Epidamonos - rozmowy o świecie i nie tylko.

Mi tez kazali palikować i wszystko jak zawsze XD ta prędkość pożera te paliki, powiny sie stawiać po 4k jak na innych światach ;/ wtedy miałoby to sens ;p
 
Było trzeba zostawić je zostawić to byś dostał jeszcze kilka.A szybko zawinęły do norki ;).Nana,w takim wypadku ty masz ciągle takowe doznania bo nie wychylasz się za żadne niebieskie pole :).
 
Jak sura jest blisko to palik zaczyna sobą coś reprezentować po tygodniu. Gorzej jak trzeba na nią czegać godzinę
 
the best fighter on the world sweet juice EL DEVILEK ZAWINAL SWOJE 4 LITERECZKI Z FRONTU,CZyZBY WYMIEKL JAK TAMPON?????jak ja go lubie i jego show texty JUTRO STRACISZ MIASTO,ze jak,ze co ze kto????eeeeh cienki DEVIL bo do tego trzeba miec pojecie hehehe,ktos kto zloci kilka deffów tylko po to zeby wbic okupke,ktorej nie utrzymuje ito kto to taki????a pisza o nim ze jest super offowcem,ja jestem zuczkiem i mam beke z takiego ktosia co wyzej nosi niz posiada,aaaa trzeba miec jaja zeby wbic kolona i jeszcze utrzymać, JUSTYNKA MA A devilek....????CHYBA NIE
 
Ostatnia edycja:
ktoś tu chyba z alkoholem przesadził :D
zas do alko wszystko sprowadzasz,on tylko napisal ze gosc wywalil wiecej zlota niz armia kaszy zjadla zawija sie z frontu bo go lekko sprowadzili do pionu,tak sie nieda grac////nastepny gracz co myslal ze zlotkiem swiat podbije odplynal do krainy mlekiem plynacej na peryferiach swiata,kogo na m54 mozna atakowac??????chyba tylko swoja kite hehe
 
the best fighter on the world sweet juice EL DEVILEK ZAWINAL SWOJE 4 LITERECZKI Z FRONTU,CZyZBY WYMIEKL JAK TAMPON?????jak ja go lubie i jego show texty JUTRO STRACISZ MIASTO,ze jak,ze co ze kto????eeeeh cienki DEVIL bo do tego trzeba miec pojecie hehehe,ktos kto zloci kilka deffów tylko po to zeby wbic okupke,ktorej nie utrzymuje ito kto to taki????a pisza o nim ze jest super offowcem,ja jestem zuczkiem i mam beke z takiego ktosia co wyzej nosi niz posiada,aaaa trzeba miec jaja zeby wbic kolona i jeszcze utrzymać, JUSTYNKA MA A devilek....????CHYBA NIE
odstaw dopalacze bo to zuooo
 
Do góry