rodos i karistos. Na karistosie samemu zabrał mi 20 miast, co jeszcze bardziej pokazuje klase tego gracza
 
a) Meefo - Byblos
b) Dusiek
c) Dusiek

Dżentelmen, człowiek sukcesu, świetny taktyk i dyplomata
Ale starczy o mnie
Nominowany w kategorii „Gracz roku” Dusiek zwany JMT to gracz kompletny. Może nie zawsze uda mu się dograć synchro, ale za to nie umie też obronić miasta.
Jego dewiza to „nie ma sensu”, ale zawsze wraca żeby sponiewierać oponentów, chyba, że oni sponiewierają go pierwsi. Własną piersią bronił na świecie Karistos frontu z najstraszniejszymi przeciwnikami, jakich widziało Grepolis - krwiożerczą szajką Barabasza. Do perfekcji opanował tryb Olimpu, który nie ma przed nim tajemnic, chyba że akurat ma.
A teraz już całkiem serio to Dusio mimo małego stażu w tej grze (nieco ponad rok), może się pochwalić 3/3 wygranymi serwerami, a za chwile czterema. Zawsze pomoże, można na niego liczyć w każdej sytuacji. Niejednokrotnie łapał najtwardszych przeciwników, podczas gdy słodko spali na kacu. Żarty żartami, ale miał też bardzo duży wpływ na wygranie 2 ostatnich światów z Olimpem gdzie obmyślał blyskotliwe plany podboju. Na świecie Rodos kiedy byliśmy w nieciekawej sytuacji sam przeorganizował miasta wokół portali i rozdzielił zadania, kiedy inni chcieli iść na urlopy. Ten skromny chlopak jeszcze niejednym nas zaskoczy, a i zawsze trochę uśmiechu na discordzie sprawi. Ma mój głos w tym roku.
 
1.
a)Nikeee (Olous, Dion)
b) xTezeusz
c) xTezeusz
d) Moim zdaniem jest naprawdę w pełni zaangażowanym, świetnie zorganizowanym graczem o nie byle jakich umiejętnościach. Człowiek do zadań specjalnych, potrafiących pokazać piękne solówki, ale również grę zespołową. W duecie z resztą też ;) Nie raz pomagał równiez w sprawach sojuszowych w zakresie dyplomacji czy zarządzania, gdy tego wymagała sytuacja. Deff czy off Tezi zawsze dawał radę. Polecam gracza ;)

na razie tyle, może będę edytować o drugą propozycję, DEIF zgłoszony już, to nie będę dublować
 
a) Melliviaa- Byblos , Karistos
b) Dusiek
c) Dusiek
d) Dusio gracz który na świecie z olimpem (Rodos) pokonał każdego możliwego przeciwnika, dając tym samym wygraną swoim koalicjantom, na Karistosie wygrał miecze dla ,,Widzisz mnie?'' Byblos nieraz ratuje mi tyłek, przed głupimi buntami, mając nieskończona ilość deffa.
 
a) dawaj ich - Mesembria, Pegas, Dion
b) Leito1939
c) Leito1939
d) Każdy chciałby go mieć w swoim sojuszu. Forumowy miłośnik(wielki Like) i nasz ulubieniec. Dusza towarzystwa, koordynator spamu i uczestnik wielu dyskusji mniej lub bardziej ważnych. Motywator dobrej zabawy powodujący uśmiechy na twarzach dużych dzieci. Atmosfera gwarantowana i przyjemność z gry przy takim kompanie. Ma potencjał organizacyjny, którym wykazywał się wcześniej. Prawdopodobnie może poprowadzić jakiś event. Jest niepozorny, oprócz wiedzy strategicznej posiada także umiejętności walk na zaskakująco dobrym poziomie. Ave Leituś.
 
dołączę się jeszcze choć moje głosy poszły już do konkretnych graczy.
Bardzo dobry pomysł dawaj ich. W moim przekonaniu ta gra potrzebuje pozytywnych ludzi którzy nie podkręcają i nie powodują złych emocji. Taką osobą jest nasz Lejtuś. Nie miałem okazji z nim grać wcześniej, ale teraz średnio co dwa dni spadam z krzesła czytając jego wpisy. Spadam z niego ze śmiechu. Takich osób jak Damian, z takim dystansem do siebie a jednocześnie z żartem na zawołanie i pewnie z bananem na ustach w realu nie spotyka się często.
Wnioskuję do supportu o przyznanie specjalnego tytułu dla Leito1939 "Orderu uśmiechu" "Spamera Roku", nie wiem jakiego, ale zasługuje na to jak nikt inny. Proszę innych o poparcie mojego wniosku.
 
a) Dusiek - Byblos
B) LoveDoesntExist
c) LoveDoesntExist
Olo jest prawdziwym koksem w grepolis, co prawda nieco wulgarny ale dobry chłopak, wygrał Rodos (dzięki transferowi potężnego Duśka do koalicji), ku mojemu wielkiemu zdziwieniu potrafi dograć statek kolonizacyjny w 5 sekundową lukę, nie wiem czy ktoś oprócz niego (i dziobaka) posiada takie umiejętności na polskiej scenie grepolis. Jego atutami jest również złom i wykorzystywanie błędów gry. Drugim wygranym serwerem w tym roku był karistos gdzie zdeklasował rywali.

a)Dusiek- Byblos
b) pepepepepe
c)@pepepepe
Dziobak jak jego brat olo posiada te same zalety, dodatkowo jeszcze lepiej wynosi przeciwników na swoich plecach, ma powodzenie u kobiet i brzydzi się złomu. Wygrał rodos i karistos. Na karistosie samemu zabrał mi 20 miast, co jeszcze bardziej pokazuje klase tego gracza

Dusiek proszę uzupełnić swoje uzasadnienie - Helike również swoje zakończenie miało w roku poprzednim dlatego też Dziobak i Olo, nasi bracia syjamscy zrośnięci umiejętnością wysadzania bunkrów oraz spamowania discorda wygrali w zeszłym roku 3 (III) słownie: "czy" serwery. ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry