Gracz Roku 2021 - Ogłoszenie i Typowanie kandydatów

Status
Zamknięty.
Czyli idąc tym tokiem rozumowania, GreatJ grając na 3 światach w czołówce nie pomagała w deffie, w offie, w akcjach na tyle ile Deif w 3 miesiące :) Jest to konkurs popularności o czym od samego początku piszę, a nie na najlepszego gracza 2021.

Już nie wspominając o Pentliczku, który powinien być jeszcze wyżej aniżeli przykład dwóch osób, o których pisałem wyżej.

Widzę, że już nic Ci tego nie przetłumaczy skoro nie zrozumialeś posta Sapcio. "Najlepszy" w oczach każdego gracza oznacza co innego, dla Ciebie najlepsza w zeszłym roku była Greta i masz prawo do takiej oceny. Wolność i swoboda głosowania pozwala na taką samą ocenę każdemu użytkownikowi forum i pozwól im wybrać według ICH kryteriów, nie Twoich. Oddałeś swój głos, uzasadniłeś go i ok, ale nie zmuszaj nikogo patrzenia na tą grę przez pryzmat Twoich zasad, wniosków, poglądów, wyborów, sympatii, antypatii. BAW sie grą i pozwól innym na to samo na ich zasadach.

pozdrafiam
 
Przecież przy wybór najlepszego gracza w grepo jest trochę jak wybór najlepszego piłkarza. Suche statystyki nie oddają wszystkiego, tyle i aż tyle. Są gracze off, deff, radni i zwykli gracze. Już nie mówiąc o sympatiach, o tym że nie widać wszystkiego jak się gra po drugiej strony barykady. Każdy głosuje według swoich kryteriów i nikomu nic do tego.
 
Tak zagłosowałem na plewixa, bo na to zasłużył. Obecnie gramy w jednym sojuszu na czas cudów, tak to były 2 osobne sojusze. Ale najlepiej się wypowiedzieć, ale nie mając za bardzo pojęcia.

Tak jak napisał ktoś tutaj powyżej, niech każdy sobie zagłosuje na kogo chce. Tylko następnym razem nazwijcie ten konkurs konkursem popularności, a nie NAJLEPSZY gracz 20xx r.
Trzymajcie się ciepło wszyscy, do zobaczenia gdzieś na świecie.
 
Tak zagłosowałem na plewixa, bo na to zasłużył. Obecnie gramy w jednym sojuszu na czas cudów, tak to były 2 osobne sojusze. Ale najlepiej się wypowiedzieć, ale nie mając za bardzo pojęcia.

Tak jak napisał ktoś tutaj powyżej, niech każdy sobie zagłosuje na kogo chce. Tylko następnym razem nazwijcie ten konkurs konkursem popularności, a nie NAJLEPSZY gracz 20xx r.
Trzymajcie się ciepło wszyscy, do zobaczenia gdzieś na świecie.
Cieszę się, że po części się zrozumieliśmy choć od tytułu "Gracza Roku" to dwa kroki w bok poproszę xD
 
Tak zagłosowałem na plewixa, bo na to zasłużył. Obecnie gramy w jednym sojuszu na czas cudów, tak to były 2 osobne sojusze. Ale najlepiej się wypowiedzieć, ale nie mając za bardzo pojęcia.

Tak jak napisał ktoś tutaj powyżej, niech każdy sobie zagłosuje na kogo chce. Tylko następnym razem nazwijcie ten konkurs konkursem popularności, a nie NAJLEPSZY gracz 20xx r.
Trzymajcie się ciepło wszyscy, do zobaczenia gdzieś na świecie.
No sorki, ale plewix nie ma podjazdu do wcześniej wymienionych przez Ciebie graczy :p
 
Ciężko jest wybrać jednego "Gracza Roku" jeżeli chodzi o mnie, zarówno DEIF, pentliczek czy Justynka wnoszą sporo do swoich sojuszy. Miałem przyjemność grać z/przeciwko z każdą w/w osób i mam taką cichą nadzieję , że każdy z nich otrzyma tytuł "Gracza Roku 2021" bo są po prostu Mega Koksami i oddają całe serducho dla swoich sojuszy. Bez nich czy to Liski, Aferka czy Wielki Klan nie byłyby takie same :)
 
gracz%20roku%202016%20regulamin.png



5. Do konkursu mogą być zgłaszani gracze ze światów, które były aktywne pomiędzy 1 stycznia 2021, a 31 grudnia 2021, a zostały już zamknięte. Światy aktywne nadal po 31.12.2021 będą brały udział przy ewentualnej kolejnej edycji konkursu.



Obecnie DEIF ma 30% Waszych głosów. Więc zobaczmy co nam mówi grepostats: https://grepolife.com/pl/95/player/2371033
Największe jego osiągnięcie w 2021 to 25 miejsce w rankingu i 9 miejsce w wojownikach na Pegasie.
Wszystkie głosy są oddawane ze świata DION, który nadal trwa.
Owszem, ja widziałem jak gość gra, to jeden z lepszych wojowników grepolis i tego nie da się mu odmówić. Grać po drugiej stronie barykady i gdzieś blisko DEIF-a to trzeba 24h na dobę siedzieć.

Przeanalizujmy drugą osobę, obecnie 21,4% Waszych głosów. GreatJ
co nam mówi grepostats, a mówi 3 światy w czołówce:
Amisos: https://grepolife.com/pl/99/player/1900507
Nagidos: https://grepolife.com/pl/93/player/1900507
Rodos: https://grepolife.com/pl/96/player/1900507

Stąd uważam, że to głosowanie nie na najlepszego gracza 2021, tylko konkurs popularności.

Konkurs na najlepszego gracza w 2021 roku wygra DEIF, a nie zasłużył na to.
zapomniałeś o Olousie... który teoretycznie jest otwarty, jednak cuda były zbudowane w 2021 i teraz to już tylko umieralnia.
Poza tym gracz, to nie tylko solowe występy- umiejętności dowodzenia, organizacji sojuszem, w mojej skromnej ocenie są dużo trudniejsze, granie pod sojusz i dla sojuszu, dodatkowo piękne występy solowe ORAZ pomoc w organizacji działania sojuszu czy prowadzenie go, to moim zdaniem definicja gracza roku. I zarówno DEIF jak i GreatJ pasują do tej definicji
 
Ostatnia edycja:

Sapcio

Zespół Grepolis
forum_2020.png
Konkurs dobiegł końca! Dziękuję za udział wszystkim kandydatom, typującym oraz głosującym :)
Pragnę pogratulować wszystkim i wyróżnić najlepszą trójkę, która zdobyła największą liczbę ważnych głosów:

DEIF
GreatJ
pentliczek255

UWAGA NIESPODZIANKA - CAŁA TRÓJKA OTRZYMA NAGRODY

gracz%20roku%202016%20nagrody.png

Gracz Roku 2021 otrzymuje następujące nagrody:
Gold_icon.png3000 sztuk złotych monet! Gold_icon.png

unikatową rangę:


gracz roku 2020 c2.png


Moje gratulacje dla wszystkich zwycięzców! :) W celu odbioru nagród proszę o zgłoszenie się do mnie w prywatnej wiadomości, podając swój nick z gry i świat (złoto zostanie dopisane do konta).
 
Status
Zamknięty.
Do góry