Epidamonos - rozmowy o świecie i nie tylko.

Mogłem nie wychwycić tej uszczypliwości,wiesz w końcu gra w sojuszu który ma poziom brodzika intelektualnego parafrazując do czegoś zobowiązuje.
 
myślałem że będę mógł na końcu pochwalić przeciwnika za grę i wszystko by się miło skończyło...
ale żeby zmuszać swoich kolegów do rzeczy których sami z siebie nigdy by nie zrobili?
zastraszaniem się nie zwycięża...
nim zaczniecie płakać o to kto zaczął to przypomnę, że parę dni temu pisałem żeby do tego nie doszło. I wtedy tylko wy spamowaliście atakami. Wtedy nas wyśmialiście teraz płaczecie. My zaczęliśmy oddawać o 24, tutaj macie przykłady tego, co robiliście w ciągu dnia jak wam birki z palików czyściliśmy :)
Po więcej zapraszam na grze, mam kilkaset rapków z ataków minimalnymi/fejkami lecącymi kilka godzin z 3 ogni etc, możemy skonfrontować :)
1643892877659.png
1643893079285.png
1643893206746.png
W ramach wyjaśnień fejkami dostają tylko ci, którzy sami fejkowali, tj. złote dziecie, sladox, siwy słup. Wczoraj w nocy do listy dopisaliśmy came ame i matiego, którzy jako jedyni z waszej strony zaangażowali się w "pomoc" kolegom.

P.S. Beczka z was, trzeba było nie pajacować jak chcieliśmy gadać i się poumawiać xD
 
Do góry